Opinie o Marwit w Zławieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marwit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marwit o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marwit w Zławieś Wielka

WROCEK

Panowie, proponuję po Świętach spotkanie i działamy. Musimy odzyskać nasze pieniądze. Wspólnie możemy więcęj.

Do kierownictwa Marwit bo wiem że to czytają . Po tym jak potraktowaliscie kierowców jak śmieci trzeba było się chociaż zachować z godnością i wypłacić zaległe pieniądze które ciężka pracą zarobiliśmy.a nie się odgrażacie że to od waszej dobrej woli zależy czy dostaniemy kasę. I tak postępując będziecie mieli wielkie problemy.Po pierwsze zerwaliscie umowy bez miesięcznego okresu wypowiedzenia co jest zapisane w umowie transportowej. Po drugie na drodze sądowej oddacie odsetki od wszystkich faktur niezapłaconych w terminie w okresie 3 lat a jak wiadomo nigdy nie placiliscie terminowo.i po trzecie oddacie zaległe pieniadze , przypominam że faktury dla UT wystawiacie sami więc sprawa jest prosta. Koledzy kierowcy nie czekajcie na ich dobrą wolę tylko walczcie o swoje na drodze sądowej..jak oni nas traktują tak my ich potraktujemy!

@Marek

Ale ja nie chce już od nich nic. Mogą mi nie płacić zaległych faktur. Ja swoje pieniądze i tak dostanę z odsetkami. Pisma już zostały wysłane, cofnąć się nie da. (usunięte przez administratora)e mam na ich dobra wolę. Kierownik, prezes i reszta tej (usunięte przez administratora) skiej firmy zapracowali sobie na takie traktowanie. Wstyd, wstyd, wstyd. Jeśli wiecie co to wstyd. Firma Marwit już znknela z rynku i nie wróci. PH się jeszcze dziwię. Obcięli pensje a jeszcze z fakturami jeździć po sklepach muszą. Nadzieję mają że będę pracować. Ze pseudo prezes ich doceni. PH proszę Was. Zostawcie to z dnia na dzień. Niech prezes sam ze swoimi przydupasa........ mi sobie jeździ po sklepach.

kierowca

W koncu MY kierowcy powinnismy zrobic bunt i nie wyjezdzac wgl niech sobie soki na magazyn przyjezdzaja i to ta smieszna firma bedzie stratna. Jest spoznienie z FV nie wyjezdzamy i tyle. Mi kierownik mowi ze ma setki osob na moje miejsce a odeszlo od nas pol oddzialu, a nikogo w zamian nie ma hahaha. Narazie nabijamy siano marwitowi a nie sobie na konto bo spoznienia sa po 2 miesiace. niedosc ze czekamy te 21dni ktore sa na FV to jeszcze 2 miesiace dodatkowo. KPINA. Do wystawiania DRV sa pierwsi a do zaplaty to tel. nie odbieraja tchórze.(usunięte przez administratora)

Kierowca kierowcy

Już po Marwicie. Nie wierzcie w to że wróci. Trasy zablokowane już nie powrócą. Nikt nie będzie czekał. Zwrotów z punktów nikt nie odbierze, klienci przestaną współpracować z Marwitem. Zaczną się zaraz telefony, pytania itd. Z Biedronek wylecą tylko zagwizda. Marwit jest bądź będzie już spalony na Polskim rynku. Zostawili kilka tras po co? Wypchną resztę towaru z magazynu i koniec. Kolejne wypowiedzenia poleca. Jak to sobie wyobrażacie? Komplet tras nie potrafił postawić firmy na nogi to myślicie ze teraz pozostałe trasy to zrobią? Nie ma takiej opcji. To jest już koniec.

Warszawski słoik
@Kierowca kierowcy

Strzałem w kolano tej firmy stali się dostawcy. Święte krowy, które myślą że rządzą tą firmą. Jedyne co może teraz uratować Marwit to własne dostawy oraz rezygnacja z programu.

