AD AWARDS SP. J.

Opinie o AD AWARDS SP. J.

Bacha

Rzetelna firma. Współpraca realizowana była zgodnie z założeniami. Idealne godziny pracy od 8.00 do 16.00. Częste nagrody finansowe, które mega mobilizują :), jak również wyjazdy integracyjne. Naprawdę jest dobrze.

Katarzyna

Polecam jestem obecnie na stażu u nich, duża perspektywa rozwoju i co najważniejsze nie jestem traktowana jak stażysta, który tylko kseruje dokumenty, ale faktycznie uczą mnie, tłumaczą wszystko, uczestniczę w szkoleniach i mam szanse zostać jeśli tylko się sprawdzę :-)

Jak jest z pakietem medycznym w AD AWARDS SP. J.? Można dołączyć rodzinę?

Tak posiadamy dla pracowników ubezpieczenie grupowe jak również pakiet medyczny w Pzu. Istnieje mozliwość ubezpieczenia również członków rodziny :)

Angelika

Chciałam podpytać czy ktoś z was dostał może też skierowanie z urzędu pracy na rozmowy ? Coś możecie napisać jak rozmowy, czy jakoś szczególnie powinnam się przygotować ? Wiem tylko tyle ile w ofercie, ze na razie na okres próbny 3 m-ce i 2250 zł. na początek dodam, że skierowano mnie na specjalistę ds. klientów kluczowych., bo nie wiem czy jeszcze na jakieś stanowisko rekrutują . Będe wdzięczna za wszelkie info :-)

@Angelika

Ja byłem w piątek na rozmowie, ogólnie dobre wrażenie. Firma na poziomie. Rozmowa przebiegała od znajomości firmy w sensie czym się w ogóle zajmują, po moje doświadczenie w obsłudze klienta, jakie mam oczekiwania, czy jestem otwarty na nowe wyzwania itp. Zakwalifikowałem się do drugiego etapu, więc pewnie jest trochę chętnych . Wiem, że jakaś scenkę sprzedażową będziemy robić . Dam znać :-)

Iza
@Kamil

Super, że udało Ci się zakwalifikować do drugiego etapu rekrutacji. Mam nadzieję, iż pójdzie Ci równie świetnie co w pierwszym i dostaniesz posadę w AD AWARDS. Pytano Ci o Twoje doświadczenie w obsłudze klienta. Czy firma go wymaga, czy daje szansę osobom, które go nie mają?

@Iza

Na rozmowie były też osoby bez doświadczenia, więc szanse ma kazdy. Liczą się też dobre chęci, szybkość uczenia się . itp

Sławomir
@Kamil

Podpowiedz proszę, jak wygląda proces rekrutacyjny w AD AWARDS? O co pytali rekruterzy? Dzięki.

@Sławomir

Miedzy innymi o doświadczenie zawodowe, jakie są moje oczekiwania , kwestie finansowe również były poruszane ;) Rozmawialiśmy o tym czym firma się zajmuje, system pracy, mniej więcej zakres obowiązkow. No takie standardowe pytania chyba jak na kazdej rozmowie . Nie ma sie czego bać .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AD AWARDS SP. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Mcck

Zaangażowani, wykonanie projektów na dobrym poziomie, indywidualne podejście do klienta. Zawsze chętni do pomocy , pełni innowacyjnych pomysłów :-)

Centrum Kosmetyki

Rzetelna firma z którą współpraca to czysta przyjemność. Profesjonalna obsługa firmowego Fan page. Dzięki za pomysły, cierpliwość i poświęcony czas :-)

kasiaw.

Czy ta firma, to aby nie żart?

Kic.J.

Polecamy z czystym sumieniem . Współpraca realizowana była zgodnie z założonym planem i strategią. Poziom sprzedaży naszych produktów, każdego miesiąca widocznie wzrastał. Dzięki temu nasza pozycja na rynku umocniła się. Polecamy :-)

Natka

Praca 8-16 wiec godziny idealne :) zarobki tez na poziomie jak na nasza Legnice, wymagania sa jak wszedzie wysokie, ale co za tym idze wyzsza kasa. Mozliwosc rozwoju dla chetnych i ambitnych, a z tym widze bywa roznie u osob tu pracujacych. W sumie motywacja jest , bo czasem konkurs szefuncio robi z nagrodami :))

Antoni
@Natka

Zaciekawiłeś mnie swoim komentarzem na temat konkursów, które rzekomo organizuje pracodawca. Będziesz tak uprzejmy i podasz szczegóły, jak ten konkurs wygląda? Myślę, że to na pewno fajna forma motywacji ze strony pracodawcy.

@Antoni

Takie konkursy mają miejsce w tej firmie i nie sa wymyslone :) Konkursy z reguly dotycza dzialu handlowego, czyli za najwieksza sprzedaz albo za najlepszy kontrakt . Zdaza sie, ze rowniez raz na jakis czas z kazdego innego dzialu np. produkcji, grafiki itd jest wytypowany pracownik, ktory osiagnal najwiekszy progres . Nagroda sa wyjazdy wekendowe czy tez tygodniowe nad morze, jezioro czy gory. Wiadomo nie jest tak, ze co tydzien nowy konkurs, ale jak juz jest to gra warta swieczki :)

Edward
@Natka

Rzeczywiście fajnie to wygląda. Wiesz może, czy trzeba mieć udokumentowane doświadczenie zawodowe, aby móc aplikować do działu handlowego? Mam nadzieję, że osoby rozpoczynające karierę zawodową również mogą liczyć na zatrudnienie.

