AD AWARDS SP. J.

Opinie o AD AWARDS SP. J.

Martyna

Witam jak pracuje wam sie w dziale telemarketera? Coś ktoś może napisać czy to tylko typowa sprzedaż czy bardziej zapoznawanie z ofertą czy jak? Dzięki za info

@Martyna

Praca polega głównie na umawianiu spotkań dla naszych handlowców oraz pozyskiwanie leadów sprzedażowych i dealerskich. Oczywiście jest możliwość również dodatkowo sprzedaży telefonicznej naszych usług . Zapraszam do wysyłania cv na adres m.brzeska@adawards.pl

Ada

Hej. Ma ktoś jakieś doświadczenie z franczyza? Trzeba troszke zaplacić za to żeby potem im szukać klientów. Troche to dziwne;-)

@Ada

To nie jest tak, że płacisz i szukasz im klientów. Działam z nimi już trochę i po krótce dostajesz od nich know-how , umawiają tobie spotkania handlowe, dają portfolio klientów. Otrzymujesz konkretne informacje do jakich grup klienckich trafić. Co miesiąc dostaje gotowe leady sprzedażowe, które owocują kontraktami . Za podpisane kontrakty otrzymujesz prowizję. Jeśli jesteś zainteresowana szczegółami zapraszam do kontaktu pod nr tel. 732600333

Aninim
@Marcin

Żadna prawda, może dają know how, ale jest to wiedza typowo sprzedażowa. Nie ma żadnej wiedzy praktycznej. Szkolenia niby są codziennie, ale zawsze to samo. Nie polecam pracodawcy.

@Aninim

Szkolenia są zarówno sprzedażowe jak i praktyczne. Nasz cykl szkoleń obejmuje szkolenia produktowe ( strony www, sklepy internetowe, Social Media, Google, (usunięte przez administratora) Ecommerce), szkolenia z technik sprzedaży, szkolenia z narzędzi sprzedażowych, szkolenia zamawiania spotkań , wyjazdy z coachem w teren. Oczywiście wszystkie szkolenia są sukcesywnie powtarzane w ramach utrwalenia niezbędnej wiedzy.

Dariusz Kolber
@Aninim

Aninim? Anonim? Jak możesz pisać, że to nie prawda ? Proszę wszystkich zainteresowanych franczyzą o kontakt z Marcinem Bielaczycem naszym wieloletnim partnerem biznesowym kontakt na stronie www.Adawards.pl.System franczyzowy polega na przekazaniu know how biznesu.Przekazujemy na szkoleniach produktowych i sprzedażowych wiedzę teoretyczną, na wspólnych wyjazdach pokazujemy jak sprzedawać produkty digital marketingu .Franczyzobiorca nie wykonuje stron internetowych, nie ustawia kampanii.Mamy od tego zatrudnionych specjalistów . Szkolenia nie są niby !!! codziennie .Przeprowadzamy szkolenia w blokach kilkudniowych oraz w formie video.Mamy 18 produktów sprzedażowych i szkolimy etapami w blokach tematycznych.Mamy kilkunastu franczyzobiorców i partnerów biznesowych którzy podpisują kontrakty z klientami to jest efekt zaangażowania i wykorzystywania wiedzy pozyskanej z naszego wieloletniego doświadczenia.O szczegóły współpracy proszę pod numer 693 181 765 Dariusz Kolber.

@Monika

Szkolicie tylko ze swoich produktów. Nie ma żadnego szkolenia z obsługi spredaży etc. Chyba że to co robie to szkolenia, jak tak to powodzenia. Firma leci na kasę i tylko na to.

@Jarek

Czy tak moze byc Na pierwsza opinie o szkoelniach Odp Rozumiemy, ze konkurencja moze czuc sie zagrozona, ze nasza agencja dobrze prosperuje i posiadamy coraz liczniejsze grono zarowno franczyzobiorcow jak i partnerow biznesowych, ale chyba warto byloby zaczac sie kierowac zasada fair play i skupic sie na wlasnym interesie. Szkoda waszej energi ;p A kazdy zainteresowany sam niech ocenia nasze dzialania, szkolenia i podejmuje decyzje o dalszej wspolpracy za niezobowiazujacym spotkaniu biznsowym.