Szczecin
@Kierowca kierowcy

Sylogis po blokowany tylko kwoty do wpłat wysłali żartownisie ???????? wiec na pewno koniec. zarząd ogłosi upadłość i tyle będziemy widzieli kasę po prostu wałek po całości tragedia u mnie będzie zaległości około 38tysi wiec o czym tu więcej pisać . Pozdrawiam wszystkich UT którzy stracili kasę

Warszawski słoik

Idealny reprezentant grupy UT. Inteligencja kapie w każdym zdaniu. Jak masz za dużo energii to sobie nasraj na rękę i scisnij. Moment Ci ciśnienie zejdzie. A jak tego będzie mało, to sobie idź starej pocisnij. Chyba że jesteś ostatnią (usunięte przez administratora)i tylko kozaczysz w necie. Siedząc w biurze i widząc co ut robią, to się tylko dziwię że tak dlugo niektórzy jeździli. Powinni zostać wydaleni już dawno dawno temu. Skoro ut są tacy wspaniali i non stop straszyli że odejdą, to w czym jest problem? Skoro każdy miał tyle ofert pracy, to niech zacznie wozić coś innego.

Koerowca
@Kierowca kierowcy

Masz rację.my też dostaliśmy wypowiedzenia meilu.zachowanie godne świni a nie wielkiej firmy.padnaa szybciej niż im się wydaje i tego im życzę

Polecam
@Koerowca

Fenks pamiętaj jak nie ta to inna firma ;)

Tom

Duże mają zaległości wobec ciebie?

Kierowca kierowcy
@Tom

20 tys. Ale to nieważne. To są moje pieniądze uczciwie zarobione ciężka praca po nocach. Nawet jak by to było 5 zł to nadal jest moje.

Master
@Warszawski słoik

Wszyscy podejrzewamy kim jesteś sk... nie. My tzn UT zapiepszamy na takich towaru sprzedajemy sporo i było by więcej gdyby był dostępny. A takie dyrektorki i kierownicy dostali wypasione bryki super komórki laptopy i klimatyzowane biuro bilety na żużel, na narodowy nawet na kutry itp.. katering z Grilowiska a faktura na Marwit . Pamiętam jak kiedyś jeden krawaciarz jeździł ze mną bo chciał zobaczyć jak to wygląda i już po 3 godzinach kazał się podwozić pod swoje autko bo mu się w głowie zaczyna kręcić i pamiętam jego pytanie do mnie się Od i tacy ludzie rządzą Marwitem Zamiast zakupu tych Toyot żeby woził wasze dubska trzeba było o nowych ciężarówkach pomyśleć. I nie podpisuj się Warszawski bo obrażasz Naszą Stolicę... Tylko sam słoik bo takim jesteś

jan kowalski
@Warszawski słoik

Panie Słoiku, w kazdym stadzie sa czarne owce. Nie mniej jednak, dzieki pracy UT tacy jak Wy ( na co dzień zapewne siedzisz przy biurku)mają często nie małe pieniądze. Szacunek ludziom się należy. Nie można wszystkich brać jedną miarą.

Doblo
@Warszawski słoik

70% tras nie ma ale własne (usunięte przez administratora) służbowymi Toyotami pewnie wozicie komputerek służbowy i telefon przy (usunięte przez administratora) pewnie też a co nie którzy nocleg i żarcie w hotelu (też na koszt Marwitu) Prezesie naprawdę tu masz głównych sprawców, zamiast tych Toyot trzebabyło ciężarówki kupić. Maciej ci Twoi dyrektorkowie nie mają pojęcia o żądzeniu, zresztą nigdy nie miałeš szczęścia stworzyć odpowiednią dyrekcję przeważnie to byli (usunięte przez administratora) co tylko czekali do premii rocznej i własną kieszeń żeby na pchać. Spróbuj im (albo takiemu "słoikowi warszawskiemu) zalegać z kasą (jak nam) to pouciekaliby jak szczury ze statku Pozdrawiam tylko Kierowców no i mimo wszystko Prezesa który widzi jak mu ci krawaciarze firmę rozwalili, (ale jeśli fundamenty jakieś zostaną to można odbudować ale bez takich "słoików warszawskich")

@Doblo

Jakie fundamenty? Jakie? Ja już nie chce z tą firmą mieć nic wspólnego. Uczciwie się rozliczyć i dali wont.