@Natka

Jak najbardziej, są szkolenia, więc dobre chęci się też liczą . Nie jest tylko kryterium, że musi być dobre doświadczenie. Osoby bez też sa brane pod uwage.

Dariusz Kolber

Odpowiedź dla użytkownika Sticky: 1.Jesteśmy Partnerem Google, mamy kilkaset prowadzonych internetowych kampanii reklamowych. 2.Nie podpisał Pan z nami kontraktu, więc nie rozumiem dlaczego podważa Pan pakiet start w e-commerce, trudno oceniać smak kawy z expresu ,nie pijąc jej. 3.Profil prowadzimy sami mamy zespół social media. 4.Za informacje o opiniach faktycznie jest błąd na urządzeniach mobilnych natomiast na komputerach pojawiają się prawidłowo. Sprawa zgłoszona do działu technicznego FB. 5.Jeżeli oferta nie była przedstawiona w klarowny sposób przez naszego opiekuna to proszę o kontakt telefoniczny 693-181-765 Dariusz Kolber .

Dariusz

Odpowiedź dla Nick 1: 1. Porażka?Trzeba ją przyjąć godnie i obiektywnie, żegnamy się z pracownikami tylko takimi, którzy nie są w pełni zaangażowani i nie osiągają celów sprzedażowych przez kilka miesięcy. 2. Gruszki na wierzbie? Etat od 2250 brutto do 8000 brutto dla Handlowców, prowizja po zrealizowaniu planu - handlowcy są zatrudniani po to, aby sprzedawać. 3. Kasa?Kasa?Kasa? Konsultant oceniany jest za wynik sprzedażowy, plany są realne dla osób umawiających spotkania i jeżdżących na wizyty handlowe. Plan naprawczy: analiza spotkań, wspólne wyjazdy, w pewnym momencie konsultant sam powinien sprzedawać. Trener nie gra za zawodnika. 4. Problemy z premiami? Płacimy w terminach. 5.Dziękuję za wcześniejsze telefony od osób zainteresowanych pracą w naszej firmie ,jesteśmy partnerem Google i wiemy, że internet to dobre źródło informacji, ale także źródło nie do końca sprawdzonych informacji.Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt 693-181-765 Dariusz Kolber to ten szef. 6.Wszyscy nasi pracownicy są traktowani z należytym szacunkiem ale nie jesteśmy firmą z sektora państwowego :-) ze sztywną strukturą zarządzania tylko ambitną, nowoczesną agencją medialną nastawioną na WYNIKI :-)

Nick1

Ta firma to niestety totalna porażka... Na rozmowach obiecują gruszki na wierzbie a potem człowiek zdarza się z rzeczywistością. Liczy się tylko kasa, kasa, kasa... właściciel nie ma za grosz podejscia do pracowników. Fakt, ze firma pracuje na Mack’ach o niczym nie świadczy. Cała kasa chyba poszła na sprzęt jeśli są problemy z premiami itp.... Wszystko jest tam niestety tylko na pokaz. Plany naprawcze dla pracowników, pomoc w gorszych chwilach....pfffff. Jeśli nie przynosisz do biura to nara. Może i produkty są ok natomiast wynagrodzenia słabe, oczekiwania nie są adekwatne do możliwości handlowych i wieczne pretensje szefa... Jeśli planujecie pójść tam do pracy to odradzam chyba ze chcecie zarabiać grosze i być traktowani jak śmieć.

Sticky

Firma popelina na maksa, kolejna wydmuszka działająca na złapanie klienta pomiędlenie 3 miesiące jako minimalny „okres uzyskania efektów” a potem następni. Wystarczy popatrzeć po ocenach na FB ze profil kupiony który przeszedł przez conajmniej 4 firmy z perfumami, hotel, restauracje i sklep internetowy. Bardzo profesjonalne działania dla firmy która ma promować inne w sieci

Dorota

Pracuje od niedawna w tej firmie w dziale graficznym , trafiłam z ogłoszenia z Urzędu pracy. Dostałam szanse pomimo młodego wieku i jeszcze małego doświadczenia . Po tylu rozmowach, które przeszłam nie skreślono mnie tylko dlatego, że będąc po szkole nie mam 10 lat doświadczenie no bo skąd, a doceniono moje skromne,, ale godne pochwalenia się portfolio z różnych zleceń ;-) . Zaczynałam małymi kroczkami, uczę się, ale mam wrażenie, że te kilka tygodni to dla mnie wielki krok milowy w przyszłość, wię chłonę tą wiedzę .

