Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk w Nysa

counter
Jagoda 090 Nowy wpis
Klient

Witam. Mąż ma i tej pani 2 sprawy ja nie mam nic mimo to. Ta pani przejęła cały zwrot podatku ktury powinnam dostać ponieważ nie mam zajęcia. A podrugie jest bardzo niemiła osoba.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk?

Zenek Nowy wpis

Ten komornik jest najgorszy jakiego znam. Zabierze ostatnie pieniądze i to niesprawiedliwie, które potem ciężko odzyskać. Nie masz na chleb, a ona cię pogrąży. Nie jest człowiekiem, liczy się tylko kasa jaką ona zarobi. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora), straszy bezpodstawnie policją. Żal mi tej kobiety, musi być nieszczęśliwa, jeżeli tak niszczy ludzi.

Samotna matka Nowy wpis
Klient
@Zenek

Od ponad 3 lat użeram się z Tą kobietą zabiera mi nawet alimenty na dzieci ????

Nadal oczekujemy na nowe wieści. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk w mieście Nysa. Wasz komentarz się liczy!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Nysie Alicja Uryasz-Polaczyk - Nysa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad