Opinie o Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j. w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j. w Elbląg

Klient Nowy wpis

Nie polecam pracy (usunięte przez administratora)i jeszcze do tego jedna drugą, szczuje i donosi do kierowniczki. Kierowniczka ta z Broniewskiego bardzo nie miła i ciągle uprawia (usunięte przez administratora)na pracownikach szczególnie tych z mięsnego. Podobno zwolniła tam bardzo miłą panią. Nie szanują ludzi. Jestem klientka stałą i codziennie widzę co tam się dzieje. Już więcej tam zakupów nie będę robić.

Częste zakupy Nowy wpis
@Klient

Zgadzam się w 100% widziałam na własne oczy co się wyprawia i szczerze moje ostatnie zakupy były tam ostatni raz. Człowiek człowiekowi wrogiem! Kierowniczka trzeba umieć być, bo arogancją oraz krzykiem nigdy nie będziesz dobrym kierownikiem. Przykre sytuację się tam dzieją.

Klient Nowy wpis
@Klient

Za poprzedniej kierowniczki było dużo lepiej na tym sklepie. Wszystko było zrobione i sklep dotowarowany. Teraz niestety (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

Magda

Jak już powyżej ktoś napisał Broniewskiego lepiej omijać bo pani Kierownik może sklep ma pod kontrolą ale chyba o konsekwencjach mobbingu w pracy to chyba nie wiele wie. Po za tym za te grosze nie warta ta praca no i nadgodziny płacą pod stołem nie na konto z reszta wypłaty i tez grosze. Sukcesu i dużego dorobku to raczej nie wróżę. Wyzysk.

Ela Nowy wpis
@Magda

Ciesz się, że płacą nadgodziny a nie mam tu na myśli sieci Vabanku chociażby pod stołem, ja obecnie pracuje w miejscu gdzie nadgodzin nie płacą wogole, za nadgodziny dostajesz wolne ale to jeden dzień tylko, (usunięte przez administratora)

Ela

Czy ktoś pracował na produkcji garmazeryjnej sieci Vabanku w Elblągu przy ul zagonowej. Jak się pracuje, jak atmosfera i czy praca jest jedno czy dwuzmianowa, czy weekendy też się pracuje?

Czy zdarzają się nadgodziny w Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j.?

To zależy od sklepu i ilości pracowników na sklepie. Ja nie raz to tylko dzięki temu że niedziela nie handlowa była miałam wolne a tak cały tydzień w pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co nowego w firmie Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j. w miejscowości Elbląg? Nie ma póki co żadnych info.

Praco....

W Va banku tak jak piszą powyżej to ja mogę dodać że się z opiniami zgadzam,wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk?ale jaka płacą taka praca czego można oczekiwać po najniższej krajowe? widocznie więcej niż się powinno

Ja stanowczo odradzam za te pieniądze w proponuję pracę gdzieś indziej bez nerwów i stresu.

Pracownik11

Nie wiem jak w innych sklepach ale w tym Na Broniewskiego i Mickiewicza mobbing jest na porządku dziennym. Zdecydowanie nie polecam.

Ktoś
@Pracownik11

Zgadzam się ale to dotyczy wszystkich sklepów Va.Bank.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j. - Elbląg

Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j.
  • Zagonowa 12
    82-300 Elbląg

Agencja Handlowa Vabank Z.Janowski i J.Śliwiński sp.j.