Opinie o Brit-Pol Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Brit-Pol Polska sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brit-Pol Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brit-Pol Polska sp. z o.o. w Warszawa

Sadysta

Nawet w e-mail do pracowników nie miał jaj się podpisać imiennie ….. prezesie jaj brakło?

@Sadysta

Jakie jaja taka firma... bez honoru ludzie

Uk

Prawda jest taka że około 1,5 roku temu wynegocjował kontrakt na kontenery za darmo co KBC już odpuściło bo za taką stawkę nie da się jeździć i paliwo poszło razy 2 i padł .

Wujek
@Uk

Nieprawda kolego to wszystko wina kierowców z Angielskiego oddziału ponieważ odkąd otwarta została myjnia na placu brit pół to ci zaczęli myć auta bez opamiętania a woda zdrożała mało tego w tym czasie mogli wykonywać inną pracę nie licząc chemii i innych środków także to wszystko ich wina . Jak bym takiego złapał na gorącym uczynku na miejscu Szefa to nie wiem co bym mu zrobił także chłop i tak był wyrozumiały że im pozwalał na takie wybryki, teraz przez nich wszyscy cierpią bo robota stała a oni te auta cały czas pucowali i pucowali jak tak można nie szanować czyichś pieniędzy , nie wiem czy to nie podlega pod jakiś paragraf trzeba to sprawdzić najwyżej będą zwracać kasę za te mycia i może da się to jeszcze uratować to jest myśl

Kolega wujka
@Wujek

Wujek zapomniałeś dopisać że tak polowali tą myjkę że zajechali pompę która kosztuje 800funtow i to był gwóźdź do trumny na taką firmę to potężny wydatek nie do udźwignięcia i myślę że za tą pompę to już odpowiedzą to podlega pod prokuratora , żeby taką firmę zatopić myciem aut ale tak to jest jak ktoś nie ma umiaru w myciu....

Wiśnia

To dyrektorek się dziwił może dlaczego firma padła tak szybko pod jego rzadami. Takiego madrego zgrywał i kłamał na kaxdym kroku. Teraz wroci do Intry i znowu będzie ładował silosy.

To firma w końcu padla czy nie? Bo jest ogłoszenie o pracę jako kierowca.

Obecny.
@Piotr

Masakra
@Piotr

To dzwoń pewnie cię wezmą

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Brit-Pol Polska sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Pracownik z biura

Dzień dobry do wszystkich zainteresowanych dzisiaj o godzinie 17:00 Sebastian i Adam wypłacają wszystkie zaległości odnośnie wypłat odpraw itp. Proszę dzwonić i się umawiać . Majątek firmy został wczoraj sprzedany , a było co ( w końcu szefowie to orły biznesu ) czyli żółty kontener 14 pasów i jedna toaleta przenośna bo druga jeszcze w kredycie No i przejechana lampa wiec trochę się uzbierało zapraszamy drużyna Brit pol

Ntex
@Pracownik z biura

Bzdura Sebastian to już w KBC jezdzi i dziś walił overtimy i robił Worksop na 1700 Wiec ta lampa leży nadal spokojnie

Kierowca brit

Nikt jeszcze nie ogłosił oficjalnie ale firmy już nie ma ????

Bogdan

Jak to firma padła? Kiedy?

Asam
@Bogdan

Wczoraj wysłali e-mail kierowca ze wszystko staje bo zamykają i podali firma gdzie można się ubiegać o pensje A kluczyki oddać ochronie Nie wypłacili ludzia pensji

@Bogdan

Dlugi proces az oficjalnie oglosili i ladnie z zalem zawiadomili pracownikow ,teraz tylko pogadac mozna lub zlapac ciula i morde .........

Van

I skończyło się rumakowanie w Warszawie i nic nie robienie.

Van

Jak tam powrót busem z Zeebrugge? Fajnie? Naczepy Cobelfret odblokował?

@Van

Slyszelismy o tym ,ale w uk dzis padli ,brak wyplat itp itd,cisza wd oficjalnego maila wszystko bedzie wyrownane przez firme ktora przejela upadlosc .....

Józef
@Van

Dziś w Uk oficjalne pisma sali ze kończą działalność i żeby zaległe pensje kierowcy walczyli przez prawników

Juzek
@Tomas

Wypłaca z tego ile zostanie z majątku a ze ich majątkiem są pasy na bazie i kompresor bo reszta wynajmowana to ludzie nie dostaną nic

Juzek
@Tomas

Tak będzie wyrównane ile zostanie majątku a zostało pasy na bazie i kompresor a reszta wynajmowane już zabierają także nie spodziewaj się za dużo

Bogdan

To się kierowcy zdziwili. Od kilku miesięcy było cienko i przeczuwało się sytuację.

