Opinie o Brit-Pol Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Brit-Pol Polska sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brit-Pol Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brit-Pol Polska sp. z o.o. w Warszawa

Marta Nowy wpis

Firma już nie funkcjonuje? W waszych opiniach jest sporo informacji na temat upadłości i zastanawiam się czy coś się zmieniło w tej kwestii. Widziałam, że pracownicy mieli problemy z odzyskaniem zaległych pieniędzy. Mam nadzieję, że dość udało wam się wszystko odzyskać.

Były kierowca Nowy wpis

Nawet jakby pracował to już nie pracuje bo ta firma upadła tak szybko jak powstała

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Brit-Pol Polska sp. z o.o.?

Praciwnik

Firma zalega z płatnościami od grudnia zero kontaktu

@Praciwnik

Czyli w firmie w ogóle już nikt nie pracuje, tak? Dużo osób zostało bez wynagrodzenia? Widziałam tutaj w komentarzach, że nawet pracownicy biurowi nie dostali wynagrodzeń. Czy komukolwiek udało odzyskać się kasę?

Jak długo czekaliście na odzew z Brit-Pol Polska sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Były.

Firma jest w stanie upadłości. Nie wypłacili Pan S.Żegocki nie wypłacił pracownikom pensji za grudzień i styczeń. Banda (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Brit-Pol Polska sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Renata

Czy wiecie coś o pensji dla Customer Service Team Leader? Ile zarabia się na tym stanowisku miesięcznie? Ciekawa jestem, bo widziałam ofertę pracy w internecie. Ale wiadomo, że interesuje mnie też kasa. Dajcie znać, jak wiecie o wysokości pensji stałej i dajcie znać, jak to jest z premiami na tej posadzie.

Firma nie wypłaciła zaległości za grudzień kierowcom.

Kieeo

Nie tylko kierowcom, żaden z pracowników biura do dziś nie otrzymał pieniędzy ani za grudzień ani styczeń. Kontrolerzy pip nie są w stanie zweryfikować pracodawcy ponieważ zawinęli interes z podanych adresów... Także kto ma ochotę ich zgłaszać za cokolwiek, czy to brak świadectwa czy brak pitu czy pieniędzy, niech wie, że można od razu celować do sądu pracy..

Brak kontaktu z właścicielem. Brak wynagrodzenia za grudzień oraz styczeń?

Zenek

Firma nieuczciwa. Padła. Pity nie wysłane. Wypłat z grudnia brak. Kontaktu brak.

Magdalena

Pracuje w tej firmie pol roku i ku mojemu zdziwieniu lubię swoją pracę coraz bardziej! Mam super przełożonego Sebastiana, który jest empatyczny i wyrozumiały. Nie zachowuje się jak Boss tylko jak lider,nigdy nie powiedział, że mamy coś zrobić i zrzucił to bezmyślne na pracowników. Zawsze jesteśmy MY! To nie jest moją pierwszą praca, mam 35 lat, dlatego wiem co mówię. Podobnie rzecz się ma z Oliwia i Piotrem. Mam w biurze świetny skład. Ludzi, którzy są bardzo pomocni. Zarząd robi wszystko żeby pracownikom dobrze pracowało się w tej firmie! Większość tutejszych opinii to niespełnieni Panowie kierowcy, ale drodzy Panowie. Prawda jest taka że Małgorzata i Sebastian Z. Niejednokrotnie powtarzali że fundamentem tej firmy są kierowcy, że powinni (i w mojej ocenie są) traktowani z szacunkiem. Generalnie firma dba o swojego pracownika :)

@Magdalena

Pani Magdo twierdzę że kawa w utomacie w biurze się nie zmieniła w połowie roku. A le praca dla kierowców się zmieniła przez ten okres. Dojazd do pracy-Brak organizacji

dddd

Zabawne, że jak wpadnie pozytywny komentarz to odrazu jest komentowany przez płaczących nad swoim losem kiero, którzy wiedzą wszystko o prowadzeniu firmy i pracy w biurze. Wiedzą też jak planować. Beka z was. Pamietajcie ze tak doswiadczonych kiero z umiejetnosciami planowania potrzebuja wszedzie. Ja tam czuje sie dobrze w tej firmie. Po co mi budynek na placu jak jestem tam tylko gdy jade do domu. pozdrawiam niespelnionych drajwerow

ARADNAS
@Magdalena

Dlattego sie nie zgadzam bo tam pracowalam i odeszlam. Balgan jakich malo

Rafał
@Magdalena

To się spełniłaś w firmie bankrut pracując. Nie płacąc na czas wypłat kierowcom itd Tak Warszawka i Killingholme budowali firmę na krzywdzie ludzkiej.

Cześć szukam pracy jako kierowca. Dziś dzwoniłem i jakoś nie można się dodzwonic

HR

Nie dzwoń więcej, firma jest w upadłości. Nie zapłacili nikomu za grudzień i styczeń!

Iza
@HR

i do teraz nic? luty się zaczął to pytam. i z tą upadłością to gdzie jest jakaś potwierdzona informacja? chyba, że to tylko przypuszczenie jak na razie ze względu na obserwację?