root

Współpracowałem swego czasu jako programista, na początku było fajnie, wdrożony czytelny system tasków, miły kontakt, potem coś się zepsuło i kontakt się urwał z dnia na dzień i był problem z wynagrodzeniem , do dziś nie wiem, może znaleźli kogoś nowego stacjonarnie. Potencjał jest, ale też warto iść bardziej w jakość i stabilność, co w sofcie jest ważne, bo w końcu nie każdego zastąpisz skończoną ilością studentów jak to mówił prezes Comarchu ;)

@root

Mamy pięciu programistów pracujących stacjonarnie i kilkunastu współpracujących z nami.Problem z wynagrodzeniem?Proszę o kontakt telefoniczny 693-181-765 Dariusz Kolber współwłaściciel Agencji Ad Awards . Rezygnujemy ze współpracy z programistów z kilku powodów: -przedłużającego się czasu produkcji -brakiem zrozumienia, że projekt jest zaakceptowany w momencie akceptacji klienta ,a nie programisty i wtedy płacimy drugą ratę należności -poprawek które wpływają do naszych programistów Jeżeli nasz dyrektor z Panem zakończył współpracę to sadzę że z powodu zatrudnienia nowych osób. -

Mariusz

Pomimo trudnych poczatkow podczas stazu ( nie do konca angazowalem sie w swoje zadania, gdyz nie czulem tego co robie) udalo nam sie po wielu rozmowach zmienic troche moje zadania , sprawdzic sie w czyms innym. Odnalazlem sie w innym dziale :-) Nie kazdy stworzony jest do sprzedazy. Dzisiaj jestem juz na umowie i warto bylo zacisnac pasa i nie poddawac sie przy pierwszej porazce.

Sienieudało

Brałam udział w rekrutacji, niestety się nie udało. poziom rozmów na wysokim poziomie lecz prowadzone w sposób miły. Ku mojemu zaskoczeniu pomimo decyzji odmownej dostałam telefon z decyzja. nie tak jak inni pracodawcy prosze czekac odezwiemy się i cisza. Przeszłam przez całe biuro, fakt robi wrażenie. Nowoczesne i z pomysłem, zerkając na ludzi pracujących wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni i raczej nie na pokaz. Szkoda ale fajna przygoda bo teraz wiem jak przygotowywać się do rozmów.

Dariusz Kolber

Zapraszam do biura.Codziennie można porozmawiać z naszymi pracownikami.Zasada w dziale handlowym jest klarowna finalizujesz zamówienia zarabiasz.Nie podpisujesz dajemy wsparcie.Jeżeli plan naprawczy nie przynosi skutków rozstajemy się.Napastników rozlicza się za zdobywanie bramek..Pracujemy od 8.00 do 16.00.Osoby zainteresowane współpracą zapraszam 693-181-765 Dariusz Kolber Dyrektor Sprzedaży i Współwłaściciel.

Prawdziwy

Wprawne oko od razu wychwyci, że większość komentarzy to ściema - zwróćcie uwagę, że są dodawane w tym samym dniu, a nawet w odstępie kilkunastu minut. I za bardzo opisują firmę w superlatywach, natomiast nie ma idealnych miejsc pracy. W ogóle większość "opinii" w internecie to pisane są pisane na zamówienie, jedne lepiej, drugie gorzej. Pozdrawiam

Nr327
@Prawdziwy

Psst... człowiecze daj zarobić na farmie trolli. Niewprawne oko nic nie zauważy, a Ty a nie zabieraj chleba nieuczciwie pracującemu mieszkańcowi leśnych ostępów na głodowej stawce! "Ideały są, ale siódma rzeka i siódma góra jest strasznie daleko" vs "Tu jest POLSKA!", wnioski wyciągnijcie sami.

cyberx

(usunięte przez administratora) Jeśli lubisz nie mieć życia prywatnego, mieć ciągle wierconą dziurę w brzuchu, to idealna praca dla Ciebie! Szefostwo jak i współpracownicy [starzy wyjadacze] już dokładnie wiedzą, jak Ci to zapewnić. Lubisz być obgadywany? Swietnie! Może i daja jakieś profity, ale to gdy najpierw musisz udowodnić że nie masz życia.. To smutne, przyznam bo niedługo nikt w okolicy nie będzie tam chciał pracować, mimo nowych biur i dobrego sprzętu - ludzie również są ważni

Kapytalysta
@cyberx

"Niet, w Polszy je dużo ludzióf". Zawsze się ktoś znajdzie, jako nowy trybik do podmianki tego już zdefektowanego lub brakującego. Może w skali mikro trudno zastąpić Niezastępowalnego Piotrka, albo inną Nawijającą Asię, ale świeżych rokujących można dość szybko wyszkolić na pewien minimalny i podobny poziom danego stanowiska, przez co umiejętności i oczekiwania od pracownika w skali makro są dość podobne. Machina musi być w ciągłym ruchu! PS. W końcu jakiś konkret, a nie słodki lukier na zamówionym torcie, pisany tą samą ręką i klawiaturą przez Jednego Marketingowca.

Zostaw merytoryczną opinię o AD AWARDS SP. J. - Legnica

• Jak się pracuje w AD AWARDS SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy AD AWARDS SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AD AWARDS SP. J.?

AD AWARDS SP. J.