Opinie o LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j. w Lubień

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j. w Lubień

To jest tu w zasadzie ktokolwiek kto te podwyżkę jednak dostał? Pytam was tak wprost na podstawie tego ostatniego komentarza. Chciałem tu przyjść na operatora wozidła, na stronie maja taka krótka ofertę, w zasadzie sam komunikat, że szukają. Wymagane prawko kat C mam, nie wiem tylko czy nie ma jeszcze jakichś innych warunków do spełnienia?

Bodziu Nowy wpis

Odpowiadacie głupoty. Wydaje mi się że ci tak pisze to same lesery. Już tam nie pracuje bo znalazłem robotę za większą stawkę. Ale na co byłem umówiony w tej firmie to dostałem. Ubrania buty. Jak się umówisz tak masz. Więc jak ktoś się umawia a później wymyśla to później pisze takie głupoty. Na starcie umówiłem się i dostałem to na co byłem umówiony. A że po sezonie nie zgodził się na podwyżkę to odszedłem . I nie było z tym problemu.

Ktoś niżej wspomniał o braku posiłku regeneracyjnego "nawet przy 15 godzinach pracy", to tam się tak długo pracuje? Jak patrzyłem w ogłoszenia na pakowacza z tamtego roku, to były podane ośmiogodzinne zmiany. Są takie nadgodziny? Płatne?

Operator koparki Nowy wpis

Pracownik 22.02.2022 00:23 Jeżeli chodzi o pracę w firmie LBM Polska nikomu nie polecam: - brak jakiegokolwiek socjalu tzn. nie dostaniesz żadnych ciuchów, cudem jest otrzymać rękawiczki robocze - brak posiłku regeneracyjnego nawet przy 15 godzinach pracy - o płatności za urlop zapomnij - tak samo ekwiwalent za urlop - tylko pomarzyć - umowa najlepiej od najniższej - zimą dostaniesz podstawę... ale nie martw się w sezonie Ci to zabiorą - kierownictwo obcina godziny jak się da pomimo że zostajesz jako nieliczny dłużej niż . A jak chcą cie zwolnić to zabierają ci koparkę albo sprzęt a nym co pracujesz i wtedy sam sir zwalniasz tak robię

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j. na stanowisko Pomocnik w laboratorium? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tommmm

Bark słów nic nie płacą tylko wyzysk człowieka żadnych nadgodzin ani ubran ani nic i mowia ze wszystko jest w stawce ani urlopów ani nic tylko robić i pretensej i same złomy kupując

@Tommmm

O tych ubraniach to ludzie już od ponad roku piszą, nie udało się jeszcze przyzwyczaić? Dalej tak pracują? na stronie widziałem ze ze trzy oferty są wystawione, ja mam uprawnienia na koparkę, wiec raczej w nią bym wsiadł. W tym przypadku i tak odzież nie jest oferowana? Nie mam wglądu do oferty, jest tylko komunikat, że szukają. To jak rozmowa wygląda, to na niej warunki poznam?

niedoszły pracownik

Marcela
@niedoszły pracownik

Ech, czyli od prawie roku nic się w tym zakresie nie zmieniło...? A jak tłumaczą brak wypłacania delegacji? Żadnej premii do tej minimalnej nie ma? Czyli jeśli będzie jakakolwiek podwyżka u nich, to rozumiem, że jedynie przy wzroście minimalnej krajowej? ;/

niedoszły pracownik

potwierdzam opinie poprzedników,nie płacą obowiązkowych delegacji,na papierze najniższa krajowa i psujący się sprzęt,nie obchodzi ich że łamią prawo pracy,najważniejszy jest zysk a ludzie są do zastąpienia kolejnymi którzy przyjdą nie czytając tych opini.Typowe polskie świnie ale za to tracą bardzo dużo na ropie????????

Jeżeli chodzi o pracę w firmie LBM Polska nikomu nie polecam: - brak jakiegokolwiek socjalu tzn. nie dostaniesz żadnych ciuchów, cudem jest otrzymać rękawiczki robocze - brak posiłku regeneracyjnego nawet przy 15 godzinach pracy - o płatności za urlop zapomnij - tak samo ekwiwalent za urlop - tylko pomarzyć - umowa najlepiej od najniższej - zimą dostaniesz podstawę... ale nie martw się w sezonie Ci to zabiorą - kierownictwo obcina godziny jak się da pomimo że zostajesz jako nieliczny dłużej niż inni (15h) - mógłbym jeszcze wiele napisać lecz nie mam na to czasu Z całego serca odradzam pracę w tej firmie i pozdrawiam.

