Opinie o Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska w Wola Filipowska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska w Wola Filipowska

. Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam szefostwa normalnie masakra po zwolnieniu się szef wypisuje wiadomości że nie jest się mile widzianym w lokalu jako klient

Marcin Nowy wpis
Inne

Czy ambitni pracownicy są w jakiś sposób nagradzani?

Łukasz tanajno Nowy wpis
Były pracownik

Najniższa krajowa, 10-14 godzin w pracy brak możliwości przerwy(miejsca gdzie można usiąść) przy braku 'roboty' jesteś wysyłany do domu lub praca jest znajdowana na siłę, brak zapewnionego wyżywienia(1 posiłek) ani wody w ''Gastronomi''. Nie jest się szanowanym ani docenianym, nie polecam.

Mihai

Właściciele są niesłowni. Nie szanują za bardzo proacowników. Jeśli pracujesz jako kucharz, oczekują po 2 tygodniach pracy, że będziesz tak samo dobry jak pracownik, który przepracował 1 rok. Od początku zapytaj o wysokość stawki netto, wymiar godzin pracy, ubezpieczenie, wszystkie dokumenty i podpisz umowę, jeśli ci na tym zależy oczywiście. Pracodawcy powinni wręczyć ci umowę najszybkiej jak to możliwe, nie po miesiącu pracy. Jeśli nie dadzą ci jej od razu możesz się spodziewać, że ustalenia w niej zawarte są inne niż te, o których rozmawialiście. Właściciele bardzo często zmieniają pracowników i oczekują, że osoby te będą pracować jak roboty przez cały czas, zwłaszcza w weekendy, kiedy jest bardzo dużo pracy, a nie zawsze wystarczająca liczba pracujących. Coś jest nie tak z systemem zarządzania w firmie. Szefostwo mówi jedno a robi zupełnie inaczej. Zadaj im pytania o wszystkie warunki, jakie mają ci do zaoferowania, a także jaki plan mają dla ciebie, by później nie być zaskoczonym. Jeśli muszę ocenić kolegów (jako pracę w zespole) ze skali od 1 do 10, daję 4. Powodzenia!

Piotr Nowy wpis
@Mihai

Ja ciebie jako kolege z pracy oceniam na -1 . To nie jest Rmunia zeby leżeć i odpoczywać. Wracaj skąd przyjechałeś bo nikt nie będzie za ciebie pracował leniwy kolego z Rumuni.

logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(836 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska - Wola Filipowska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska?

  Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 457A
  33-150 Wola Filipowska
 • NIP: 6551943321 REGON: 368974352
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Firma Handlowo Usługowa Biały Piec Magdalena Cedzyńska
Przejdź do nowych opinii