Opinie o Firma Instalacyjno Budowlana Gregmont Grzegorz Dziektarz w Głogoczów

counter
5 5 13 5 1
PRACOWNIK

Praca przy instalacjach na budowach nowe budynki ale też np. modernizacje kotłowni , dużo tematów na blokach są też duże inwestycje. Jeśli nie ma się doświadczenia uczą .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy Firma Instalacyjno Budowlana Gregmont Grzegorz Dziektarz zapewnia kartę multisportu?

Stały Klient Nowy wpis
Klient

Pan Grzegorz bardzo poważnie podchodzi do każdego tematu. Już kilkukrotnie korzystałem z usług Jego firmy. W tym rozwiązał problem, który inni hydraulicy mówili, że się nie da się tego zrobić... Dodam, że korzysta z najlepszych materiałów poczytałem trochę o ich jakości i jestem bardzo zadowolony. Co do kwestii pracy w firmie z obserwacji widziałem, że ekipa jest zgrana, kiedy praca to praca, kiedy przerwa to przerwa.

PRACOWNIK

Emilia Nowy wpis
@PRACOWNIK

Super, że nawet nie posiadając doświadczenia można liczyć na zatrudnienie w Firma Instalacyjno Budowlana Gregmont Grzegorz Dziektarz oraz przyuczenie. Czy mógłbyś napisać coś jeszcze o innych warunkach pracy? Jak oceniasz np. wynagrodzenie w firmie?

Dulowa Nowy wpis
Klient

Wykonali nam podłogówkę, przesył wody zimnej i ciepłej do ogrzewania dla budowanego budynku na odległość 15m. Praca została wykonana szybko i solidnie. Jestem bardzo zadowolona.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ania
Klient

Wykonali w moim domu rodzinnym zmianę instalacji ogrzewania, zmienili piec węglowy na kocioł gazowy jestem bardzo zadowolona. Praca została wykonana szybko i solidnie. Mogliśmy liczyć na pomoc w doborze kotła. Mieliśmy sporo pytań na każde dostaliśmy jasną i wyczerpującą odpowiedź a co najważniejsze, czuliśmy że każde pytanie jest traktowane bardzo profesjonalnie mimo że zadawane przez totalnych laików. Nie wiem jak wygląda ścieżka kariery czy rozmowa kwalifikacyjna w tej firmę ale mogę polecić ją jako świetnych fachowców.

Administrator Budynków
Klient

Gregmont to firma która zatrudnia fachowców na których wiedzy można w 100% polegać. Przygotowują oferty dostosowane do Klienta często wariantowe. Miałem przyjemność współpracować z Nimi już kilku krotnie w różnych tematach i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Polecam Firmę Pana Grzegorza nie tylko Klientom indywidualnym ale również Administratorom budynków.

Arek

@rejek a co byłeś pracownikiem w tej firmie?

Harpagan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Boisz się chłodnych dni i marznięcia w swoim domu? Z tą firmą zawsze jest gorąco! Firma której można zaufać!! Pracownicy są nieustraszeni, solidnie wykonywana praca na lata do przodu!

Rejek
Klient

Firma która fachowo doradzi i wykona instalację.

Hydraulik

Firma która wymaga ale docenia. Pomogli mi gdy miałem problemy, dużo mnie nauczyli i polecam ich w 100%

Antoni

Firma godna polecenia ! fachowcy którzy nie boją się ciężki wyzwań.

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Firma Instalacyjno Budowlana Gregmont Grzegorz Dziektarz w mieście Głogoczów? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Instalacyjno Budowlana Gregmont Grzegorz Dziektarz - Głogoczów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad