Opinie o Concrete Beton Architektoniczny Paweł Król w Kaszów

counter
4 3 20 5 1

Jaka atmosfera jest między działami w Concrete Beton Architektoniczny Paweł Król?

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal Concrete Beton Architektoniczny Paweł Król?

Zespół Concrete Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Witamy, Nie jesteśmy firmą stricte korporacyjną więc nie posiadamy w swoich zasobach specjalnych pakietów socjalnych. Na jakie konkretnie pakiety socjalne liczysz, jaki socjal zadowoliłby twoje oczekiwania? Dziękujemy za zainteresowanie.

Krak klient Nowy wpis
Klient

Witam, Polecam firmę , współpracę oraz produkty. Warto bez dwóch zdań. Ocena 5.

Sylwek

Warto odbywać tu staż?

Zespół Concrete Nowy wpis
@Sylwek

Witamy, Dziękujemy za zainteresowanie i złożenie zapytania. Niestety aktualnie nie przewidujemy programów stażowych lub podobnych prac interwencyjnych finansowanych z Urzędu Pracy. Dodatkowo, okres pandemii i obostrzenia sukcesywnie stawianie przez Rząd nie służą rozwojowi Firmy. Zachęcamy w przyszłości do składania zapytań. Dziękujemy i pozdrawiamy

Jacek Asx

Polecam firmę i współpracę. Nie zawiodłem się. Życzę powodzenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Właściciel
@Pytanie

Witam, Tak jaknajbardziej atmosfera jest spokojna i pracownicy są bardzo zadowoleni. Nikt ich nie stresuje i nie pogania nad głowami. Są zadowoleni z pracy i chwalą sobie firmę.

@Właściciel

Witam, popieram info Szefa i zgadzam się z jego info. Praca bardzo wporządku i atmosfera bez problemowa. Jeśli tylko jesteś "fair" dla szefostwa, nie ma problemów!

Czy w Concrete Beton Architektoniczny Paweł Król zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zespół Concrete
@Pytanie

Witamy, Dość nie jasno sprecyzowane pytanie, dlatego w celu uzyskania wszelkich informacji i wyjaśnień prosimy o kontakt poprzez e-mail lub telefonicznie. Pozdrawiamy

Kasia

Ile trwa okres próbny w firmie ?

Zespół Concrete
@Kasia

Okres próbny stosowany jest różnie, w zależności od tempa i szybkości przyswojenia wiedzy i nabycia umiejętności przez pracownika. A więc zależy w dużej mierze od nastawienia pracownika.

Mateusz

Czy ktoś może napisać jaka stawka jest na początku pracy? Coś więcej niż najniższa krajowa ?

Firma Concrete
@Mateusz

Witaj Mateusz, oczywiście ze w firmie Concrete jest więcej niż najniższa krajowa. Firma Concrete na start daje Na Rękę 2500zł a po okresie próbnym przy zaangażowaniu i rzetelnej pracy wynagrodzenie może wyglądać bardzo atrakcyjnie. Pracownicy uczeni są Wszytskiego od podstaw:) Model i Czas pracy jest również bardzo atrakcyjny, często nie przekracza 8godzin. Wykonuje się obowiązki nałożone w ciągu dnia, a po wykonaniu wszystkich zadań pracownicy często kończą wcześniej niż 8 godzin. Zatem warto i Zapraszamy do współpracy, aktualnie szukamy osoby do Zespołu :).

Właściciel P. Król

Concrete Beton Architektoniczny w mieście Kaszów k/Krakowa to pracodawca godny polecenia???? Jasne i proste zasady współpracy???? Pomocna dłoń i wsparcie pracownika to priorytet, który buduje długotrwałe relacje???? Rzetelność i uczciwość sama się broni ????????

Bartosz P.

Polecam i oceniam 5/5. Pracowałem jako jeden z pierwszych pracowników i nie zawiodłem się ????☺️. Pracodawca uczciwy, rzetelny, nigdy nie było problemów z pieniążkami. Wypłaty były zawsze zgodne i na czas! Gdyby nie moja przeprowadzka na północ kraju na pewno pracowałbym nadal.

Waldek

Zapchlona dziura. Facet niepoważny.

Właściciel
@Waldek

Chciałbym zaznaczyć, iż „Pan Waldek” nigdy nie był pracownikiem firmy i nie współpracował z nami nikt o takim imieniu. Myśle, że tzw. „Pan Waldek” - pomylił sobie firmy ☺️????

Czy twoim zdaniem firma Concrete Beton Architektoniczny Paweł Król w mieście Kaszów to pracodawca godny polecenia? Wypowiedz się na naszym forum. Napisz szczerze co wiesz o tej firmie. Twoja wypowiedź może wpłynąć na wiele karier.

Zostaw merytoryczną opinię o Concrete Beton Architektoniczny Paweł Król - Kaszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad