Opinie o Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia w Warszawa

KandydatN Nowy wpis

Brałem udział w procesem rekrutacyjnem na jedną stanowisko na które szukali osobę w dziale dystrybucje. Jeśli mówić o cały proces, z moje strony mogę powiedzieć ze wszystko wyglądało jak najbardzej Ok, miły ludzi, fajna atmosfera na spotkanie (spotkanie w biurze w Warszawę), mogę się mylić No każdy może mieć gorszy dzień, plus stać o 4 rano przyjechać do Warszawę pracować cały dzień i przyjechać wczesnej na rozmowę nie było brane pod uwagę No zapomnienie funkcje excela tak. Nikogo nie chce obrazić. Pozdrawiam, Kandydat N.

Roman Nowy wpis

Dlaczego nie mogę kupić części prywatnie Z Poważaniem Smolinski

Elżbieta i Andrzej Olszewscy

Pod koniec 2019. 08. zgłoszona została usterka/wady fabrycznej klimatyzacji w ramach gwarancji w Odyssey W-wa samochodu Nissan Micra zakupionego 2019.08.22 w/w firmie. Samochód przyjęto do naprawy, która trwa obecnie 5 m-cy i nie wiadomo co dalej. Technicy są bezradni, a klient mimo wysyłanych maili i pism, także do centrali w Budapeszcie nie dostaje konkretnych odpowiedzi co z naprawą czy wymianą pojazdu na nowy. Każdy umywa ręce. To jest kpina z klienta. Zwracam się o pomoc, gdyż w przeciwnym przypadku wchodzę na drogę prawno-sądową. Nr VIN Pojazdu VNVK1400063325259 .Pojazd jest w PKO Leasing. ŻĄDAM od obecnych zarządzających skutecznych działań i odpowiedzi. Elżbieta Olszewska 13-300 Nowe Miasto Lubawskie ul. Tysiąclecia 3c/12, firma ZDROWY STYL ŻYCIA. Kierownicy Nissana Odyssey w W-wie znają doskonale sprawę, ale wydaje się, że tak naprawdę w niczym nie są w stanie pomóc. Nie sądziłam, że taka światowa firma jak NISSAN potrafi być tak bezradna i niewiarygodna. (usunięte przez administratora) Elżbieta i Andrzej Olszewscy

Zostaw merytoryczną opinię o Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia - Warszawa

Firma Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Customer Quality Specialist , Warszawa - Styczeń 2023
  • Product Specialist Micra and Juke , Warszawa - Sierpień 2022
  • Aftersales Performance Manager, Warszawa - Lipiec 2022
  • Trainee, Warszawa - Lipiec 2022
  • Trainee positions: Marketing Communications , Fleet, Warszawa - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia?

Zobacz opinie na temat firmy Nissan Sales Central & Eastern Europe Kereskedelmi Korlatolt Felelossegu Tarsasag Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Oddzia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Aleje Jerozolimskie 176
    02-486 Warszawa