@Iza

Nie ma ogłoszonej upadłości. Spółka przeszła w stan restrukturyzacji. Nie dostaliśmy wypłat za grudzień, styczeń, urlopy, odsetki oraz odszkodowania. Nie ma również z biurem żadnego kontaktu.

Ala
@Były.

upadlosc ogloszona , zadna restrukturyzacja. Wszystko przejal syndyk

@Ala

Tak, w Angielskim oddziale ogłoszona upadłość. Polska spółka przeszła w stan restrukturyzacji.

@Były.

To fajnie się daliście. Nie ma wypłaty za grudzień , stawiam żelazo na parkingu i czekam na przelew, a tak i za styczeń nie macie kasiory.

@Arczi

Widzę że używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy :) Wypłaty za grudzień powinny być 10 stycznia. A jak to napisałeś, "żelazo", stało już od świąt. Teraz to sobie posklejaj.

Czy w firmie Brit-Pol Polska sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Pavlo

Jakie nagrody skoro na wyplaty brakuje 10 na parkingi nie ma kasy, na paliwo brak kasy, zwrotu za dojazd do miejsca pracy nie ma od 3 mc

Pytajacy
@Pavlo

Zatem jak ta firma funkcjonuje,skoro twierdzisz ,że na nic nie ma kasy ?

Konkurencja
@Pytajacy

Ano tak funkcjonuje ze padła .

Kbc
@Konkurencja

W Polsce tez czy tylko w Uk ?

Lysy
@Pytajacy

No już nie funkcjonuje

@Kbc

W UK tylko wiadomo że padło,w Polsce w najbliższych tygodniach pewnie się to rozstrzygnie

@Pavlo

przez takich jak ty w takim razie. Nie oddawali za dojazdy itp , a mimo to dalej pracowałeś?

Van

Szkoda firmy u lamusów za kiero co pracują za darmo.

Ekonomista
@Van

nikogo nie szkoda.kierowcy myśleli,że pensje biorą się z wyobraźni.nie sposób było się utrzymać przy tak wysokich kosztach.kierowcy nauczą się pokory.miesiąc bez wypłaty i będą grzeczni.

Obecny.
@Ekonomista

Byłoby sposób się utrzymać przy odpowiednim zarządzaniu firmą, oraz posiadaniu jakichś kontraktów, a nie na wożeniu ładunków z giełdy.

Aneta
@Ekonomista

Ale o co tak właściwie chodzi? To kierowców wina, że wypłaty nie dostaną? Dlaczego niby? Chyba swoją pracę wszyscy wykonują?

Tomas
@Ekonomista

Ciekaw jestem gdyby Ciebie tak wydymali czy w tedy tez bys tak mowil?

Pracownik z biura
@Ekonomista

Wszyscy w koło się utrzymują i maja na pensje dla kierowców tylko BRIT- Pol nie potrafił , a o kierowców to się nie martw prace znajdą

Britdno
@Ekonomista

Nie dziwota że to padło widać to było po pracy spedycji 4rano coś się stało do kogo kierowca miał się kontaktować jak biuro od 7.00. zero profesjonalizmu przepraszam od godziny7 pracowali przekazniiki od 8 potrafili rozwiązać problem to nie dało się pobrać naczepy cały dzień stratny

Kierowca
@Ekonomista

No tak kierowcy wszystkiemu winni bo chcieli pieniądze za swoją prace a banki spłatę kredytów to przez to firma padła ( naprawdę orły biznesu )

Zwykłycham
@Pracownik z biura

Gdzie znajda? Pracy w okolicach nie ma i nie będzie

Jaruzelski

Nie No ci co maja rodziny tutaj będą szukac pracy w Londynie…. Tu w okolicach nie ma pracy .podzwon popytaj nikt jienpotrzebuje i sporo wiary siędzi w domu

Dziki
@Ekonomista

Bo idioci myśleli ze za 8 godzin zarobią £700 i besa leżeć …. Dobrze im tak nie żałuje

Kierowca
@Jaruzelski

Jak szukasz pracy tylko w polskich firmach to się nie dziwię że nie umiesz znaleźć !!!

Jaruzelski
@Kierowca

Ale ja mam prace i nie potrzebuje bo było wiadomo ze padają od dawna wiec już dawno zmieniłem

Arek
@Ekonomista

Nie wiem u mnie płaca 11 tys i jakoś firma bardzo dobrze prosperuje.

maciek

W UK zbankrutowali ok ale dlaczego? chcieli wieciej od innych zadarli z najwiekszymi a to sie msci .......Zanizenie cen dla WaLTER i DSVbylo gora lodowa .........poznij kryzys same kontenery i .......porazka Dziekuje ze Adam byl fajnym kumplem do czasu kiedy nie chcial byc nim i nie odbieral tel koniec konca zyczylem im to to moja modlitwa do nich..........

@maciek

Chyba to Walter zaniża bo mają marne stawki?

Trzeba ich utemperowac chwasty i zgłaszać wszędzie gdzie się da do PIP, ITD, nawet do Inspekcji sanitarno epidemiologicznej bo tam zero warunków do pracy. Dobrze że się zwolniłem dawno temu po kilku miesiącach pracy bo wyczułem co się dzieje.

Brak pensji

Ciężko uwierzyć, że istnieją jeszcze firmy z tak przeżartym buractwem szefem i jego elfami, którzy dla korzyści robią to co im się tylko każe (nie będę wymieniać z imienia). Ludzie z dnia na dzień zostali bez pieniędzy, z kredytami i zobowiązaniami oraz brakiem informacji o tym kiedy zostaną wypłacane zaległe wypłaty. Zwodzenie za nos co jakiś czas, a na koncie jakoś nie pachnie. Wpędził w kłopoty finansowe i zapewne nie tylko finansowe wiele osób, które zostały z niczym i jakoś sobie musiały radzić, podczas gdy szef kombinował z prawnikami jak to zrobić restrukturyzację firmy przenosząc ją do uwaga - Radomia. Nikomu źle się nie życzy, ale za podejście jak człowiek do człowieka i kombinatorstwo należy się tylko paka na dobre kilka lat. Sprawa zgłoszona do PIP, a to dopiero początek.

Mam rozumieć, że kierowcy nie dostali wypłaty ? Super firma... Są szanse na wypłaty ?

Rafał
@Kandydat

Pieniędzy nie zaplacili, za dojazdy nie oddali itd

Aneta

Czy oferta na Specjalistę ds. Floty to jeszcze aktualny temat? Bo znalazłam ogłoszenie dodane w grudniu. Poda ktoś widełki wynagrodzenia? Bo nic nie ma na ten temat. Jakieś premie macie czy tylko same podstawy?

@Aneta

Przecież ta firma zbankrutowała... Kierowcy są bez wyplaty. Auta oddane a naczepy zabrane... Jeden wielki przekręt.

Komornik
@Aneta

Flotę to firmy co im wynajmowali pozabierali albo szukają po świecie także moze być tylko wolne miejsce poszukiwacz floty

@Komornik

Komornicy, Zus, US wyprostują ich szybko. Upadek było widać od roku od zeszlego grudnia 2021 na święta dali smycz, długopis i kalendarz ????a w lutym napisali że wypłaty nie będzie bo nie wiedzą jak naliczać wg pakietu mobilności. Trzeba było się zwolnić a nie czekać do końca ????

Jozin z bazin

Witam. Pracowałem w tej pseudo firmie i zrobiłem lote bo wiedziałem że z tymi ludźmi z biura nic dobrego się nie stanie. Gość nabrał naczep jakby chciał opanować Europę no i tak opanował że gościa zlicytowali. Już w Scania najadłem się wstydu jak pojechałem na serwis a przedstawiciel mówi że serwisy wstrzymane bo nie płaci. Szkoda kierowców ale kto normalny siedzi w takiej firmie jak już dawno było wiadomo że bieda nadejdzie. Pozdro wariaty????????

Driver
@Jozin z bazin

Bardzo Im dobrze (usunięte przez administratora) Seba i Adaś biznesmeny wszystko w kredycie zrobili dobry wałek scanie sprzedali i kupili kilka willi w Polsce

Zbigniew

Ciekawe czy kominiarz z Częstochowy i reszta wrócą na kolanach do vosa Tak pluli na byla firmę i donosili do Pawełka do biura. Teraz bez wyplaty zostali za grudzień haha

Były vosiak
@Zbigniew

Wy to macie poczucie humoru w tym vosie:))) do (usunięte przez administratora) nikt normalny nie wraca:D

Były vosiak
@Były vosiak

Do (usunięte przez administratora) nikt normalny nie wraca :D

Biedron

Czy Pan Prezes będzie miał na tyle duże jaja by przyjechać do Killingholm i stanąć z nami pracownikami i powiedzieć prosto w oczy że przez te wszystkie lata miał nas za nic? Pani księgowa z Ukrainy tam nim rządzi i do czego to wszystko doprowadziło? Dno dna i brak klasy...

AnastazjaP
@Biedron

Jeden z Ukrainką ,drugi z Ukraińcem ….się dzieciaki za transport wzięły

@Biedron

Po co ma się z wami spotykać.Temat zakończony i nie ma o czym dyskutować.Były wpisy juz 2 lata temu,że firma pada to trzeba było się ewakuować i koniec.Teraz to zbierać manatki i iść do nowej pracy.

Tusk
@AnastazjaP

Gdyby się wziął za Rosjankę to może by coś z tego było a tak nie ma Ukrainki nie ma rodziny i firmy tak kończy się bufonostwo. Tak zakończył karierę największy faryzeusz jakiego poznałem który przez swoje ego rozwalił firmę stracił rodzinę i zawiódł wszystkich pracowników którzy przez lata ją budowali ...

Szef
@Tusk

Dzieki Ulka za opinie. Jednak gorszego pracownika od ciebie nie było. Firma upadła przez takich jak ty .

Zostaw merytoryczną opinię o Brit-Pol Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Brit-Pol Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brit-Pol Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brit-Pol Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 14 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brit-Pol Polska sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 67 ocen.

Brit-Pol Polska sp. z o.o.