Opinie o Jan Wierzbicki Office Mebel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jan Wierzbicki Office Mebel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jan Wierzbicki Office Mebel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Wierzbicki Office Mebel w Kraków

Lidia Nowy wpis

Coś poniżej widzę o sprawie w sądzie odnośnie (usunięte przez administratora) - ktoś się faktycznie na to zdecydował? I co, zmieniło się jakoś podejście do pracowników tego pana czy dalej to samo się dzieje?

Szanowna Nowy wpis
@Lidia

Ja się dogadalam bez sadu , z prawnikiem. Wątpię, myśle ze dalej jest stosowany (usunięte przez administratora) Pisze mnóstwo maili do IP ale póki co bez odzewu.

zniesmaczona

Najgorszy pracodawca w moim życiu...wytrzymałam bardzo krótko, parę miesięcy, a na odchodnym od Pań sprzątających usłyszałam, ze żadna sekretarka długo nie wytrzymuje. Atmosfera w pracy drętwa, spróbuj mieć dobry dzień, (usunięte przez administratora) postara się go zepsuć. Przy boku ma (usunięte przez administratora) którym pomiata jak chce, jak ten chłopak może to wytrzymać do tej pory nie wiem.Wyzywanie go od (usunięte przez administratora) było na porządku dziennym (z tym ze Pan wielki szef z reguły racji nigdy nie miał, ogólnie ograniczony człowiek). Śmieciowa płaca a obowiązków masa, oczywiście wykraczające poza stanowisko pracy, co z tego że zatrudniłaś się jako sekretarka, masz też być architektem i handlowcem. Najbardziej chyba śmieszyło mnie jednak ustawianie fotela po każdym wyjściu szefa na fajkę, tak tak, trzeba było biec do gabinetu i do linijki ustawić mu fotel...paranoja i tyle. Bardzo żałuję zmarnowanego tam czasu i tego, że jeszcze wtedy nie było danych opinii o tej firmie w sieci, wtedy nawet na rozmowę bym nie poszła. Mam nadzieję, ze ta opinia nie zostanie skasowana jak poprzednio...

miła

oby.. i te herbatki.

@zniesmaczona

Wspomniałaś, że pracowałaś w firmie kilka miesięcy. Jeżeli sytuacja była taka, jak ją przedstawiłaś, co skłoniło Cię do pozostania w firmie taki okres czasu? Może jednak praca w tym miejscu ma swoje dobre strony? Odnosząc się do ostatniego zdania Twojej wypowiedzi, przypominam, że na forum usunięte mogą być wyłącznie te wpisy, które łamią regulamin forum lub/i polskie prawo. Z uwagi na aktualnie obowiązujące rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) nie zgodne z zasadami serwisu są także te wpisy, które zawierają dane osobowe osób trzecich. https://www.gowork.pl/regulamin

ofiara pana jot
@Monika

przez 19 lat tam było kilkanascie pracownic, nikt nie wytrzymuje z panem od cytryn. kazdy normalny ucieka. za kazdym razem drze się, nadgodziny i inne rzeczy. porażka. a płaca 2100 za cały etat!!

@zniesmaczona

Dokladnie tak. Pan Jan to istny krol mebli, uwaza ze wie wszystko najlepien. Za 1900 zl.netto masz myc po nim gary, sluchac jak wydziera sie na swojego jedynego pracownika ktory okazuje sie byc jego rodzina. Porazka i zal

@Monika

pracowałam bo jak każdy człowiek potrzebowałam pieniędzy, nie chciałam tez zmieniać pracy po 2 tygodniach bo jak to w CV wygląda, jakbym była nieodpowiedzialna. Tam nie ma żadnych dobrych stron!

Takbylo Nowy wpis

Pracowałam, nie polecam wszystkie opinie potwierdzam... Masakra dla psychiki

Monika Nowy wpis
@Takbylo

Ale mnie zaskoczyłaś - byłam niemal w stu procentach przekonana, że w Office Mebel godnie traktują pracowników. Ale i tak jestem ciekawa, jak przedstawiają się tam zarobki. Czy chociaż one w jakiś sposób rekompensowały te inne braki? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Gregor

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale trzeba być dobrym pracownikiem żeby doceniać to !!

paie januszu
@Gregor

czemu Pan kasuje wypowiedzi? wstydzi się Pan,że ie zapisał Pa w umowie herbatki z cytrynką? Czy nadgodzin? A może tego,że atmosfera jest przez Pana i łsego zgreda okropna? proszę mówic prawde

Bogdan
@paie januszu

Przede wszystkim chciałem Ci powiedzieć, że nikt, z wyjątkiem administratora, nie ma możliwości usuwania opinii, a nawet, gdy są one usuwane przez administratora, to kasowana jest ich część, która jest niezgodna z regulaminem GoWork.pl lub obowiązującym prawem. Ponadto, nie powinieneś również używać takich określeń. Jeżeli posiadasz szczegóły na temat tego, co aktualnie dzieje się w Jan Wierzbicki Office Mebel, to opowiedz o tym proszę, ale w taki sposób, żeby wszyscy mogli zrozumieć.

ssssss

pracowałam tam od września 2018 roku. Masakra!!! ostrzegam. Szef karze robic herbaty sobie, wieczne niepłatne nadgodziny i inne problemy. porażka -szuka sekretarki a jest się handlowecem, kelnerką i popychadełm.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jan Wierzbicki Office Mebel? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Krakowianka

Potwierdzam wszystko i przestrzegam przed nią kolejne osoby!

ssss

chory człowiek. łysy kuzyn równiez. trzeba się natyrac byc handlowcem za 1900 zł. sprawa w sądzie Moje sugestie dla Jan Wierzbicki Office Mebel: chory człowiek. sprawa w sadzie za mobbing Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknac firmę

Jak sie postraszy szefa inspekcja pracy etc to nagle wszystko potrafi wyplacic ;)

uprejma
@36256

straszyłeś?

Office Mebel to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Chyba się komuś firmy pomyliły?

@Andrzej

No chyb A nie ;)

Uprzejma

Pracowałam pół roku. Nienplatne nadgodziny, (usunięte przez administratora)niemiły. Nie polecam. Śmieszne pieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Wierzbicki Office Mebel - Kraków

Jan Wierzbicki Office Mebel
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Warowna 6
    30-437 Kraków