Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas w Gorzów Wielkopolski

counter
1 2 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas?

Arek Nowy wpis

Czy jest szansa na zatrudnienie osoby bez doświadczenia w budowie i remontach, ale szybko uczącej się i chętnej do pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas?

Robak Nowy wpis

Potwierdzam korpas przebywa w zakładzie karnym a w piątek dostał nastepne 6 miesięcy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Czy w Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Michał

@doris skąd posiadasz takie informacje ?

@Michał

Wiem ponieważ Kamil K siedzi i prędko nie wyjdzie firma nie istnieje już.

Robak

Jak płaci :) skoro Kamil siedzi ....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.

Hej, czy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas płacą za nadgodziny?

Robert

Czy są jakieś wolne etaty w firmie?

@Robert

Firma nie istnieje

Robak

Szanowni Państwo, jeżeli jesteście osobami pokrzywdzonymi przez Pana Korpasa proszę o kontakt. Zbieram dowody do złożenia pozwu tym razem z Kodeksu Karnego ale też chętnie pomogę odzyskać niewypłacone wynagrodzenie wraz z odszkodowaniami i zapłatą zaległych składek ZUS dla osób zatrudnionych w Zakładzie Remontowym Kamil Korpas. Jeżeli w jakikolwiek sposób zostaliście oszukani przez Pana Kamila Korpasa proszę o pilny kontakt. Jeżeli zapłaciliście Państwo jakąkolwiek zaliczkę na wykonanie robót przez firmę Pana Kamila Korpasa, a Zakład nie wywiązał się z realizacji ustalonych robót pomogę w odzyskaniu pieniędzy. NIe chcę żadnych prowizji ani innych korzyści za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Potrzebuję tylko dowodów żeby Pan Korpas odpowiedział za swoje oszustwa.

Www
@Robak

Witam Robak Jak sie z toba skontaktowac podaj jakis namiar, ewentualnie odwezwij sie do mnie

Www
@Robak

Podaje swoj nr(usunięte przez administratora)

Żona
@Robak

A podjął by się pan odzyskania pieniędzy po zmarłym mężu? Pan korpas do tej pory nie wypłacił mi należnych pieniędzy za wykonaną pracę mojego męża. Nie jest ich zbyt wiele bo to 3000 zł ale dla mnie każdy grosz się liczy. Wspomnę tylko że zaraz minie trzy lata odkąd walczę o to co powinien oddać

Daniel
@Robak

Witam, też mi wisi kasę. Jak to wygląda aktualnie? Czy prawdą jest, że siedzi w więzieniu? Czy tylko to jest jego kolejna ściema? Daniel

@Żona

tak proszę zadzwonić do mnie 694 495 898

@Www

Tito.
@Robak

Milem przyjemnosc skorzystac z tej firmy uslug dogadaliśmy się przelałem pieniądze i tyle widziałem pana korpas żaden komornik w go razie nie chce wziąść wyroku bo nic nie ma mam wyrok i tylko tyle pan korpas zwykły (usunięte przez administratora) nie jednego oszukal

Jogi

Nie macie pozytywnej opinii o firmie. Miałem chęć szukać tu pracy ale teraz nie wiem.

@Jogi

Firma już dawno nie istnieje

Mirek

Niewiarygodny (usunięte przez administratora)prawdę powie jak się pomyli. Panie kamilu zastanawiam się jak Pan może spać w nocy.ostrzegam przed tym człowiekiem żadnych kontaktów

Borys

Ale tu ciekawych informacji się pojawia :) widzę że Pan Kamil nie tylko mnie oszukał może jakaś wymiana telefonów ? Ludzie zacznijmy coś robić - zanim ten oszust zniknie na dobre !

tomecki

Odradzam , to jeden z " największych " krętaczy w Gorzowie ! Takie kłamstwa jakie on wymyśla to się w głowie nie mieszczą !!! Oszust nie płaci pracownikom , wszyscy od niego odchodzą zostają tylko pijaczki z którymi sam pije w czasie pracy! Więcej długów niż włosów na głowie aż dziwne ze jeszcze nikt mu nie xxxxxxxxx . ODRADZAM !! OSZUST

Grażyna
@tomecki

A czy byłeś zatrudniony u tego pracodawcy, czy są to informacje z drugiej ręki? Pamiętaj również, że mimo negatywnych doświadczeń nie powinieneś na forum nikogo obrażać. Opisz proszę, dlaczego jesteś niezadowolony. Zależy nam na rzetelności i prawdziwości komentarzy.

Nick
@Grażyna

Pani Grażyno - wystarczy w google wpisać dane Zakład Remonto-Budowlany Kamil Korpas i zaleje Panią fala negatywnych wpisów jak i wpisów z giełd długów . O czym tu rozmawiać ? Więcej ludzi oszukanych niż zadowolonych , sam osobiście sprzedawałem towar Panu Korpasowi w termin pięknie opowiadał co to on nie robi jednak tak pięknie już nie płacił . Podrobione potwierdzenia przelewów , cała masa kłamstw o tym że wysłał , później że córka w szpitalu , później że on w szpitalu i w sumie strach było go pytać kto jeszcze w tym szpitalu ........

TBH

kto ma jakies nowe informacje odnośnie Pana(usunięte przez administratora) ? dalej oszkuje ludzi ??

Piecinator
@TBH

Nieustannie oszukuje i wychodzi mu to coraz lepiej. GNIDA....

Nick
@TBH

Robak jak sie z toba skontaktowac ???

Piecinator

ODRADZAM.I PRZESTRZEGAM PRZED NIM. To mistrz krętactwa w Gorzowie i okolicy,czasem firmom podaje błędne dane np podaje się za brata,bierze zaliczki niby na materiały i tyle go widzieli,ludziom nie płaci,Zostałem przez niego oszukany na same święta nie zapłacił za sześć tygodni pracy,z tymi pijaczkami co u niego robią to prawda pije razem z nimi na budowie za wyłudzone pieniądze,sprawy w sądach długo trwają .Słyszałem że już sie na niego szykują

Gbk

Prawdziwy (usunięte przez administratora) Radzę omijać Tą Firmę szerokim Łukiem.

Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!Wiecie jak teraz wygląda praca w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas, w miejscowości Gorzów Wielkopolski, mieliście z nią doświadczenie? Pomóżcie innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo-Budowlany Kamil Korpas - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad