Opinie o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku w Turek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku w Turek

Jak dużo osób pracuje w Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku?

Marlena Nowy wpis

Witam z całego serca i z ogromną przyjemnością polecam oddział ginekologiczno-polozniczy w szpitalu w Turku. Personel cudowny od Pani sprzątającej przez Położne i Lekarzy. Personel rzetelnie wykonuje swoją pracę będąc przy tym serdecznym czlowiekiem. Jestem po cc i ogromnie dziękuję za pomoc.

Czy w Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku pracuje się na open space?

Michu Nowy wpis

W zabiegowym po zwróceniu uwagi, ze jest brudno od krwi i nie mam gdzie usiąść starsza pani stwierdziła, ze to nie jest na pokaz po czyn zadała pytanie czy zawsze jestem taki utrudniający. Chyba mało osób nadzorujących ten bałagan

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Byłem pacjentem oddziału chirurgii i zostałem wypisany w sobotę. Co do samego zabiegu powiem krótko, szybko i profesjonalnie. Sporo młodych, empatycznych lekarzy pod dobrym kierownictwem. Widać zaangażowanie całego personelu pod kątem opieki nad pacjentem. Piątka z plusem, pozdrawiam

Jolanta

Pod pozorem porządku na oddziale kompletny brak empatii. Mój Tata umarł a my nie mieliśmy możliwości pobyć z nim porozmawiać, potrzymać za rękę. Do tej pory to bardzo boli. Przed oczami mamy obraz Taty, który tak bardzo chce z nami być a dostaje kolejny zastrzyk usypiajacy aby tylko pielęgniarki miały spokój, a przecież rodzina uspokoi pacjenta tylko w tym szpitalu nikt o tym nie wie lub wygodniej im o tym nie wiedzieć. Mam nadzieje że ta Służba zdrowia z przypadku nie skrzywdzi więcej pacjentów i ich rodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku - Turek

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
  • Poduchowne 1