Były Kierowca

Nie Polecam Firmy uważajcie nie płaca maja długi zabierają auta

Tomas

Firma padla w podly sposob zostawili ludzi na lodzie bez wyplaty a sprytnie kase wyprowadzili sprzedajac ciagniki

Seba

Zbankrutowali oficjalnie

Scofield

Nie wiem dlaczego administrator usuwa pozytywne recenzje? O firmie: wszystko nie jest takie złe jak tu piszą. Pieniądze są wypłacane na czas i wszystko, co było obiecane. Tak, są trudności finansowe, ale nie dotykają kierowcy (przynajmniej na razie).Jeśli będziesz wykonywał swoje obowiązki normalnie, to wszystko będzie dobrze. tak się ze mną dzieje. 4/5 to moja ocena.

Kierowca
@Scofield

Kolego nie usuwają dobrych opinii tylko te złe między innymi jak zauważyłeś dlatego że dobrych opinii nie ma , niedługo się o tym przekonasz. Większość tych opinii napisali ludzie którzy dłużej tu pracują lub pracowali i mogą coś powiedzieć na temat tej firmy ponieważ mają porównanie co było kiedyś a co jest dziś w tej firmie zresztą świadczy o tym ciągła rotacja pracowników zarówno z biura jak i kierowców

Ratom

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Serio. Nigdy nie ma kasy na czas. (usunięte przez administratora) z wypłatami. Nie płacą składek. Zatrudniają niekompetentny osoby. W dodatku o życiu prywatnym szefostwa wiesz więcej niż o swoich obowiązkach

Były kierowca

Nie Pokecam Chłopaki tej Firmy upadają brak kasy kontraktów

Cześć. Możecie napisać coś o firmie? Znalazłem ogłoszenie i chciał bym się coś więcej dowiedzieć. Jak wygląda praca, wynagrodzenie. widzę że firma dość świerza na rynku i niewiele można się dowiedzieć. Pozdrawiam

Olek

Cała prawda o firmie.

Rekrutowany

Żenujące podejście do potencjalnego pracownika, ale w sumie to polecieli klasykiem, "odezwiemy się do końca następnego tygodnia" i cisza, atmosfera na rozmowie rekrutacyjnej w sumie w porządku, ale dalsze kroki z zerowym szacunkiem do poszanowania czasu drugiego człowieka. 2/10 nie polecam.

Aneta
@Rekrutowany

Ale rekrutacja składała sie tylko z tej jednej rozmowy czy coś jeszcze też było poza tym? Może warto było się przypomnieć i dowiedzieć co poszło nie tak skoro się nie odezwali?

Zbigniew

Jakie nagrody. To firma (usunięte przez administratora) Oszukuja podstawa plus dieta i tyle. To ludzie nie kompetentni. Razem z tym z Włocławka.

Kierowca od roku

Firma jak każda inna, trzeba robić swoje i przyzwyczaić sie do tego ze chłopaki w biurze średnio ogarniają, co nie rzadko ma swoje plusy. Zdarzyło mi się ze wypłata zamiast 10 w piątek przyszła w poniedziałek 13, nie mam kredytów wiec luz ale jak ktos ma zobowiązania to średnio. Praca typowo portowa wiec jednego dnia luzik a drugiego ciężko na 15h ogarnąć, z opinii zamieszczonych tutaj polecam nie czytać tych skrajnych, bo mega pozytywne to z biura a te mocno negatywne nie trudno sie domyśleć od którego pana P. pochodzą

Paweł P.
@Kierowca od roku

Jak kolego zauważyłeś to na tym forum zawsze się podpisuje prawdziwym nikiem. Nie mam nic do ukrycia i jak mam coś powiedzieć to to mówię Prosto w oczy (czy do biura czy do kierowcy)

@Paweł P.

Co z tego że się podpisujesz jak i tak wszyscy wiedzą że jesteś gnida

@Tomek

O tej godzinie to chyba kładziesz się spać po 15h nocy przepracowanej :):)w vos srolistics:) śij ...

Zostaw merytoryczną opinię o Brit-Pol Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Brit-Pol Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brit-Pol Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brit-Pol Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 14 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brit-Pol Polska sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 67 ocen.

Brit-Pol Polska sp. z o.o.