Michał Nowy wpis

Uważacie ze w firmie da się podnieść swoje kwalifikacje ?

Lolek Nowy wpis

@Mirek o jakim błędzie piszesz ?

Mirek Nowy wpis
Kandydat

Panie Mariuszu czy tak trudno przyznac sie do bledu?Kazdy czlowiek go popelnia a Pan nie jest az takim idealnym szkolacym jak by sie wydawalo wiec prosze sie zastanowic nad soba i podejsciem do uczestnikow kursow.

TS

Witam wszystkich, Jestem mocno zdumiony negatywną opinią zamieszczoną na tej stronie. Pan Mariusz poświęca każdą wolną chwilę na szkolenia i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Wiedza przekazywana jest w bardzo profesjonalny sposób przy użyciu zaawansowanych technologii. Współpraca z firmą Specmot to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Pozdrawiam serdecznie.

Aleksandra Nowy wpis
@TS

To super, że Specmot oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji. Właśnie takiej firmy szukam. A jakie szkolenia dodatkowe organizują?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Johnson

Nie polecam tej firmy do szkolenia na Rzeczoznawce Samochodoewgo. -koszt 7 tys platne praktycznie od razu -brak profesjonalizmu -kurs trwa ponad dwa lata z powodu braku czasu ze strony wlasciciela (przerwy swiateczne trwaja po miesiac,urlop trwa miesiac) -obiecywanie szkolen do ktorych nie dochodzi -problemy z serwerem -kursant ponosi dodatkowe koszty korzystajaz z programow DAT INFO EXPERT i innych -wlasciciel nie jest osoaba kompetentna do przeprowadzania takich szkolen. umowa skonstruowana w sposob aby ja zerwac w kazdej chwili ze strony wlasciciela oczywiscie powod bedzie tylko i wylacznie z winy kursanta. Krotko piszac nie polecam a wybor i tak nalezy do Ciebie.

Mariusz Cupiał właściciel
@Johnson

Witam wszystkich. Na komentarz trafiłem dzięki moim asystentom, którzy z niedowierzaniem czytali ten post i pytali mnie, czy to faktycznie komentarz o nas..... Ten wpis jest oczywiście nieprawdziwy a jego autor zwyczajnie się mści....Ja akurat wiem kto jest autorem tego wpisu. To jedyny "rodzynek" z jakim rozwiązaliśmy umowę, gdyż ta osoba myślała, że jak zapłaciła to już nie musi nic robić i zwyczajnie dostanie zaświadczenie o zakończeniu asystentury. Prawdą jest, że asystentura trwa dwa lata bo takie są wymogi certyfikacji. Gdyby ten Pan poświęcił tyle czasu i energii na uczenie się co na wpisy w internecie, to byłby już rzeczoznawcą samochodowym, ???? Ps. Powiedźcie mi po co wydawać kupę kasy na coś czego nie chce się uczyć? ???? Zapraszamy na szkolenia wszystkich tych, którzy chcą się czegoś nauczyć. Pozdrawiamy

adamtytus

Naprawdę byłem w szoku. Profesjonaliści. Zarówno szkolenia jak i opinie bardzo profesjonalne i wybiegające poza t.z. "normy innych ludzi z branży". Zaskoczyli mnie bardzo miło pozytywnie. Ogromna wiedza, potężny profesjonalizm, szczegółowość, do tego silne zaangażowanie. Polecam współpracę. Tym bardziej iż dopiero zaczynają się rozwijać. Moje sugestie dla Specmot Mariusz Cupiał: Oby tak dalej. Utrzymujcie standard i podnoście kwalifikacje. Odmienność to nie wada a zaleta. Lubię atmosferę w Specmot Mariusz Cupiał za: Zgrany zespół

Może jednak znajdzie się jakiś pracownik, w firmie Specmot Mariusz Cupiał w mieście Kraków, który ma jakieś nowe wieści dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na opinie od Was.

Zostaw merytoryczną opinię o Specmot Mariusz Cupiał - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Specmot Mariusz Cupiał
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Józefa Brodowicza 6 lok. 14