Darek
@Jarek

Żaden z naszych 8 franczyzobiorców, 6 partnerów biznesowych czy też obecnych jak i byłych handlowców nie ma na imię Jarek. Obsługą sprzedaży zajmują się nasze poszczególne działy : Social Media, Ecommerce, Programistyka, Google, Grafika i Video. Natomiast po szkoleniu sprzedażowym nasi partnerzy na pierwsze spotkania do klientów jeżdżą z naszymi trenerami. W sprawie szczegółów współpracy i pytań zapraszamy do kontaktu z Dyrektorem Franczyzy Konrad Waszczyk tel. 606 987 284

Michał Franczyzobiorca W-wa
@Ada

Przeszedłem u nich szereg różnych szkoleń produktowych jak i sprzedażowych z których jestem zadowolony. Obecnie jestem po kolejnym trzy dniowym szkoleniu w siedzibie firmy. Dla osób, które nie mogą pojawić się osobiście jest zawsze dodatkowo wersja szkoleń online na żywo. Miałem już możliwość wyjazdu na spotkania handlowe ze współwłaścicielem Arkadiuszem Szustak i zaowocowały one kontraktami u klientów. Mam nadzieję, że kolejne kontrakty uda nam się podpisać. Są pomocni pod każdym względem, więc ja będę polecał, bo widzę efekty.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w AD AWARDS SP. J.?

Na początku z każdym kandydatem kontaktujemy się telefonicznie, podczas rozmowy omawiamy podstawowe informacje zawarte w ogłoszeniu, a następnie osoby zainteresowane i spełniające nasze kryteria zapraszamy na rozmowy do siedziby firmy. W zależności od stanowiska jest jeden lub dwa etapy rozmowy kwalifikacyjnej.

Jarek

Witam, Od dluzszego czasu przewija mi sie ich reklama dotyczaca franczyzy czy ktos wspolpracuje z nimi dluzej i moglby sie podzielic opinia? Rozwazam kilka ofert, ale zbieram informacje co by podjac ostatecznie decyzje i ulokowac dobrze kase .

@Jarek

Jak chcesz zarabiać kasę, a nie ją oddawać to otwieraj sam agencję. Od nich się dużo nie nauczysz, a kasę musisz im płacić...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AD AWARDS SP. J.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jacek

@Marcin aha czyli nie musisz sam budować bazy klientów ?

@Jacek

Od samego początku mam od nich wsparcie po kątem budowania bazy klientów , zgodnie też z umową miałem zagwarantowany pakiet "startowy" spotkań na początek oraz co miesiąc umawiają mi konkretną ilość spotkań z realnie zainteresowanymi klientami . Nie oznacza to, że sam nie umawiam sobie też klientów. Mam dostęp do portfolio ich klientów, dostaje wskazówki co do branż, które są warte uwagi itd. Miałem też szkolenia z umawiania spotkań i zawsze mogę poprosić o dodatkowe wsparcie w tej kwestii.

@Marcin

Kłamstwo, nikt nic nie daje. Trzeba wszystko robić samemu. A szkolenia są o kant (usunięte przez administratora) rozbić. Sama teoria, która ciągle jest mielona i nie daje nic nowego.

Zoom

Same dobre opinie, zadziwiające. Słodki tort, szkoda ze zepsuty od środka.

NIKI
@Zoom

Ciekawe. Szczególnie że opinie są w kilku przypadkach takie same - boty??

Nie kupujemy opinii, prosimy naszych współpracowników o ich wystawienie. Moglibyśmy usunąć konto na Gowork, ale nie chcemy. Konstruktywna krytyka mobilizuje. Mamy kolejnych Franczyzobiorców, projekt rozwija się i rozumiemy, że konkurencji nie jest to na rękę. W sprawie szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu z Dariuszem Kolber 693 181 765

Patrycja

Czy angielski musi być na wysokim poziomie?

@Patrycja

Wystarczy poziom podstawowy.

Michał Głowala

Z firmą współpracuję od dłuższego czasu ponieważ poza rozwojem osobistym jestem w stanie realizować własne pomysły i ambicje za czym idą wymierne korzyści finansowe. Firma posiada ogromne doświadczenie jak i sztab ludzi którymi zażądają ludzie z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Obecnie jestem również ambasadorem marki Wall-Street gdzie mam szansę poznawać topowe marki i ciekawych ludzi.

Krzych
@Michał Głowala

Jestem zaintetesowany franczyzą. Możesz mi napisac kolka słów jak Ci idzie? Dzieki

Kamil

Ja wybrałem inną opcję współpracy z nimi zdecydowanie korzystniejszą dla obu stron - franczyza. jestem już po kilku szkoleniach przygotowujących , więc trzymajcie kciuki, za owocne kontrakty :-)

@Kamil

Kamil napisz jak współpraca przebiega jako franczyzobiorca.

