Opinie o Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch w Brodła

counter
5 1 7 5 1
Paweł Nowy wpis

Czy to prawda ze firma jest zgłoszona do sądu ?

Mateusz Nowy wpis

@piotr w a ile wynosiła zaliczka ?

TakNie1
Piotr W Nowy wpis

Rozwiązałem z nim umowę. Poprosiłem o zwrot gotówki, ale Włoch się nie odzywa. Niestety muszę skierować sprawę do sądu.

Piotr W

Zadowolony klient ? Sam wypisujesz te bzdury oszuście? Powtarzam TO (usunięte przez administratora) I KŁAMCA, NIETERMINOWY, jesli to nieprawda co pisze to niech mnie poda do sądu o zniesławienie. OSTRZEGAM WSZYSTKICH, NIE DAWAJCIE MU ZLECEŃ. ON WPISUJE BRANZYSTÓW OD WOD-KAN CZY P-POZ, KONSTRUKTORÓW BEZ ICH WIEDZY!!!! CI LUDZIE KIEDY SIE Z NIMI SKONTAKTOWAŁEM, NIE MIELI POJĘCIA, ZE BIORA UDZIAŁ W MOIM PROJEKCIE. W umowie, która zawarliŚmy, ten kłamca miał mi oddać pozwolenie na budowę do konca maja 2019. OczywiŚcie nie mam tego do dziŚ. OSTRZEGAM, JAK NIE CHCECIE STRACIĆ PIENIĘDZY , CZASU I NERWÓW, Z DALEKA OD TEGO CZŁOWIEKA.

Emilia Nowy wpis
@Piotr W

@Piotr W Czy przez te dwa miesiące Twoje pozwolenie na budowę osiągnęło jakiejś mocy prawnej? Profi Arch skontaktował się z Tobą, aby rozwiązać tę sprawę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piotr W

Ostrzegam wszystkich przed tym gościem. (usunięte przez administratora) który pobiera przedpłatę, a pózniej chowa głowę w piasek. Nieterminowy, kłamca, obiecywacz. Informuje pisemnie kiedy złoży wniosek na Pozwolenie na budowę, ale tego nie robi. Pózniej w ogóle nie odbiera telefonów, brak absolutny kontaktu. Poza tym zachowuje sie jak dziecko, zamiast podnieść słuchawkę i porozmawiać, w ogóle nie obiera, czasami odpowiadał mi smsem. Ostrzegam wszystkich jak chcecie stracić nerwy i pieniądze to nie zatrudniajcie tego oszusta i kłamcy.

Tak2Nie
Zadowolony klient

Polecam gorąco, fachowa i kompleksową obsługa, potrafią bardzo dobrze doradzić. Indywidualne podejście do klienta. Rewelacja!!

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch - Brodła

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad