Opinie o Dawca Zdrowia Dagmara Nowak w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dawca Zdrowia Dagmara Nowak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawca Zdrowia Dagmara Nowak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawca Zdrowia Dagmara Nowak w Elbląg

Łucja Nowy wpis

Chodziłam do laryngologów, bo miałam problemy z zatokami, żaden nie pomógł, dawał tylko antybiotyki albo sterydy, Pani Dagmara poprzez swoje techniki rehabilitacyjne wyleczyła moje zatoki!!! coś niesamowitego

Hania Nowy wpis

Polecam gorąco, chodziłam do kilku fizjoterapeutów polecanych przez znajomych ale nie pomogli mi jak Pani Dagmara, wyleczyła mój bolący kręgosłup

Basia Nowy wpis

Polecam Panią Dagmarę bo wyleczyła mój bolący kręgosłup!

Janusz Nowy wpis

Pani Dagmara wyleczyła bój prawy bark! żadne masaże, żadne tabletki lub podwawanie sterydu do stawu nie pomogły jak fizjoterapia prowadzona przez Panią Dagmarę, polecam bardzo

Firma Dawca Zdrowia Dagmara Nowak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Polecam Panią Dagmarę bo najlepiej mi wyleczyła bolący kręgosłup, żadne zastrzyki przeciwbólowe, tabletki nic nie pomogły tylko masaż i terapia manualna prowadzona przez Panią Dagmarę, bardzo ja polecam bo nie boli mnie kręgosłup!

wojtek

Bardzo polecam Panią Dagmarę, jest świetnym specjalistą, wyleczyła mi kolano, żaden lekarz i żadne leki przeciwbólowe tak nie pomogły jak rehabilitacja prowadzona przez Panią Dagmarę, przy tym jest bardzo pogodnym człowiekiem i b. uśmiechniętym

Pracowało się fatalnie pozdrawiam

Magda

Tu pracuje tylko właścicielka czy też prowadzi ona zatrudnienia?

Dawid

Ilu fizjoterapeutów tam pracuje ?

Marzena O.

Pełny profesjonalizm, postawiła mnie na nogi, ma podejście do pacjenta. Moją mamę wyprowadziła z rwy kulszowej, mąż też jest pod jej opieką. Polecamy !!!!!!!!

misiek

super fizjoterapeuta, godny polecenia, miałem duze problemy z barkiem i zostałem super wyleczony, polecam

pacjent
@misiek

co ty wygadujesz za bzury, ściemniasz albo z ciebie jakiś czub, Dagmara Nowak jest najepszym fizjoterapeutą w Elblągu ma super podejście do pcjenta i świetnie dobiera formy terapii w zależności od problemu

Karol

Czy firma zatrudnia rehabilitantów? Możecie podpowiedzieć więcej szczegółów ?

Gregor

chodziłem po lekarzach i nic.... mase leków zastrzyki ale to nic nie pomagalo, zadzwoniłem do Pani Dagmary i dzięki niej Pani przestał mnie boleć kręgosłup. Narazie wszystko gra i pozbyłem sie bólu kręgosłupa!

Joanna

Dzięki systematycznej pracy z Panią Dagmarą, jej profesjonalizmowi oraz konsekwencji wyszłam na prostą.

pacjent

a ja właśnie bardzo polecam... Panie anonymous

Nie polecam. kicha

Zostaw merytoryczną opinię o Dawca Zdrowia Dagmara Nowak - Elbląg

• Jak się pracuje w Dawca Zdrowia Dagmara Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Dawca Zdrowia Dagmara Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawca Zdrowia Dagmara Nowak?

Dawca Zdrowia Dagmara Nowak
  • Generała Józefa Bema 42