AD AWARDS SP. J.

Opinie o AD AWARDS SP. J.

Stella

Świetny pracodawca więc mogę tylko podpisać się pod tymi opiniami!!

Irek

Właśnie rozpoczełem przygode z tą firmą w dziale telemarketingu i miłe zaskoczenie, ze to nie jest czytanie sztywnej regułki tylko faktycznie sprzedaż dopasowana pod klienta. Fajnie, ze jest plan motywujacy sprzedazy

Adrianaa25
@Irek

A co konkretnie sprzedajesz?

Irek
@Adrianaa25

To firma zajmująca sie reklamą w internecie tak ogólnie pisząc, wiec kampanie google, obsługe firmowego fanpage, strony internetowe itd .

Natalka

Polecam fajna atmosfera, młody zespół i perspektywa rozwoju dla mnie po stażu. Najwazniejsze, ze uczą człowieka, a nie jak to często bywa tylko stazysta kseruje i parzy kawe ;pppp

Prężnie rozwijająca się firma jak dla mnie. startowałem na inne stanowisko, a mimo braku wymaganego doświadczenia zaproponowali inne wraz z możliwością szkolenia i okresu próbnwgo. Bardzo podoba mi się ich podejście do ludzi, możliwość dogadania się w kwestii pracy zdalnej i to że tak szybko nie skreslaja ludzi. Zobaczymy jak rozwinie sie moja ściezka kariery w tej firmie, ale niezle perpektywt rozwoju dla siebie widze. Mam sznase sie wykazac, a nie byc zaszeregowany

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AD AWARDS SP. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
PT

W Ad Awards pracuje od roku, wcześniej współpracowałem z tą firmą przez 4 lata, to idealne miejsce pracy dla osób, którym zależy na szybkim rozwoju i samodzielności w pracy. Obecnie zarządzam blisko dziesiątką ludzi, prowadzę duże kontrakty. Myślę, że cięzko o drugą taką pracę w marketingu w Legnicy.

Alicja

Byłam na rozmowie w tej firmie, muszę przyznaać, że zaskoczył mnie poziom pytań, ilość etapów . Widać, że zależy im na wyborze najlepszych. Selekcja duza. Mnie nie udało się za pierwszym razem dostać, ale cenne doświadczenie jak przygotwać się do następnych rozmów i szansa na to, że jestem w grupie rezerwowej daje nadzieje, że moze uda mi się do nich dołączyć. Pozdrawiam :)

Lolek

firma robi manianę, zatrudniają tanich programistów na staż i to co klient otrzymuje to jest jakaś sieczka Pomimo zarzynania się, brak podwyżki

@Lolek

Witam, Praktyki w ramach szkoły są bezpłatne. Natomiast inną kwestią są staże z Urzędu pracy, jak wiadomo finansowane są przez urząd . Zatrudniamy wybranych praktykantów czy tez stażystów, którzy wykazują się odpowiednią wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną . Mamy w swoim zespole wielu utalentowanych stażystów, którzy chcą się rozwijać, a nie przyszli tylko zrobić co im program nakazuje :-) Kwestia premii, podwyżki jest indywidualna i jest jak najbardziej do osiągnięcia, jeśli efekty pracy są . Nasi klienci otrzymują projekty na wysokim poziomie dowodem są m.in wybrane nasze realizacje https://hummel.pl/ ; http://instytutdobregowidzenia.pl/ ; http://nieruchomosci.legnica.pl/ ;

Lolek
@Monika

nie byłem na praktykach, tylko zatrudniony jako programista niestety jakość jaką zobaczyłem była niska Pokazała Pani dobre prace, zapewne nie stażystów, tylko starych wyjadaczy, większość projektów trafia do świeżaków podwyżki brak, proszę nie czarować

SK

Od kilku miesięcy jestem pracownikiem tej firm. Atmosfera w biurze jest bardzo przyjazna, osoby tam pracujące chętnie udzielają pomocy, jest to ważne szczególnie na początku zatrudnienia. Dzięki pracy w Ad Awards można rozwinąć swoje kompetencje, pracując z profesjonalistami nad dużymi projektami. Polecam pracę w tej firmie.

em.wu

Bardzo fajna atmosfera w zespole, zachęca do pracy. Dużo możliwości rozwoju i poszerzania swojej wiedzy, tak jak fantastyczną renomę ma firma dla konsumenta, również taką mogą mieć w traktowaniu pracownika ;)

Andrzejo

Bylem na praktykach szkolnych, dzieki za nauke i cierpliwosc. Pozdr

@Andrzejo

Z Twojego wpisu wynika, że AD AWARDS umożliwia odbycie praktyk. Rozumiem, że jesteś zadowolony z tej formy współpracy z tą firmą. Czy były one płatne? Możesz również na tym forum ocenić ich poziom merytoryczny? Twoja wypowiedź będzie niezwykle ważna dla innych użytkowników.

