Szkoła Inwestowania

Wrocław

Opinie o Szkoła Inwestowania

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Szukają aktualnie Specjalisty ds. Administracji. Ktoś na takim stanowisku pracował? Jakieś rady dla aplikujących? Pamiętajcie, że forum jest po to, aby każdy mógł się wypowiedzieć, pozostawić swoją opinię na temat pracodawcy.

blake

To zwykli sprzedawcy polis, tylko ładniej opakowani :)

Wojtek
@blake 27.12.2016, 10:31
To zwykli sprzedawcy polis, tylko ładniej opakowani :)

Polisy ubezpieczeniowe i inwestycyjne stanowią obecnie niewielką część oferty Szkoły Inwestowania, przede wszystkim dla osób pragnących zabezpieczyć siebie i swoich bliskich oraz budować kapitał na przyszłość. Większą część oferty stanowią bardzo atrakcyjne inwestycje dla osób pragnących pomnożyć swój kapitał w średnim terminie, takie jak fundusze inwestycje zamknięte o charakterze biznesowym i kapitałowym, inwestycje typu private equity i venture capital, obligacje korporacyjne oraz inwestycje w innowacyjne startupy w ramach crowdfundingu.

koma

A ile sie tam zarabia ?

roman

Nie polecam, w ciągu roku odeszła połowa pracowników...

MP
@roman 26.10.2016, 21:35
Nie polecam, w ciągu roku odeszła połowa pracowników...

W jakim okresie? Regularnie współpracuję ze Szkołą Inwestowania i poza odchodzącymi osobami w liczbie max. 1/2 w ciągu roku, kadra jest bardzo stała.

Stokrotka

Szarak
@Stokrotka 24.10.2016, 14:40
No właśnie jaka jest forma zatrudnienia ? umowa o pracę, zlecenie czy wymagane jest prowadzenie działalności gospodarczej ?...

Umowa zlecenie lub działalność. Kicha .

berta
użytkownik zarejestrowany

aktualnie Szkoła Inwestowania poszukuje na stanowisko asystentka oddziału, @qw, oferują stałą pracę w nowoczesnej i profesjonalnej firmie na samodzielnym stanowisku, niestety nie precyzują formy zatrudnienia, a mnie zależy na umowie o prace i nie wiem czy mogę na nią liczyć??

Seba

Przecież to nie jest żadna szkoła tylko nowy sposób na łowienie naiwnych klientów na fundusze. Wciskanie kitu o logarytmie stworzonym na historycznych danych :) To jak tworzenie logarytmu na podstawie historycznych wyników lotto :) Jak można nazwać inwestycją polisę z funduszami?! WTF? Wciskanie kitu o omijaniu podatku Belki?! Pokrętne tłumaczenie że w pierwszej kolejności wypłaca się kapitał a potem odsetki... ręce opadają. Projekcje o 20% zysku rocznie?! Nie wspominanie o prowizjach funduszy które się płaci bez względu na wynik funduszu :) W nazwie nie powinno byś słowa Szkoła! to uniwersytet smorgoński.

@Seba 07.12.2015, 01:44

Oczywiście miałem na myśli algorytm nie logarytm :) ot czeski błąd

Seba

Jaki uniwersytet? Będziesz pracował prawdopodobnie jako tzw. OWCA :)

student
użytkownik zarejestrowany

czy cala ta szkola inwestowania przyda sie 21 letniemu studentowi ktory jeszcze studiuje i planuje zwiazac swoja przyszlosc wlasnie z inwestowaniem - terazn a rynku ejst duzo szkolen i w gole informacji na blogach ale czy moze tutaj nauczyc sie mozna najwiecej? pozdrawiam i czekam na informacje czy warto

Roxx

@asia:Chyba szczególnie w SI najlepsza jest forma współpracy, nie łatwiej zadzwonić do nich i się dowiedzieć? Mają też ciekawą ofertę inwestycyjną.

