Opinie o Sylwester Mróz Centrokolor w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sylwester Mróz Centrokolor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sylwester Mróz Centrokolor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylwester Mróz Centrokolor w Kraków

Antoni Nowy wpis

Potwierdzam wcześniej zamieszczoną bardzo negatywną opinię o tej firmie, ponieważ jak się domyślałem, przesyłka nie została nadana nawet w piątek 14.10.2022r. choć zapewniał mnie o tym pracownik tej firmy podczas kolejnej rozmowy telefonicznej. Dzisiaj tj. 18.10.2022r. kolejny raz zadzwoniłem do firmy, by zapytać co z moim zamówieniem, które złożyłem 11.10,2022r., otrzymałem fakturę proforma, którą w tym samym dniu opłaciłem, wysłałem potwierdzenie zapłaty i zapewniał mnie pan, że jeszcze 11.10 zostanie towar wysłany, ponieważ bardzo zależało mi na szybkiej dostawie. To podkreśliłem w rozmowie W czwartek powinien być towar u pana - dokończył pracownik. 12.10.2022r otrzymałem właściwą fakturę ,ale towar do dziś dnia do mnie nie dotarł, więc dziś z samego rana zadzwoniłem kolejny już raz i co się okazało - właśnie dzisiaj towar został wysłany- usłyszałem odpowiedź pracownika. Kolejny raz firma mnie okłamała i nadal nie wierzę, że przesyłka została nadana, ponieważ nie otrzymałem potwierdzenia z firmy kurierskiej o przejęciu przesyłki. Więc uważam,że to firma kłamców, nierzetelnych i nieobowiązkowych ludzi, (usunięte przez administratora)w żywe oczy . Jak długo można oczekiwać na zamówiony i opłacony towar.

Antoni Nowy wpis

Firma niesłowna,nierzetelna ponieważ obiecano mi, że po opłaceniu w dniu 11.10.2022 w tym dniu zostanie przesyłka nadana i otrzymam ją we czwartek ( do m. Dąbrowa Górnicza). Oczywiście w czwartek nie otrzymałem przesyłki i podczas telefonicznej mojej interwencji w piątek dowiedziałem się, że przesyłka została dopiero w piątek nadana. Nie mam pewności,bo to też może się okazać kłamstwem, więc nic mi innego nie pozostało, tylko czekać. A bardzo zależało mi na dostawie w czwartek. Więc w tym sklepie nie dokonam już na pewno żadnego zakupu, nie polecałbym też innym klientom, bo są niewiarygodni.

Marian.Zubik

Brak przesyłki telefon nie odbiera

Zostaw merytoryczną opinię o Sylwester Mróz Centrokolor - Kraków

Sylwester Mróz Centrokolor
  • Siewna 30
    31-231 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042