Opinie o Agd Serwis Kraków Piotr Irlik w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agd Serwis Kraków Piotr Irlik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agd Serwis Kraków Piotr Irlik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agd Serwis Kraków Piotr Irlik w Kraków

Danuta Nowy wpis

Piotr Irlik działa w złodziejskim gangu rodzinnym. Naciąga klientów na wymianę sprężarki, którą przynosi z samochodu, oczywiście wadliwą z kradzieży,, udaje że dokonuje naprawy w sposób beszczelny wyłudza pieniądze i znika. Działa metodą na fachowca od naprawy lodówek. Tak mnie (usunięte przez administratora) w czerwcu na 800 zł o mały włos mogłam stracić cały dobytek w mieszkaniu. Uwaga na (usunięte przez administratora) działa na terenie Niepołomic, Krakowa i innych miejscowosci. (usunięte przez administratora) istnieje ale nie przyznaje się do przestępstwa. Incydent zgłoszono na policję.

Danuta Nowy wpis

Zamontował używaną sprężarkę, (usunięte przez administratora) 800 zł,nie dokonał naprawy - milczy, nie odbiera telefonu.(usunięte przez administratora)

Danuta Nowy wpis

Nie polecam! Nie wydał faktury. Zapłaciłam 800 zł ,nie mam żadnej gwarancji, nie przyjmuje reklamacji. Od czerwca milczy nie przyjmuje korespondencji. Wymienił sprężarkę w lodówce a tym samym doszczętnie ją zniszczył . Działa na czarno po otrzymaniu pieniędzy staje się nieosiągalny!!! Jest fizycznie poszukiwany?

FachowiecAGD Nowy wpis

Fachowiec AGD Nie Polecam! Nienależyte wykonanie zobowiązania, określone w umowie ustnej. Nie wydał faktury, naprawiał na czarno, wymienił sprężarkę - lodówka nie działa od czerwca, (usunięte przez administratora) mnie na 800 zł.? Milczy? Nie przyjmuje żadnej korespondencji! Arogancki? Pole "Nie jestem robotem" musi zostać zaznaczone. - gdzie jest

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agd Serwis Kraków Piotr Irlik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Agd Serwis Kraków Piotr Irlik mieszczącej się w miejscowości Kraków?

Zostaw merytoryczną opinię o Agd Serwis Kraków Piotr Irlik - Kraków

• Jak się pracuje w Agd Serwis Kraków Piotr Irlik?

Zobacz opinie na temat firmy Agd Serwis Kraków Piotr Irlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agd Serwis Kraków Piotr Irlik?

Agd Serwis Kraków Piotr Irlik
  • Klemensa Janickiego 6 lok. 68