Kruk

Czytam te brednie i naprawdę stwierdzam że mógł to napisać jedynie mięczak . Opinie taki piszą ci którzy przyszli do budowlanki bo chcieli zarobić duże pieniądze , ale chcieli zarobić nic nie robiąc , i tu się zderzyli z rzeczywistością , ta robota jest ciężka i trudna - dla chcących i pracujących nie dla cieniasów i leserów. Kto pracuje ten zarabia godnie . Kto leseruje - wypada z gry

@Kruk

No może i racja, ale co w sumie z tym posiłkiem regeneracyjnym lub odzieżą roboczą? Faktycznie nie ma?

@Urszula

jesli chodzi o posiki regeneracyjne to faktycznie nie ma a odzierzy nie mam delegacji tez nie placa tylko gola godzinowka

@pracownik

Serio? I sam jesteś w stanie sobie to wszystko zapewnić i w sumie Ci to nie wadzi? Bo widzę, że wciąż tu pracujesz, więc dajesz radę?

Aaa
@Urszula

Żadnych nie ma posiłków ani delegacji diet to fikcja jak ta firma

Odp
@Kruk

Kruk ty to jakiś przydymany jesteś przez nich w (usunięte przez administratora) ciężka praca owszem ale nie są uczciwi to kolejna banda które nie placi nadgodzin ,nie płaci delegacji wogole na konto najniższa krajowa żadnych ubrań już nie mówić i to uczciwe ty taki sam szemrany cygan jak oni chyba jesteś ,tam inspekcja powinna być co miesiąc bo wały idą a ludzie którzy tam pracują niech się nie boją z nimi walczyć o swoje to wam się należy a banda się cieszy że po 12 -14 robisz liczy sie wyzysk a ta pseudo firma pokazuje że ma was za (usunięte przez administratora) .

@Aaa

No już mniej więcej właśnie się dowiedziałam, że nie ma. No ale inaczej, co w takim razie jest?

Prac lbm
@Urszula

To niech napisze baran że firma łupi ludzi ile wlezie gola godzinowki nic więcej do godny zarobek nie ma diet ani posiłków regeneracyjnych płacą najniższą krajową na konto reszte przywożą w koperatch nadgodzin nie płacą najlepiej praca niewolnicza takie są realia a taki baran pisze o godnym zarobku ,on raczej dymany jest na każdym kroku.TAM POTRZEBA INSPEKCJI NON STOP BO CO INSOEKTOR SKONCZY TAM KINTROL ONI Z POWROTEM ROBIA WAŁKI NIE STETY acw najbliższym czasie będą kolejne wnioski do pip to wszystko i tylko barany wybielają firmę albo podstawieni jacyś ludzie robiłem tam to wiem co i jak

@Prac lbm

No ta opinia jak najbardziej zdaje się być szczera... No ale tak jak piszesz nie wiadomo czy te wnioski coś dadzą skoro wcześniej zero efektu. To w cumie ciekawe, bo tak to nie ma innych miejsc już gdzie pracownik o pomoc może się zgłosić? .

LBM
@Urszula

Poprostu wszystko trzeba dokumentować też dla siebie a 3/4pracownikow tego nie robi kto wie co jest na żeczy robi co trzeba wygra z nimi.

Fred

W firmie tej pracowałem niecałe dwa lata . Kontrakt się skończył , a nie chciałem iść dalej od domu to rozeszliśmy się za porozumieniem stron . Praca jak praca . Co zarobione to wypłacone . Pracuje się średnio w sezonie dlużej a w zimie krucej . No ale przy zatrudnianiu zostałem o tym poinformowany. Urlopy zapłacone mi zostały , ten niewykorzystany jak i ten na którym byłem na wakacjach . Ciuchy robocze które dostałem od firmy , wiadome ze zostawiłem sobie bo i tak się już nie nadawały do niczego . Dostawałem ekwiwalent na pranie wiec wiec w tym temacie w tej firmie jest Ok . Ogólnie mówiąc ciężka praca , lekko nie jest , nie da się leserować

tołdi

Cześć , przeczytałem opinie i jestem zdziwiony taką opinią, jak w każdej robocie trzeba pracować , nie robisz nie zarabiasz. Umowy są takie jak się umówisz i nie mówię o najniższych krajowych , jak masz doświadczenie i dobre papiery , dobrze robisz to jest to doceniane. Ty zarabiasz i oni zarobią. Sprzęt jest różny , starszy jak i nowy - zależy na jaki trafisz i co ty potrafisz. Jak widzę powyższe opinie to wydaje się mi że piszą je ludzie , którzy by chcieli zarabiać nie wiadomo ile siedząc na stołku. Jaka praca , taka płaca. Budowlanka na drogach to robota sezonowa wiec trzeba się liczyć z utrudnieniami atmosferycznymi , albo iść do Biedry na kase.

