Opinie o Dariusz Studniak Euro-Styl w Giżycko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dariusz Studniak Euro-Styl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dariusz Studniak Euro-Styl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Studniak Euro-Styl w Giżycko

Orientujecie się może dlaczego teraz na początku lutego działalność została zawieszona? Patrzyłem za pracą przy remontach i mi Pana firma pokazała się jako jedna z branży. Komentarzy nie ma tu od lat, to powód tego wstrzymania, nie było klientów czy o co chodzi? zastanawiam się co z pracownikami po prostu

Gosia Nowy wpis

Pan Darek jest dobrym fachowcem, zna się na rzeczy i widać pasję w tym co robi, a przy tym jest dokładny, solidny i... czysty :) Ma swój styl i gust, ale szanuje też styl i gust inwestora. Dzięki wspólnym pomysłom i konkretnej współpracy wnętrze naszego domu teraz jest po prostu piękne, nowoczesne i funkcjonalne! Ogólnie polecam p. Darka jako wykonawcę i ma u nas stałe zaproszenie na kawę :)

Daniel Nowy wpis

Remont całego mieszkania wykonany w 2016 roku. W łazience poodklejały się płytki pod prysznicem oraz w całej łazience bo wpływała pod nie woda. Z czasem woda dostała sie pod plytki na korytarzu. Ściany zostały tylko wyrównane a nie wyprostowane. Sufity podwieszane i podlogi nie są wypoziomowane co było problemem z wstawieniem mebli. Panele podlogowe położone na nie przygotowane podłoże co skutkowało uginaniem sie każdego panelu, po pewnym czasie popękały. Ogólnie nie polecam. 15tys wrzucone w błoto.

Kasia Nowy wpis

Pan Darek był naszym wykonawcą w okresie wrzesień_listopad 2019 do wykończenia cały, nowo wybudowany dom. Z czystym sumieniem wystawie ocenę WZOROWĄ. Doskonały doradca, wiele cennych uwag, bardzo elastyczne podejście do klienta. Praca wykonana doskonale, każda uwaga została uwzgledniona, a efekt końcowy?! Na każdym robi wrażenie. Mam nadzieje, że przyjdzi nam jeszcze razem współpracować. Takiego wykonawcy życzę każdemu. Dzięki firmie Euro-Styl wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM !!!

Firma Dariusz Studniak Euro-Styl prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. mediów społecznościowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kazik

Ideałów nie ma nigdzie , ja nie widzę powodów do narzekania a wysokość zarobków zależy od naszej pracy!

Młody 2334

Też u niego pracowałem też obiecał 2500tys zł za pracę i miały być wolne soboty a pracowaliśmy do 12 i też miał rejestrować na wakacje sobie jeździł a my pracowaliśmy z wolnym u niego było trudno (usunięte przez administratora)

Ktoś

To prawda (usunięte przez administratora)płaci mizernie brak przerw choć sam se przerwy robi nie polecam

bg

(usunięte przez administratora)płaci 2000zl twierdząc że to za dużo i brak przerwy u tego pana

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Studniak Euro-Styl - Giżycko

Dariusz Studniak Euro-Styl
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 14 lok. 3
    11-500 Giżycko