Opinie o Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska w Rakowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska w Rakowice

anonim Nowy wpis
Inne

Zainteresowała mnie ta tutaj widoczna oferta dla kwoty na C+E na kraj, chciałem sprawdzić gdzie się jeździ i jak to od strony organizacyjnej wygląda a ostatni komentarz jaki tu trafił to ten odnoszący się do jakichś niewypłaconych pensji. O co może z nimi chodzić? temat się zamroził, a ja teraz na wiosnę chciałbym już za kółko wsiąść jednak

sss Nowy wpis
Inne

Płatnik bardzo słaby, Z kim bym nie rozmawiał w okolicy, to wszędzie nieopłacone faktury, niewypłacone pensje itd.

Gaba
Inne

Opiszecie mi jak jest wyceniane doświadczenie stolarza? W ofercie do Rakowic z ubiegłego roku było napisane, że stawka zaczyna się od 4 tys netto ale w zależności właśnie od wspomnianego doświadczenia. ile musi go mieć mój luby żeby chociaż tę piątkę mieć z przodu? I jak oceniacie warunki na miejscu?

Kkk Nowy wpis
@Gaba

Jak nie chcesz mieć problemów to stanowczo odradzam byłem u niego pracownikiem w transporcie płaca żenada trzeba było prosić o swoje zarobione pieniądze czasami czekałem 2 lub 3 miesiące żeby cokolwiek dostać

Natka Nowy wpis
@Kkk

To na jakiej umowie jeździłeś, że musiałeś tyle czekać? tak czy siak udało się normalnie wszystko uregulować? Był przy tym dawany jakiś komentarz? Zdradzisz przy tym kiedy to było i za jaka ostatecznie kasę?

W firmie Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Kierowca c?

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KIEROWCA KAT. C+E - WYJAZDY KRAJOWE?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(38 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Paw-Ter Transport Majewscy Teresa Majewska - Rakowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie