Eximport

Żary

Opinie o Eximport

byłyPracownik

Nie polecam tej firmy. Zero szacunku dla pracownika. Pozytywne komentarze napisane zostały przez właściciela... Uważają się za niewiadomo kogo ważnego a pracuje tam 20 osób czyli jest to firemka jak sklep osiedlowy ! Lepiej iść gdzieś indziej niż tu do pracy. NIE POLECAM

Franek
@byłyPracownik 09.07.2017 11:47

Zacznij pracować a nie dyskutować z kolegami w czasie pracy.

Żal żal żal. Nie warto z tom firmom zaczynać.

Franek
@Pracownik 21.07.2017 07:15
Żal żal żal. Nie warto z tom firmom zaczynać.

Ktoś kto pisał ten komentarz to widać, że polonista z niego :D. Najpierw naucz się pisać poprawnie i wtedy dawaj komentarze. :D

Edyta

Do wydawania opinii @Edyta prawo ma każdy na tym forum, zadowoleni pracownicy również. Ważne jest tylko podawanie uzasadnienia dla swoich twierdzeń, zwykłe nie polecam, nie wnosi tutaj nic merytorycznego.

Albin

Tragedia. Pracowałem tam kiedyś.

Albin

Pracowałem tam kiedyś. Totalny wyzysk.

nomi

Posiadanie 3 letniego doświadczenia raczej nie stanow dużego wymogu do spełnienia, bo w końcu zarobki są adekwatne do obowiązków.

Pz

Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą zarówno od strony klienta jak i pracownika.Tragiczna jakość wyrobu, firma pracuje na przestarzałych najtańszych maszynach bez przeglądów, nie wspominając o BHP.Folie wykonywane dla firmy farmaceutycznej są produkowane w brudzie bez żadnej odzieży ochronnej, zaś ESD nie ma z nim nic wspólnego, od strony pracowniczej kiepska płaca, wyzysk, odzież ochronna używana itd. NIE POLECAM

inspektor

Bardzo fajna prężna firma , zarobki stałe plus premia prowizyjna zależna od wyników , każdy pracuje na siebie, umowy o pracę plus wszystkie świadczenia,warunki pracy bardzo fajne, na miejsce pracy u nich czeka się w kolejce.

gg

"Ogromny wkład w rozwój firmy EXIMPORT ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalną kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników.Yyyy???? Praca fajna,ludzie spoko.kierownik super,niestety zarobki słabe.Jak dostałeś daną stawkę to będziesz za nią pracować do końca życia,nie dbają o starych pracowników a szkoda bo operatorzy z doświadczeniem to "konie pociągowe" takiej firmy.

Jak się pracuje to się dostaje. Nie ma pieniędzy za nic, a widać, że kogoś tutaj coś boli i chce dostawać kupę pieniędzy za ściemnianie. Nigdzie tak niestety nie ma i czas wziąć się do porządnej roboty a nie tylko narzekać i oczerniać. Jak się nie chce robić to się pracodawcę oczernia, bo tak najłatwiej. Napiszcie, gdzie pracowaliście i czemu już nie pracujecie może?

totalna poraszka wyzysk za grosze.

Tragedia, jw. nie warto zaczynać z tą firmą, jeden wielki wyzysk i traktowanie ludzi jak roboli NIE POLECAM !

Pracujący

Nie warto zaczynać z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Eximport - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eximport