Opinie o Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos w Oświęcim

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Monika Nowy wpis

Pracowałam u Pana Pawła 4 lata temu. Stosuje (usunięte przez administratora)i grozi donosem na uczelnię

Grażyna Nowy wpis
Inne

Firma już wróciła do normalnej pracy czy dalej mają ograniczoną działalność jak tu ktoś niżej napisał?

Magda
Inne

Wielka ściema, naciągacze i tyle. Na początku piękna gadka a potem lecą w kulki, nic nie robią a kasę biorą. Do wszystkich Firm UWAŻAJCIE, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Pracodawca
@Magda

Pani Magdo, proszę o więcej szczegółów lub o usunięcie bezpodstawnej/szkalującej opinii. Firma od początku Pandemii praktycznie nie funkcjonuje i nie prowadzi działalności ( w związku z tym nie pobiera opłat/ nie wystawia faktur).

Magda Nowy wpis
@Pracodawca

Nie wiem kto odpowiada ale na pewno osoba mało zorientowana. Proszę sprawdzić u siebie w firmie czy klienci którzy mieli z Państwem podpisane umowy nie dostawali faktur w czasie pandemii bo piszecie bzdury. Może i nie pracowaliście a nawet na pewno ale faktury były wystawiane.

Pracodawca Nowy wpis

Szanowna Pani, proszę o więcej szczegółów. Od 2020 roku działalność nie jest prowadzona (do sprawdzenia w CEIDG i rejestrze NIP/Regon). Proszę zatem o usunięcie bezpodstawnej/nieprawdziwej opinii.

Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
Developergo Sp. z o.o.
(50 opinii)
logo firmy Specjalista ds. marketingu
Wrocław
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos - Oświęcim

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Paweł Zemła Agencja Reklamowo-Wydawnicza Infos
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gen. Józefa Bema 9 lok. 9
    32-600 Oświęcim
  • NIP: 5492242319 REGON: 120585157

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188