Doblo

Stop nie obrażajmy bo jedziemy na tym samym wózku poprostu trudną uwieżyć żeby facet od zera coś tworzył i oddał władze ludzią tylko dlatego że mają dwa albo trzy literki przed nazwiskiem, niektórzy z nas też ale się nie ujawniają.... A o tchurzostwie masz rację (moja żona mi to cały czas wypomina) tylko że my wszyscy daliśmy się pozbażć bo kierownictwo było szkolone nie poto żeby poprawić sprzedaż ale żeby nami pomiatać

Spoko
@Doblo

Kierownictwo... Pachoły wykonywały ślepo polecenia prezesa.. tu nikt nic sam nie mógł wymyśleć.. juzek z kibla rączkami sługusów nas wszystkich wystrzelił w kosmos , zaraz kolejnych tylko się zapasy butelek i surowca skończą.. zostaną same platformy już po nas.. kto tego nie widzi nie h dalej ślepo w ten marwit wierzy.....m

Dostawca

Bardzo miłe panie/

Pytania standardowe

Leszno

???

Podejmować decyzje to sobie może w miejskim szalecie. Termin zapłaty na fakturach już minol i DF może sobie po decydować. Już niedługo.

UT Oddział Poznań

Odpowiadam śmiecią z Poznania (Dyrcio i KO - śmieszny człowieczek ) Chcemy swoje zarobione pieniądze żadna łacha szmaty ! Decyzje to sobie możesz podejmować w sraczu ! Reklame to macie taką zrobioną że tylko spalić się ze wstydu tylko szaleniec po tym co zrobiliście by dla was pracował ! Wstyd brak słów ! Jesteście zerem ! A kasę to bedziecie oddawać z odsetkami sprawa tego przekrętu już zgłoszona .Ludzie nie podejmujcie żadnych rozmów z tymi śm.....mi walczcie o swoje pieniądze i odaetki !!!

CTR
@UT Oddział Poznań

Panowie jest sposób piszcie lub zadzwonicie do mnie to wam wszystko opowiem mój numer telef. 503 178 607 Wiemy dobrze ze wszyscy to czytają nawet ludzie Z Marwitu osoby pracujące i decyzyjne ale nie są oni świętymi krowami a Marwit tez jest Firma ( która (usunięte przez administratora) i dzila na nie kozysc innych przedmiotów gospodarczych )

Walczak

A ja założyłem sprawę i teraz juz pieniędzy nie chcę. Bo interesuja mnie tylko moje pieniążki z odsetkami + odszkodowanie Zgłosiliśmy rownież sprawę do krajowego rejestru dłóżników i mają teraz problem .

Stary_UT

No już w końcu zginie z rynku firma która (usunięte przez administratora) swoich pracowników i buja się na ich plecach. Niestety Marwit stanie się za chwilę legendą, która niby się skończyła przez wiruska a prawda jest taka, że Marwit tapla się w długach od kilku lat i teraz padnie na pysk bo zarządzają tą firmą osoby zakłamane z ptasimi mózgami :)

Wrocław

A kierownik ma we Wrocławiu jeszcze trasy ?

Ut Wro
@Wrocław

Wystarczy sprawdzić które zostały i masz odpowiedź tylko jego i jego kolegów z automyjniibi autosereisow.

Panowie dobieramy im się do (usunięte przez administratora) Nagłaśniamy gazety lokalne redaktorzy gazet przede wszystkim policja skoro jest nas tylu to będa mieli sprawy wytoczone z urzędu .Oni tylko liczą że to się rozejdzie po kościach nie mazemy na to pozwolić skur........ny ,zło.......je.

