Kupiłem od handlarza Dawid Rzwżnik miejscowości Zgłobice ul. Krakowska 16 samochód opis OLX Samochód regularnie serwisowany, w pełni sprawny. Zarejestrowany w Polsce w 2015 roku, pierwszy właściciel w kraju. Dostępne wszystkie dokumenty od nowości. Dawid Rzeżnik ul. Na Ścieżki Koszyce Wielkie Sprzedawca zapewniał że samochó nie ma żadnych wad ukrytych nawet przyjechaliś my na taką podstawową stacją i tam miechanik powiedział że samochód jest sprawny , ja teraz się zorientowałem że to był jego znajomy bo nazywał go po imieni Po drodze zapalil czek jade do stacji kontroli możliwych ukrytych wad. Zleciłem opinie rzeczoznawcę, podłużnica była spawana, wygięta przednia belka, błąd katalizatora, wygięty przewód hamulcowy który ociera się o karoserią wniosek końcowy że samochód nie jes towarem pełnowartościowym Nie radzę kupować u takich chandlaży.