Lbm
@tołdi

Popatrz co napisałeś i kogo z siebie robisz wazeliniarzu (usunięte przez administratora)dobrze wystawiłeś im że by cię mogli pakować po same pomidory z biedry jak to napisałeś sprzedajny nieudaczniku

Cat

Jezeli chodzi o firmę i właścicieli to nie ma żadnych delegacji diet czy posiłków regeneracyjnych gole godzinowki standard pracy minimum 12godzin a nawet 14 godzin za nadgodziny już nie płacą karty pracy inne do biura by mieli czyste rączki po 8 godzin brudasy a inne na budowie po 12i więcej na umowę najniższa krajowa właściciele ludzi mają za nic (usunięte przez administratora) z kolchozem trzeba pracować w swoich ubraniach i obuwiu i nie ma mowy bys dostał sprzęty stan opłakany co chwilę te padaczki się sypią płyny skąd mogą uciekają do kiedy maszyna chodzi robić obserwować ci panowie ogólnie nie polecam tej (usunięte przez administratora) lbmowskiej jedynie na plus tam byli ludzie bo wszyscy zgodni są i mają takie same zdania o tych patusach to jedyny plus nic więcej.

@Cat

A ile wynosi stawka godzinowa tutaj?

Bart

Powiem szczerze , że dziwią mnie tak negatywne opinie . W Moim przypadku było wszytko Ok . Wszystko się zgadzało i było tak jak miało być . Pieniądze zarobione się zgadzały . Urlopy - wiadome ze w sezonie był problem w końcu taka branża pracujemy w lato , ale dostawałem także w sezonie urlop o ile zgłosiłem go wcześniej tak żeby było zastępstwo . Pracowałem u nich kilka lat i widziałem różnych delikwentów , którzy przychodzili i nic nie robili a kasę chcieli . Wiem jedno - że jak pracowałeś solidnie to nie było problemów . Jak leserowałeś to kierownik to widział i reakcja była . Poszedłem na swoje i tylko dlatego już nie pracuje u nich.

Dorota
@Bart

Pieniądze zarobione się zgadzały - hmm .. to może powiesz ile zarabiałeś tam, skoro takie zadowolenie? :D

Bart
@Dorota

Tyle na ile się umówiłem

Mateusz
@Bart

Ile mniej więcej może zarobić u nich operator równiarki spycharki?

@Mateusz

I co tam, dowiedziałeś się już może? Tu w sumie i tak jak on napisał raczej negocjowalne wszystko jest, więc jaką stawkę Ty byś zasugerował?

Byly Pracownik

Co do pracy w firmie Lbm to odradzam kazdemu,nic ci sie nie nalezy i nic od nich nie dostaniesz zero jakiego kolwiek socjalu, kierownictwo tylko patrzy jak ci uciac godziny, stawa na wejscie to 23zl i umowa od najnizszej,co do urlopu tez go nie dostaniesz w sezonie,tylko w zime, a o ubraniach mozesz zapomniec tez nic nie ma,sprzet jest kiepski bo same trupy jak sie cos psuje to robisz sam kombinowanie z umowami podczas okresu zimowego zeby placic jaknajmiej.

Grzegorz
@Byly Pracownik

Zaniepokoiła mnie informacja o kiepskim sprzęcie i to bardzo. Czy pracodawca nie boi się konsekwencji, gdyby doszło do jakiegokolwiek wypadku? W ogóle to czy pracownicy mają przeprowadzane szkolenie BHP?

Łukasz

A co tu pisac. Ubrań roboczych nie daja, dodatkowe pieniadze w delegacji to fikcja. Umowa o prace na najniższej krajowej, reszta (usunięte przez administratora). Jeszcze wypłacana jak maja na to pieniadze jesli nie ma to trzeba czekac. w zime jesli nie ma roboty idziesz na zaległe urlopy ktore sa wypłacane jak im sie podoba. jesli sie zwalniasz zaległe urlopy rozpisza tak zeby Ci nic nie zapłacic dodatkowo. Maszyny kupuja dobrze uzywane jesli Ci sie popsuje koparka czy wozidło lub inny sprzet w pierwszej kolejnosci naprawiasz go sam. Firma porazka, nikomu nie polece. Pozdrawiam pracownik z S7 ;)

Jan
@Łukasz

Kolego a na jakie mniej więcej stawki można liczyć w tej firmie?

Grzegorz
@Łukasz

Ta umowa o pracę jest zawierana na czas określony czy nieokreślony? A jeśli określony to na ile?

Żenada

Tragedia porażka nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j. - Lubień

• Jak się pracuje w LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j.?

LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j.
  • 1065
    32-433 Lubień
  • NIP: 6812055684 REGON: 122829008 KRS: 0000457758

LBM Polska T. Lis G. Burtan D. Markiewicz sp.j.