Opinie o Beata Suder F.U.H. w Gaj Kobylański

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Beata Suder F.U.H.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beata Suder F.U.H. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Suder F.U.H. w Gaj Kobylański

Czy w Beata Suder F.U.H. zatrudniani są obcokrajowcy?

Pani Suder nie opłaca akcyz, nie odbiera telefonu i nie odpisuje. Czekam już koło 3 miesięcy - uwazajcie na nią. Ponad to na fakturze jest Pani Beata a później całkiem inna osoba wydaje samochód, po tym inna osobą nie odbiera i odsyła do Pani Suder.

Anonim.
@Anonim

Witam, proszę o kontakt. Jestem w bardzo podobnej sytuacji od prawie roku. Zostałem (usunięte przez administratora) i na każdym kroku odsyłany z kwitkiem. Ww osoba nie odbiera telefonów ani nie odpisuje. Sprawa skierowana do sądu, każdy kontakt jest ważny. 507776190

Prosze o adres mailowy.

@Anonim.

Prosze o adres mailowy.

Anonim Nowy wpis
@Anonim.

Witam. Mam ten sam problem co Pan. Czy rozwiązał Pan problem z tą panią. Bardzo proszę o kontakt. 668927907

Proszę omijać tą Panią z daleka ,świadomie nie płaci akcyzy (usunięte przez administratora)

Paweł Nowy wpis

Odradzam kaŻdemu, kto ma jakąkolwiek styczność z tą kobietą. Kłamstwo za kłamstwem. Jak najdalej od tej firmy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beata Suder F.U.H.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy firma jest według was stabilna ?

Anonimek
@Adam

Odradzam, jeśli chcesz mieć auto z pełnymi dokumentami to ogarnij sobie sam. (usunięte przez administratora)

Jack

Totalna (usunięte przez administratora) Nie opłaca akcyz. Długi w skarbówce i kto wie gdzie jeszcze. Temat nie opłaconej akcyzy ciągnie się rok i chyba najwyższy czas wsadzić tą panią za kratki. Handluje nadal samochodami i śmieje się z ludzkich problemów które sama im zafundowała.

Anger

Uwaga na te osobę oraz na osobe, która ściąga samochody z Niemiec do miejscowości Raczna - są to (usunięte przez administratora) Nie opłacają akcyzy i kontakt się urywa po sprzedaży

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Suder F.U.H. - Gaj Kobylański

Beata Suder F.U.H.
  • Zadziele 42
    32-031 Gaj Kobylański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042