Klient

Ja śmiało mogę polecić, nie byłem na żadnym spotkaniu ale miałem przyjemność współpracować z tą firmą.

chłopak

jak tam dziewczyny wczoraj było na spotkaniu? zadowolone? :)

Teresa

nie pracuję tam, sama też jestem zainteresowana rzeczywistymi warunkami pracy w tej firmie, stąd mój wpis. Może ktoś zdecyduje się napisać i udzielić więcej informacji...

Teresa

Zastanawia mnie, dlaczego ludzie zadowoleni z pracy w Szkole Inwestowania już nie pracują? "dobre zarobki, byłem zadowolony, polecam, ludzie godni zaufania..." itp, to dlaczego już tam nie pracujecie?

Sebastian

Pracowałem rok i polecam. Ludzie godni zaufania.

Styczniewicz G.

Porządna firma, profesjonalny sposób prowadzą konsultacje.

Dr.oko

Dobre zarobki byłem zadowolny musiałem się przenieść syt.rodz :( polecam.

Zamek

Szkoła warta polecenia chodziłem do niej bardzo wysokiej klasy specjaliści oraz klimat na wysokim poziomie. Niestety nie pracowałem ale obserwowałem no może w przyszłości będę tam pracował.

george

Chodzę do tej szkoły i nie widzę aby wykładowcy narzekali :)

Znajomy

Mam znajomego który pracuje w Szkole inwestowania i jest zadowolony ma elastyczny grafik i jak to on mówi że jest "OKI"

Kuba Mir.

Ciężko dostać pracę w tej szkole, potrzeba dużo doświadczenia. Lecz warto, pracowałem na Warszawskim oddziale.

Michałek

To zależy od Twojego doświadczenia.

Krzysiek

Szukam pracy w podobnej branży jak ta firma. Widzę dużo opinii o tej firmie w internecie, ciężko się tam dostać?

Hawok

Jak ktoś się wkręci, można dużo zarobić. Roboty jest sporo, owszem, ale im więcej, tym więcej można wyciągnąć oczywiście.

Mieszko

Płacili przyzwoicie, standardowo jak na taką posadę, zwykła praca dla początkującego, dla studenta, w biurze. Jak na dorywczą robotę to fajnie, nie męczyłem się fizycznie, trochę kreatywności też czasem trzeba było okazać.

Huxley

Ogólnie pół roku miałem okazje pracować, nie było źle, zarobki fajne, atmosfera raczej w porządku. Lokalizacja ( oddział we Wrocku) wmiarę.

gogny

Jak dla mnie firma na +. Oferta szkoleniowa przede wszystkim fajna, nie są to nudne kursy typu pokaz slajdów z rzutnikiem.

?

Myślę, że tak, bo za bardzo na finansach się nie znałem, tylko tyle o ile. Dodatkowo oczywiście sam jeszcze sie douczałem gdzie mogłem. Od nich dobre było wsparcie kogoś, kto się na tym zna. Nadal nie jestem jakimś rekinem, do tego jestem bardzo ostrożny, ale przynajmniej każdy mały sukces cieszy. Nie wiem, poczytaj, zadzwoń do nich, spróbować nie zaszkodzi.

4fiter

Zresztą ze swoich finansów byłem zadowolony, zysk może nie giełdowy, ale większy niż na lokacie, a o to mi chodziło.

4fiter

Trudno mi powiedzieć, czy sa bardzo bogadzi, bo raczej się z tym nie obnosili, ale raczej nie narzekali. Bardziej się swoimi finansami interesowałem ;p zresztą nie lubię tak ludziom do portfela zaglądać.

Meneg

Nie było źle, wynagrodzenie duże, sporo pracy, ale to norma. Ogólenie byłem zadowolony.

4fiter

Ocenie z perspektywy ucznia- dobra firma, prowadzacy jak najbardziej znający się na rzeczy.

Menager

Sam trochę inwestowałem i muszę przyznać, że mają bardzo rozsądną ofertę, pomocną dla początkująchych.

Lirou

^ Up zgodze się, nie narzekałem na nich, lecz musiałem wyjechać do UK i zostawić tą pracę.

Jaskon

Przyzwoita firma, wynagrodzenie uczciwe. Generalnie warta polecenia, nie miałem z nimi większych problemów.

Zostaw opinię o Szkoła Inwestowania - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Inwestowania