Alicja

@Praktykant, jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna w Ad Awards Arkadiusz Szustak Dariusz Kolber? Jakie warunki musiałeś spełnić, żeby dostać się na praktyki w tej firmie? Czy za przepracowany miesiąc otrzymałeś wynagrodzenie?

Praktykant

W AdAwards byłem na miesięcznych praktykach, i nie mogę powiedzieć że był to źle spędzony czas. Podczas tego miesiąca można się naprawdę wiele nauczyć i sprawdzić swoje umiejętności w prawdziwej pracy przy poważnych projektach, jednocześnie w bardzo miłej i luźnej atmosferze panującej w biurze. Jeśli szukasz miejsca gdzie można się czegoś nauczyć i rozwinąć swoje umiejętności to szczerze polecam!

Praktykant

Odbyłem w AdAwards miesięczne praktyki. Z całą pewnością był to bardzo produktywnie spędzony czas. Nauczyłem się wielu rzeczy na temat projektowania graficznego i marketingu. Atmosfera w biurze jest bardzo dobra, wszyscy pracownicy i szefostwo zawsze chętni do pomocy. Aklimatyzacja przeszła bez żadnych problemów. Polecam, 10/10.

RK

Pracuję w Ad Awards od 11 miesięcy. Wiekowo jestem sporo ponad średnią zespołu. Dostałam jednak szansę i jej nie zmarnowałam. Jestem bardzo zadowolona. Mam stałą umowę o pracę i pierwszy awans. Zarobki rosną adekwatnie do zaangażowania i efektów pracy. Firma dba o rozwój i odpowiednie narzędzia. Nie jesteś tu sam ale trzeba myśleć i umieć sobie radzić. Jeśli jesteś zorganizowany, systematyczny i ambitny to firma idealna dla Ciebie. Zadania w pracy wymagają zaangażowania, nie ma czasu na pogaduszki. Satysfakcja z rozwoju i zarobki to wynagradzają. Polecam Ad Awards

RK

Pracuję w Ad Awards od 11 miesięcy. Wiekowo jestem sporo ponad średnią zespołu. Dostałam jednak szansę i jej nie zmarnowałam. Jestem bardzo zadowolona. Mam stałą umowę o pracę i pierwszy awans. Zarobki rosną adekwatnie do zaangażowania i efektów pracy. Firma dba o rozwój i odpowiednie narzędzia. Nie jesteś tu sam ale trzeba myśleć i umieć sobie radzić. Jeśli jesteś zorganizowany, systematyczny i ambitny to firma idealna dla Ciebie. Zadania w pracy wymagają zaangażowania, nie ma czasu na pogaduszki. Satysfakcja z rozwoju i zarobki to wynagradzają???? Polecam Ad Awards

OrO

Od kilku miesięcy jestem pracownikiem tej firmy. Do podjęcia tej pracy zachęciła mnie renoma Ad Awards. Na miejscu szybko przekonałem się, że podejście do pracowników jest profesjonalne, zasady wynagrodzenia są jasne i czytelne. Identycznie jest z wymaganiami jakie stawia przed pracownikiem pracodawca. Ad Awards mogę szczerze polecić osobom, które chcą pracować w firmie, która uczciwie dba o pracowników i pomaga w rozwoju w ścieżce kariery.

Em Zet

W Ad Awards pracuję od kilku miesięcy. Jestem osobą, która lubi stawiać sobie wyzwania i się rozwijać. Jeżeli mam pomysł jak podnieść swą atrakcyjność w pracy, wystarczy powiedzieć, nie ma problemu z płatnymi szkoleniami, sprzętem czy oprogramowaniem. Wiadomo, coś za coś-następnie trzeba pokazać, że warto we mnie inwestować. Atmosfera w pracy jest dość luźna. Jeżeli nie boisz się pracować i uważasz, że rozwój osobisty nie boli, jest to firma dla Ciebie.

pracownik Ad Awards

Jako pracownik mogę powiedzieć, że firma ma racjonalne podejście do pracownika. Wymagania są czytelnie przedstawione przed podjęciem pracy. Firma daje narzędzia i wsparcie potrzebne do osiągania założonych celów i przestrzega ustalonego w umowie zakresu obowiązków ale wszystko zależy od pracownika. Zarobki są adekwatne do umiejętności, zaangażowania i przede wszystkim efektów. Jak ci nie wychodzi odpadasz, ale jak wychodzi, to możesz liczyć na rozwój i dobre zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o AD AWARDS SP. J. - Legnica

• Jak się pracuje w AD AWARDS SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy AD AWARDS SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AD AWARDS SP. J.?

AD AWARDS SP. J.