Kazala mi podpisać dokumenty in blanco, koleżance zresztą też. Oczywiście wizyt było mniej niż podpisów
Nowy wpis
Mama
01.07.2022 11:46
Inne
Także miałam podobny przypadek podpisując papiery in blanco, jedna wizyta odbyła się przez "raport" telefoniczny, dwie w ogóle. A podczas tych ledwo trzech ktore pani B. do nas dojechała, dowiedziałam się , że jeśli nie przystawiam dziecka do piersi za każdym razem (mimo, że wielokrotnie jej mówiłam, że mam okropnie bolesne zastoje w piersiach i mleko w ogóle nie leci, na co nie pomogła dosłownie Nic ale to Nic choć wyraźnie prosilam o pomoc, a ona jest ponoć CDL) to ona mnie, cytuje, przełoży przez kolano (i co? Zleje mnie bo nie mogę karmić???) przez jej porady i gnębienie względem karmienia wpadłam w głęboka depresje poporodową, co było widać wyraźnie, ale ponoć doświadczona Położna a nawet na to nie wpadła. Ponadto zabroniła mi karmić dziecko sztucznym mlekiem, tylko próbować przystawiać do piersi nadal, przez co dziecko mi schudło i spadło bardzo z wagi. Kolejna prywatna Położna popukała się w czoło gdy usłyszała tą historię, ale ponoć Pani B. to świetna Położna.. Zdecydowanie odradzam dla matek, kobiety nie róbcie sobie tego jeśli nie chcecie mieć traumy od samego początku przygody z byciem mamą
Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Ciura
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.