3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 7 34 5 1

Opinie o C.P.D. Robex Robert Lewandowski

Piotrek - Kęty

Polecam firmę w 100%. Właściciel bardzo kontaktowy.... Potrafi bardzo dobrze doradzić. Ekipa chłopaków zgrana na maksa, solidne i sprawne wykonanie, fajna organizacja pracy i zostawiają po sobie porządek. Firma jak najbardziej godna polecenia!!!

jasia wadowice
@Piotrek - Kęty

wtedy gdy panu robili to zeszli z mojej nie skonczonej i do dzis go nie ma nie polecam nieslowny dobry aktor

@jasia wadowice

Niech pani napisze co u pani jest nieskończone aby wszyscy wiedzieli o co chodzi,zgadza się robiłem u pana Piotra i w międzyczasie poszliśmy robić do Kaniowa gdzie ludziom dach zerwało i pan Piotr był wyrozumiały,a u pani została do przykrycia drewutnia której nic się nie dzieje ale pani widzę że jest bardzo złośliwa .Niech pani doda opinie o dachu może.

jasia Nowy wpis
@robex

ten pan jest niewiarygodny u mnie nie skonczyl roboty pomimo ze zapewnial ze skonczy nie polecam

sąsiad Nowy wpis
@jasia

Pani Jasiu przecież wszystko ma pani zrobione ,miałem Panią za mądrą i uczciwą osobę a tu widzę złośliwość ,Ja jestem bardzo zadowolony.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może czy w C.P.D. Robex Robert Lewandowski szukają chętnych na staż?

robex Nowy wpis
@Pytanie

Tak szukamy.

Jarosław

Jestem już starszą osobą i dużo widziałem w życiu ,dużo osób poznałem pozytywnych i tych którzy zazdroszczą i chcą na złość zrobić drugiej osobie .Pan Robert jest osobą tak dobrą i pozytywną że drugiej takiej nie poznałem ,doradzi ,załatwi wszystko co trzeba do dachu ,nic mnie nie interesowało ,rozliczenie pełen profesjonalizm wszystko wytłumaczone i pokazane .Osoby które dodały negatywną opinie to są osoby złośliwe ,nie wierzę w ani jedną opinie negatywną pod adresem Pana Roberta i jego firmy .Jestem bardzo zadowolony z prac i z poznania Pana Roberta L .P.s .osobą złośliwym po prostu współczuje ,jak to mówi mój wnuk "KARMA WRACA".

Piotrek u. C. D

Witam Wojak ja już to robię jestestem z Podkarpacia i tego nie zostawię tak sobie

Wyj bka
@Piotrek u. C. D

I co ?

@Piotrek u. C. D

Witam to spoko jak coś to służę moją pomocą co do tego cwaniaczka.Pozdrawiam

@Wojak

Już poprosiłem administratora serwera o sprawdzenie adresu pana IP i zgłosiłem GENERALNEGO INSPEKTORA DANYCH OSOBOWYCH, adwokat już zajmuje się pozwem przeciwko panu o zniesławienie.Ja wiem kim pan jest potrzebuje tylko oficjalnego pisma.

Kopacz

Zapewne jak lewo podaje tak lewo przyjmuje :)

Rafal Nowa Wies
Klient

Najlepsza firma w okolicy, właściciel mega człowiek, polecam z całego serca!

Jjawiszowice

Prace wykonane solidnie,porządek na budowie,właściciel doradzi i materiały bardzo dobre,co prawda długo czekałem ale warto.Polecam 100%

Klient

Ta osoba nie jest kompetentna . Jeszcze ma wiele do nauki .

@Wojak

Panie Wojak większego (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)niż pan nie spotkałem,jak pan opowiadał o dostawcy okna jak pan go załatwił i nie zapłacił za okno wtedy już wiedziałem że jest pan człowiekiem żerującym na innych,mam nadzieję że pan przemyśli swoje postępowanie i już nikogo nie oszuka i durnych opini nie będzie dodawał,pozdrawiam Robert L. ps proszę pozdrowić żonę wspaniała kobieta ,która wstydzi się za pana.

@robex

To co tu wypisujesz to tylko bzdedy ,wyssane z niewiadomo czego.Jesteś osobą niekompetentną .Takiej osoby jak ty nie polecam na posesji i tyle w temacie.

@Wojak

Panie Wojak brak mi słów ,niech pan już się nie błażni,ma pan zastrzeżenia do prac proszę pisemnie wysłać i popłacić materiały na składzie.Pozdrawiam.

twoje herezje są zabawne .Z Ludzi robisz sobie kpiny

Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa C.P.D. Robex Robert Lewandowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

PRZEMO
Klient

POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM JESZCZE RAZ POLECAM.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.

Jaka umowa obowiązuje w C.P.D. Robex Robert Lewandowski podczas okresu próbnego?

Czaniec

Ekipa mega i narzędzia mega,Polecam.

Stefania

Bardzo miła i solidna firma,polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 349 dni.

Jaki dress code obowiązuje w C.P.D. Robex Robert Lewandowski?

Tytus

Miło czytać tak pozytywne opinie, firma dobra więc i praca jest dobra, polecam.

Katarzyna

Polecam w 100%,prace rozpoczęto w poniedziałek a zakończono w piątek tego samego tygodnia,byłam mile zaskoczona.

adam

Polecam w 100%,chłopaki pana Roberta solidne ,dziękuje za super wykonana prace no i czekam na zdjęcia na stronie internetowej.

cpdrobex

Opinia została dodana przez firmę którą oddaliśmy do Krajowego Rejestru Dłużników,jest to firma niewypłacalna,wkrótce będzie do dyspozycji nasza strona internetowa na której będą zdjęcia wykonanych prac i opinie naszych klientów.

Klient

Firma kogucik. Brak doświadczenia, prace wykonane na odpiernicz , dodatkowo okres prac wydłużyl się do pół roku. Niesłowny właściciel, okucia kominów to jakaś kpina. Nieestetycznie wykonane pokrycie.Generalnie nie polecam na 100% .

@Klient

Witam jak mogę się z tobą skontaktować w sprawie tej osoby

Klient

Witam proszę o kontakt w sprawie Robexs

Zostaw merytoryczną opinię o C.P.D. Robex Robert Lewandowski - Nowa Wieś