Opinie o Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j. w Lublin

Sylwia Nowy wpis

dzień dobry. kiedy ostatnio analitycy byli poszukiwani? Miałam taka zajawke w sieci ale nie da się już w nią kliknąć. Wstępnie rozglądam się dopiero po Lublinie. Nie wiecie może na jakie stawki w tym roku zatrudniają?

Interesuje mnie praca jako Analityk w firmie Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

rm Nowy wpis

Zatem proszę nie zaczepiać, jak nie chce Pani zaczepiania. Ja nie zaczepiam, ja stawiam zarzuty. Doradzić mogę - przy swoich kompetencjach proponuję biedronkę, standard komunikacji wysoki i nie krzywdzenie nastolatków.

ja Nowy wpis

Nikt nie pracuje, to zwykła działaność gospodarcza. Mieli by dobrych ludzi i analityków, ale niestety, szef tej firmy wymusił pieniadze na uczestniku (usunięte przez administratora) nieletniej osobie, bo mu się w mózgu coś nie zakręciło.. Więc nie przenalizował, że będzie (usunięte przez administratora) do końca świata. NIe polecam

Witam czy możecie opisać aktualne standardy? Jakiś czas temu napisano, że te tutaj mogą być podobne do tych w markecie. Nie wiem na ile to w bieżącym okresie uzasadnione, możecie wiec się co do tego nieco szerzej odnieść? kiedy ostatnio centrum prowadziło nabory? trudno mi było o ofertę

Daga

Czy jest możliwość podjęcia pracy jeszcze w tym sezonie jako studentka np. przy sprzedaży biletów do parku, oprowadzaniu zwiedzających, może straszeniu ;) Będę wdzięczna za info! PS. proszę autora dotychczasowych wpisów o powstrzymanie się od zaczepek.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk finansowy w firmie Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Asystent projektu
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
rm

Jako jeden z bogatszych ludzi w tym kraju, chciałbym, aby Janusz Sokół nigdy nie miał szans na biznes. Czemu - odpowiem przed każdym sądem. Ten koleś to megaloman, który de facto szuka tylko znajomości. Mam więcej na niego, ale to już w razie sądu..................

Dominika
@rm

Więcej? A może jednak cokolwiek zdradzisz? Piszesz o sądzie, to już go uruchamiasz jakoś czy o co chodzi?

@Dominika

nie muszę, czekam aż ten Pan mi założy sprawę za zniesławienie:-)

Rm

Nie jesteśmy na Ty Szanowna Pani, więc kultury się naucz. To po pierwsze. Dwa - jakie problemy mam mieć? To brzmi jak groźba, grozi mi Pani ? I trzy - nie na siłę, facet okradł nastolatka, więc ja na luzie piszę, na siłę ten Pan się będzie tłumaczył. I życzę nauczyć się szacunku do innych. Bez jakiegokolwiek podważania dla "pani "

Dominika
@Rm

No jak nie założy sprawy to jak będzie się wtedy tłumaczył skoro to jest oczekiwane? ;p Ciekawa w sumie jestem czy odniesie się do tego całego wątku, bo jakby nie patrzeć to co tu padło niestety nie jest raczej zbyt pochlebne

@Dominika

Z tchórzami jest tak, że się nie odnoszą, wystarczyło słowo "przepraszam". I jak się nie odniesie, to i tak zrobiłem swoje, w Internecie nic nie ginie..PS. załatwiam sprawy z osobami, które bardzo źle wpływały na innych ludzi, ten Pan jest częścią tego.

rm

Nie odniosła się Pani do swojej groźby. Nie rozumiem też słowa PROBLEMY. Jakie niby? Moja kancelaria prawna, której i tak płacę abonament w końcu będzie miała coś do roboty, ja tylko składam podpisy. I w sumie na Pani wpis tj. groźbę napisali do go work, screeny zrobione, jeśli uznają, że mi Pani groziła, to w przyszłym tygodniu pismo do prokuratury leci...Na Panią, o ile jest Pani PANIĄ:-)

rm

Kancelaria prawna odniosła się do Pani wpisu, to podejrzenie groźby karalnej. Okażę się kim Pani jest, jeśli nie jest Pani Panią Dominiką, wyrazy współczucia składam, wypromowałem wiele osób, zostanie PANI celebrytką.

Medrek

Tak, Sokół Janusz miał problem sam z sobą,no megaoman, potwierdzę wszystko co Radek napisłał.

@Medrek

Siema Mędręk, dzięki za support. Sokół zachowywał się jak (usunięte przez administratora) więc mówmy o tym, nagłośnię to, na luzie, po mojej stronie stary i pozdro za oceanem:-)

Radosłąw Michalski

Nie polecam tego Pana, na to co piszę mam świadków. Janusz Sokół podczas (usunięte przez administratora) w Krasnobrodzie wymusił na mnie pieniądze na osobie nieletniej na kolację. Czemu, bo coś z mózgiem mu nie zadziałalo strzelam, to wymuszenie to była kara za to, że pewna dziewczyna mnie odwiedziła, nastolatkiem byłem, to bałem się tego patafiana za przeproszeniem. Teraz Sokół zapraszam, to początek..

Bobruk
@Radosłąw Michalski

Tak było, potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.?

Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.
  • Bolesława Sekutowicza 23 lok. 15
    20-152 Lublin

Centrum Edukacji I Rekreacji Nobilis J.Sokół i E. Sokół sp.j.