Opinie o Django Media Svitlana Hvozdyar w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Django Media Svitlana Hvozdyar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Django Media Svitlana Hvozdyar o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Django Media Svitlana Hvozdyar w Kraków

Ogromny chaos, wszystko " na już", praca w środku nocy - to wszystko norma w tej firmie. Przemontowywanie materiału po kilka razy, a wszystko w cenie jednego zlecenia. Poprawki przychodzące wieczorem z terminem wykonania "na jutro". I też nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdą te poprawki. Można czekać np. dwa tygodnie kiedy człowiek jest już w innym projekcie i nie ma już czasu na wprowadzanie kolejnej tury poprawek. Albo wyjechał na urlop. Nikt tu nie szanuje pracy, zdrowia i czasu montażysty oraz autora. Jedyny plus, że wypłacają pieniądze w miarę bez opóźnień.

Pokrzywdzony expracownik

Praca ze Svitlana H. To najgorsza praca w jakiej kiedykolwiek miałem okazje pracować !! Brak poszanowania pracownika, ogromy chaos jaki wprowadza ta kobieta odbija się wszystkim na pracy i na ZDROWIU !!!!! Tak dwulicowej osoby dawno nie widziałem !! Okropna osoba !!! Nikomu nie polecam pracy w tej firmie !!! Szkoda mi tylko osób, które z nią pracują !! Bez tych osób nie byłoby tej firmy !!! Obrzydliwe babsko !!!!!

Wytrzymałam 3 miesiące Nowy wpis

Jeśli ktoś lubi pracę 24/7, to będzie idealne miejsce! Na początku wszystko wydaje się być kolorowe, a z czasem człowiek nie ma życia prywatnego i pracuje w niedzielę o 22:00 z wizją stawienia się na planie w poniedziałek o 6:00. Umowy śmieciówki, wypłata przychodząca z opóźnieniem i darmowe nadgodziny. Tak wygląda wg Django Media praca w telewizji :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czym w Django Media Svitlana Hvozdyar zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Ukraińcy to jednak UKRAIŃCY trzymać się z daleka od Django Media. Okłamali mnie miało trwać 2h a trwało 10h nie zwiększyli stawki ani słowa przepraszam ani nic

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Django Media Svitlana Hvozdyar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy Django Media Svitlana Hvozdyar zatrudnia studentów?

Czy w Django Media Svitlana Hvozdyar są szkolenia zewnętrzne?

Pokrzywdzony expracownik

Kolejny ekswspółpracownik

Współpraca ze Svietą odbiła się na mnie dużą czkawką, potwierdzam wszystko co napisali przedmówcy - całkowity brak szacunku, ciągłe krzyki i umniejszanie pracy, praca 24 godziny na dobę, zdjęcia w ekstremalnych warunkach bez poszanowania zdrowia pracownika. Oszczędzanie na wszystkim, na hotelach, wymaganie od ekipy bycia kierowcami. Po dziś dzień ludzie z branży niedowierzają jak opowiadam o tej krótkiej przygodzie w tym miejscu. Bardzo nie polecam

Exwspółpracownik 2

Mam bardzo zle doswiadczenie z ta firma - przestalam tam pracowac kilka miesiecy temu i to byla jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Zgadzam sie z tym co napisal EXWSPOLPRACOWNIK - to co jest napisane wyzej jest PRAWDA w pracy jest stosowany (usunięte przez administratora)przez Pania Producent, nie potrafi zapanowac nad emocjami, nie potrafi rozmawiac ze swoimi pracownikami - wydaje jej sie, ze sila i agresja ludzie beda pracowali bardziej wydajnie . Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu.

ExWspolpracownik

Myslalem ze tylko ja mam zle doswiadczenia z ta firma, ale okazuje sie, ze wielu znajomym z branży do dzisiaj odbija sie czkawka wspolpraca z Django. Pani Producent na poczatku sprawia wrazenie sympatycznej i takiej ktorej zalezy na pracowniku i jego rozwoju. Po czasie pokazuje jednak swoja prawdziwa twarz. Przeklamane harmonogramy pracy, nadgodziny, praca w weekendy, czesto do rana; krzyki, manipulacje emocjonalne, smsy o polnocy, nie szanowanie cudzych granic, robienie wszystko na ostatnia chwile i w szalonym tempie etc. W czasie gdy tam pracowalem spotkalem kilku wartosciowych ludzi ale rotacja byla ogromna, bo nikt (oprocz chyba dwoch osob pracujacych tam na stale) nie mogl zniesc tej toksycznej atmosfery generowanej przez Producentke. Nie pisze czesto opini w internecie ale tym razem ostrzegam i bardzo bardzo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Django Media Svitlana Hvozdyar - Kraków

• Jak się pracuje w Django Media Svitlana Hvozdyar?

Zobacz opinie na temat firmy Django Media Svitlana Hvozdyar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Django Media Svitlana Hvozdyar?

Django Media Svitlana Hvozdyar
  • Sereno Fenn'A 5 lok. 12
    31-143 Kraków
  • NIP: 6792961906 REGON: 123153866

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042