Opinie o Presel Paweł Makowiecki w Kędzierzyn-Koźle

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Presel Paweł Makowiecki otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aron Nowy wpis
Klient

Zamówiłem zegarek, otrzymałem go po 2 tygodniach. Obsługa i kontakt bezproblemowy. Polecam

czks Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.
Klient

Dlaczego ten sklep dalej funkcjonuje to jedno wielkie (usunięte przez administratora) wysyłają niekompletne zamówienia i z nikim nie mozna się dogadać

BF
Klient

Sklep Presel.pl nie jest sklepem internetowy. Paweł Makowiecki, który założył stronę Presel .pl nie ma towaru. Jest tylko pośrednikiem i zamawia w naszym imieniu towar nie wiadomo skąd. Na realizację zamówienia czeka się 60 dni. Oprócz ceny zostaniemy obciążeni cłem i podatkiem. Naprawdę czytajcie regulaminy. Ja dałam się nabrać. Nigdy więcej nie będę korzystać z tej strony.

ewa Nowy wpis
@BF

Ja na towar czekałam prawie 3 miesiące. Na pewno nigdy więcej nie zamówię i żałuję że to zrobiłam. Zamówiony towar miał być na prezenty pod choinkę a teraz z nim zostałam...Nie polecam!!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aneta

Czy działa tu jakaś obsługa klienta?

Niki
Klient

Zapłaciłam za zamówienie i nie ma żadnej odpowiedzi przez długi czas nawet nie odpisują na e-maile

Lili
@Niki

Czy wkońcu sklep zwrócił pieniądze albo chociaż wysłał towar??

poldek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.
Klient

Nie ma możliwości kontaktu telefonicznego aby wyjaśnić wątpliwości !!! Brak towaru widniejącego na stronach sklepu i informacji że muszą najpierw zamówić z Chin. Rozmiarówka nie przewidziana na polski rynek np.zamawiasz swój rozmiar M po miesiącu otrzymujesz XXS . Zero kontaktu jak zwrócić niezgodny z zam. towar i dostać zwrot swoich pieniędzy . Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.

Bojum

25 czerwca br zapłaciłem za produkt i do dzisiaj nie otrzymalem, zgłosiłem problem na kontakt@presel.pl i też żadnej odpowiedzi.

Gadżet

Zapłaciłam za towar i ani widu ani słychu nie ma kontaktu

Nie zwlekaj, dodaj opinię o przedsiębiorstwie Presel Paweł Makowiecki w mieście Kędzierzyn-Koźle. Twój komentarz jest pożądany przez wiele osób poszukujących pracy w tej firmie. Napisz szczerze co myślisz o tym pracodawcy i kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Presel Paweł Makowiecki - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Presel Paweł Makowiecki
3/5 Na podstawie 2 ocen.