Opinie o Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska w Rakowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska w Rakowice

Emil Nowy wpis

Siema jest tu ktoś kto teraz pracuje? pisali ze firma jest niewypłacalna więc ciekaw jestem na jakiej zasadzie wszystko może działać. Chyba ze trochę przekoloryzowali?

123 Nowy wpis

Czytam tutaj że w przeszłości zdarzały się opóźnienia w wypłatach nawet po 2, 3 miesiące. Teraz już ok i kasa na czas? Jak takie opóźnienia bywały to chyba płacą wam dosyć dobrze skoro ludzie nadal pracowali

Sabrina Nowy wpis

I wszyscy tak samo długo czekają czy może są jakieś etaty które dostają kasę na czas? Zastanawiam się czy jak już dostanie się pieniądze to jeszcze płacą odsetki za czekanie

sss Nowy wpis

Płatnik bardzo słaby, Z kim bym nie rozmawiał w okolicy, to wszędzie nieopłacone faktury, niewypłacone pensje itd.

Gaba

Opiszecie mi jak jest wyceniane doświadczenie stolarza? W ofercie do Rakowic z ubiegłego roku było napisane, że stawka zaczyna się od 4 tys netto ale w zależności właśnie od wspomnianego doświadczenia. ile musi go mieć mój luby żeby chociaż tę piątkę mieć z przodu? I jak oceniacie warunki na miejscu?

Kkk
@Gaba

Jak nie chcesz mieć problemów to stanowczo odradzam byłem u niego pracownikiem w transporcie płaca żenada trzeba było prosić o swoje zarobione pieniądze czasami czekałem 2 lub 3 miesiące żeby cokolwiek dostać

Natka
@Kkk

To na jakiej umowie jeździłeś, że musiałeś tyle czekać? tak czy siak udało się normalnie wszystko uregulować? Był przy tym dawany jakiś komentarz? Zdradzisz przy tym kiedy to było i za jaka ostatecznie kasę?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA KAT. C+E - WYJAZDY KRAJOWE?
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.

W firmie Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Kierowca c?

Zostaw merytoryczną opinię o Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska - Rakowice

Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska
  • 10F