Vivaro

Cześć podajcie jakiegoś meila albo numer telefonu to się skrzykniemy zgłosimy do UOKIK-u albo złożymy się na dobrego prawnika czy nawet sprzedamy zaległe wszystkie faktury firmie windykacyjnej

@Vivaro

Wstrzymaj sie z pochopnymi decyzjami. Kto powiedział ze nie wypłacą. Takie sa tylko podejrzenia. Cierpliwosci. Jesli nie wypłaca wszystkich naleznoscito trzeba bedzie cos dzialac. Fakt ze zalegaja z płatnosciami. Daj im chwile do namysłu.

No masz rację. Ale wydaje mi się że wszystko na spokojnie. Przecież jak mi nie wypłacą wszystkiego za moją pracę co mi się należy to nie będę siedział z założonymi rękami. Tylko po co to tak się nakręcać. PREZES też to czyta jeśli nie to te jego (usunięte przez administratora) to czytają. Jest jak jest. Wstrzymajmy się chwilę. Nikt przecież im tego nie podaruje.

Były kierowca.

Marwit a taki był AMERYKANSKY SZKODA !????

Ech

"strzałem w kolano tej firmy stali się dostawcy. Święte krowy, które myślą że rządzą ta firma.........." Zdecydujcie się w końcu z kim w końcu chcecie wznowić dostawy? Grunt się sypie to próbujecie ludzia (usunięte przez administratora) wciskać. Marwit ma swój transport to niech jeździ.

Teraz ta sytuacja pokaze czy UT sa w tej firmie potrzebne czy tez Święte krowy nie sa potrzebne.

Obserwator

Strzałrm w kolsno była chciwość i zachłannoścość na odziale poznań np. KO za jedną butelkę więcej wciśniętego soku talk się podniecał że PET MARCHEW to wciskał sobie rozkosznie do...

UT

Szmaciarstwo całe to towarzystwo siebie warte począwszy od nierobów (usunięte przez administratora) KO przydupasów i niudaczników PH po przemądrzałe (usunięte przez administratora) z BOK które wciskały na siłe klientom niechciany towar. BRAWO Co za spektakularny upadek Bescenne !

Kierowca

O widzę że cenzura czujna szkoda bo ludzie maja prawo wiedzieć że to firma niewiarugodna łamiąca wszwlkie zasady która nie płaci ludzią za wykonaną pracę

@Kierowca

Ale jak mogli zwolnic bez okresu wypowiedzenia? Zreszta prezes zawsze byl oszustem i teraz to udowodnil

Szczecin
@Marek

Okres wypowiedzenia jest tylko ze kierownik oddziału wiedział o tym od dawna i nic nie mówił i to jest najgorsze czekali do ostatniej chwil żeby nikt nie(usunięte przez administratora) roboty od razu tyle ze nie dali nawet czasu na podjęcie żadnych kroków ale zawsze działa to w dwie strony nie tylko jedna . A prezes nie wie w połowie co się dzieje na Firmie dostaje tyle wiedZy co chcą żeby wiedział zytowocz jaki był taki był ale (usunięte przez administratora) ten bałagan trzymał twarda rękom . Chłopaki wszystko działa w dwie strony tak jak pisałem wcześniej .

Szcecin

Witam Panowie jak wypowiedzenia na oddziałach bo Szczecinie cały nie ma oddziału a Gdańsk zostają tylko 4 trasy

Zxx
@Szcecin

Niestety caly oddział dostał wypowiedzenia moje lat pracy a było ich kilkacanscie, a jeszcze batalia o kasę z całego lutego i marca ☹️☹️☹️ A słyszałem że wawa z 30 tras tylko jeszcze 9 jeździ. Masakra pociągnęli ludzi na (usunięte przez administratora)

Wiesiu

Dajcie znac jaka kasa wyjdzie wam za marzec bo mi nawet 3 tys chyba nie wyjdzie. A i tak nie placa.

@Wiesiu

Chodzi Ci o jedną dekade oczywiście?

małomiasteczkowy
@???

