Opinie o Grzegorz Dudzik Firma Budowlana w Brzezowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grzegorz Dudzik Firma Budowlana. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grzegorz Dudzik Firma Budowlana o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Dudzik Firma Budowlana w Brzezowa

Dawid Nowy wpis

To z firmą jest utrudniony kontakt ?

Maciej Nowy wpis

Ten pan nie odbiera wogole telefonu. Umawia się na budowe,a pozniej brak kontaktu .

Edyta Nowy wpis
@Maciej

Na forum jest kilka komentarzy napisanych w podobnym tonie i w podobnych odstępach czasu. Nie zawierają one żadnych szczegółów. Dla użytkowników, czytających wpisy na forum, takie komentarze mogą wydawać się mała wiarygodne. Część osób, może potraktować je jako wpisy konkurencji. Powiesz nam coś więcej na temat opisanej sytuacji tak, by użytkownicy wiedzieli, że Twoja wypowiedź pochodzi od rzeczywistego klienta firmy?

ktos Nowy wpis
@Maciej

nie wyplaca pracownikuw

Jarek22

Nie polecam firmy ten pan jest nie wiarygodny rozpapral robotę i więcej się nie pojawil

Ola6

Nie polecam tego pana umawia sie i nie przychodzi nie odbiera telefonow jest nie slowny

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Grzegorz Dudzik Firma Budowlana? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Karol

Nie polecam tej firmy!! Jest dużo lepszych

Sylwiaa45

Wyglada na to ze firma nie zna się na remontach. Nie polecam tej firmy!

Pająk

Firma (usunięte przez administratora) zrobil mi nie tylko remont,ale i rozbił małżeństwo! Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Dudzik Firma Budowlana - Brzezowa

Grzegorz Dudzik Firma Budowlana