DBI Damian Białach

Opinie o DBI Damian Białach

Krzysiek

Jestem zadowolony z współpracy z Panem Damianem, pracowałem u niego dwa lata i żeby nie problemy rodzinne pewnie dalej bym pracował. Konkretny szef a wypłacalny w 100%.

Natalia

Ktoś miał podobne doświadczenia z DBI Damian Białach jak @Podwykonawca? Czy w ogóle próbowałeś to jakoś rozwiązać? Złożyłeś wniosek do sądu?

Podwykonawca

Jako zleceniodawca porażka uciekać i nie realizować z nim żadnych prac, wymyśla uszkodzenia na odbiorach, odpowiadasz za rzeczy które nie robiłeś. Będzie chciał ucinać za wszystko co możliwe a jak dochodzi do terminu płatności to możesz zapomnieć o pieniądzach i tylko sprawa w sądzie może pomoże ale to jak dobrze pójdzie to kilka lat. Unikać jak ognia jakichkolwiek kontaktów z P. Damianem.

Naa

No powiem Ci paweł że tutaj znajdziesz mimo wszstko

xx

podwykonawca dużej ogólnopolskiej firmy,robią instalacje nisko prądowe na terenie Wawy,z tego co wiem poszukiwali ludzi do pracy

Zostaw opinię o DBI Damian Białach - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DBI Damian Białach