Widać kolega jeździ w dużym mieście..gratulacje .. bo na mniejszych trasach poza miastami wychodzi jak pisze Wiesiu - a mamy szczyt sezonu, strach myśleć co będzie w lecie :(((

@małomiasteczkowy

Duze miasto nie duze. Jakie to ma znaczenie? Za trzy tysiace na miesiac bym nie jezdzil. Nawet bym sobie głowy tym nie zawracał. Gdzie kolwiek na mowie zarobie 2500 zl. Nie wiem czemu jeszcze tu siedzicie. Nie jezdzil bym za 3000 miesiecznie choc by nie wiem co by sie dzialo.

Wiesiu
@???

Ponkosztach masz minus. Ale jak to zostawic jak wisza mi ciagle 4 faktury??? Jak odejde to nie zaplaca a na prawnikow i sady mnie nie stac.

DIDO
@Wiesiu

Można tylko współczuć takich płatników za pracę :( Chore jest to, że nie można odejść bo mogą nie zapłacić za swoją pracę wykonaną w 100%. Uchowaj mnie Boże od takich firm... Jak do tego momentu zawsze przez ponad 20 lat pracy otrzymywałem wynagrodzenie co do dnia. Jak będzie teraz z całym biznesem przez pewien okres po wirusie zobaczy się... ale nie dajmy się....

Marwit❗

Nie płaca i placic nie będa bo nie maja kasy ani towaru mi tez wisza kase ponsd 10 kola.Ja sie wymiksowałem od nich bo to juz bankruci ! Sprawa sadowa insczej nie ma szans odebrac swoje pieniadze. Prestrzegam koledzy !

Ech

Jak to doniesienie ładnie napisane, jak ze szczegółami. Ludzie co jest z Wami. Nawzajem próbujecie się wygryźć z pracy. Jeden podpier..... la drugiego. Z daleka śmierdzi że to żadna "beti" nie pisała tylko osoba z którą Pan Irek pobiera towar na magazynie, jedzie na tym samym wózku ba nawet wódkę razem pije. Zajmijcie się swoją trasa, swoimi obowiązkami. Nie wstyd Wam? Chciwość, zazdrość, egoizm ludzki to........ Koronka Was dopadnie i w du... e te pieniądze będziecie sobie mogli wsadzić frajerzy donosiciele

nowy

czy ktoś może napisać jakieś realne wynagrodzenie na stanowisku dostawcy soków na własnej działalności. Bo byłem na rozmowie i oferta jak z bajki i nie chce mi sie wierzyć że przy tylu negatywnych opiniach jest tak dobrze.

Dawny przewoźnik
@nowy

Na początku jest fajnie bo ktoś musi jeździć. Mało jest chętnych na własnej działaności bez urlopów przy godzinach 3-4 w nocy start. Musza Cię czymś zachęcić wiec stawka taka, która ci się zaczyna podobać. Jeździsz zaczynasz inwestować może nowy samochód, a gdy już pojeździsz podpisujesz aneks do umowy na zmniejszenie stawek. I te ich teksty podpisz to inny schemat wynagrodzenia będzie lepiej więcej kasy ale tylko dla nich. I czar pryska. Wstajesz rano wozisz soki a kasy jak miało być więcej to jest jej mniej. Zegnasz się z nimi a oni nowego szukają.

kojot
@nowy

Czlowieku ja 15 lat dla nich jezdzilem. Na koncu traktowali nas jak śmieci.

Olo

Witam. ile można zarobić jak dostawca ? czy opłaca się działalności i jedna trasa czy idzie z tego wyżyć ?

Oliwier
@Olo

Nie da się zarobić. Płacą po 40 dniach od usługi. Robią obciążenia za wszystko. Zalegają mi na ponad 20tys

@Oliwier

Oliwier, ale zalegają Ci za aktualne faktury podczas gdy dalej świadczysz dla nich usługi, czy już zakończyłeś współpracę i nie chcą Ci wypłacić należności ?

wro
@Oliwier

tez tak mam, wisza i glupie tlumaczenia.. jak wgl raczą odebrac telefon (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marwit - Zławieś Wielka

• Jak się pracuje w Marwit?

Zobacz opinie na temat firmy Marwit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marwit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marwit?

Kandydaci do pracy w Marwit napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marwit