Kamil
@Monika

Witam, jestem zadowolony i już pierwsze kontrakty za mną :-) Ze strony Ad Awards dostaje wsparcie w sprzedaży w postaci umówionych spotkań, pomocy wypisania zamówień, odpowiedzi na wszelkie kwestie techniczne czy sprzedażowe ze strony klientów, z którymi jeszcze sobie sam nie do końca radze, koordynują moje działania, wspierają, więc jak dla mnie współpraca przebiega idealnie. Kontakt jest ciągły pomiędzy nami. Dosyć często odbywają się szkolenia online, żeby nasza wiedzę pogłębić, materiały do pracy w jednym miejscu. Polecam tym bardziej, że teraz Internet nabiera jeszcze większego znaczenia w tych czasach, więc zapraszam wszystkich do korzystania z oferty agencji.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie AD AWARDS SP. J.?

Leaderzy w ramach współpracy otrzymują od nas szkolenia z technik sprzedaży, szkolenia produktowe oraz w zakresie umawiania spotkań. Otrzymują od nas wszelkie materiały szkoleniowe. Pomoc w umawianiu spotkań handlowych. Do firm z dużym potencjałem jest możliwość wyjazdu z coachem sprzedażowym. Szkolenia prowadzone sa zarówno w siedzibie firmy jak również istnieje możliwość video szkolenia. Każdy leader otrzymuje wsparcie / opiekę marketingowa z naszej strony.

Marcin Bielaczyc

Justyna

Zgrany zespół, rodzinna atmosfera i dbanie o pracownika. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam

Funakahri

Świetna firma, szczera, rzetelna, pracowita i uczciwa. Polecam serdecznie.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie AD AWARDS SP. J.?

Pytania są raczej standardowe jak w trakcie większości rekrutacji podczas pierwszej rozmowy m.in: Co Cię skłoniło do aplikowania na to stanowisko ? Jakie jest Twoje doświadczenie oraz umiejętności? Co było Twoim największym wyzwaniem (lub sukcesem) w całym dorobku zawodowym? Jak opisałbyś swój styl pracy? Jakie są Twoje mocne i słabe strony? itp.

Kinga

Czy firma zatrudnia tylko Polaków?

@Kinga

Firma zatrudnia również Obcokrajowców. Podstawą jest jednak dobra znajomość języka polskiego oraz adekwatne do stanowiska kwalifikacje. W chwili obecnej niestety nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiam

GYM STAR

Firma sumiennie i terminowo wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nasza współpraca rozpoczęła się na początku lutego i wynik jaki osiągneliśmy w pierwszym miesiącu przekroczył nasze oczekiwania. Naszym głównym celem kampanii e-commerce był wzrost sprzedaży naszych produktów i większa rozpoznawalność marki. Zależało nam również na stałym kontakcie oraz indywidualnym podejściu. Wszystkie cele, które ustaliliśmy z agencją medialną Adawards, zostały jak najbardziej spełnione. Jestem pewny, że dalsza współpraca będzie przebiegać na tym samym poziomie, a wyniki będą wciąż zachwycające :-)

SLY

Przy doborze agencji reklamowej, zależało nam na stałym kontakcie oraz indywidualnej obsłudze. I tu również wielki plus w kierunku Ad Awards. Na wszelkie pytania, zawsze sprawnie i szybko otrzymujemy odpowiedź. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym oraz e-mailowym. Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów kampanii i zdecydowanie możemy polecić Agencję jako profesjonalnego i rzetelnego partnera do współpracy, przy kampaniach e-commerce.

Czy w AD AWARDS SP. J. są szkolenia zewnętrzne?

Tak prowadzimy zarówno szkolenia wewnętrzne w firmie dla naszych pracowników, jak również wysyłamy ich na szkolenia zewnętrzne. Pracownicy mają możliwość uczestnictwa również w targach, eventach biznesowych , wystawach itp.

Ubezpieczenia Legnica

Wszystkie prace były na bieżąco konsultowane, a nasze sugestie i prośby realizowane według oczekiwań. Pracownik firmy Ad Awards wykazał się dużym zainteresowanie i kompetencją. Jesteśmy zadowoleni z poziomu jaki ostatecznie osiągnęliśmy. Nasza współpraca z pewnością będzie kontynuowana. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Folwark Samochodowy

Godna polecenia firma, która zna się na tym co robi. Widać, że zatrudnia osoby znające się na marketingu , które podchodzą indywidualnie do klienta. Jako długoletni partner mogę potwierdzić, że zawsze wykonanie zleconych przez nas usług przebiega sprawnie i terminowo. W działaniach firmy widać profesjonalizm. Oby tak dalej :-)

Zostaw merytoryczną opinię o AD AWARDS SP. J. - Legnica

• Jak się pracuje w AD AWARDS SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy AD AWARDS SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AD AWARDS SP. J.?

AD AWARDS SP. J.