Opinie o Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. w Szczecin

Szczecin Nowy wpis

NIE POLECAM PRACY U TEGO CZŁOWIEKA.

Elżbieta Nowy wpis
@Szczecin

No aż ciekawa jestem czy uargumentujesz dlaczego, bo z tego co widzę po opiniach sporo rozbieżności tu powstaje

Listek figlowy Nowy wpis
@Szczecin

A figiel siedzi i czyta i prowadzi dochodzenie kto to napisał hehe

Jaka jest kultura pracy w Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j.?

Co? Jaka kultura?

Przemysław

Skąd to pytanie? Nie ma tu czegoś takiego?

Były pracownik Nowy wpis
@Przemysław

Nie?

Przestrzegam wszystkich przed pracą u tego człowieka nie wypłaca wynagrodzenia na czas daje umowę minimalną krajową reszta pod stołem może kilku pracowników ma trochę lepsze umowy. Jeśli chodzi o urlopy to jest tak samo jedna WIELKA kombinacja zdarzały się przypadki, że ktoś u niego pracował kilka tygodni bez podpisanej umowy a także nie zgłaszał pracowników do ubezpieczenia zdrowotnego, ten pracodawca to zwykły kombinator. Panie F....el jest Pan zwykłym (usunięte przez administratora) a to dla tego, że okrada pan państwo Polskie od lat nie płacąc składek i podatków tak jak się należy.

Wojdylo Marcin

Tak było od zawsze, ja to kilka lat pracowałem i ciągle zawsze opóźnienia w wyplatach. I ciągle (usunięte przez administratora)się o co. Standard w tej branży, a kamery figla nie wszędzie sięgają, więc zawsze są pewne mozliwosci

Magdalena
@Wojdylo Marcin

Hej, wspomniałeś o opóźnieniu w wypłatach. Czy często się one zdarzają w Bingo? I ile mniej więcej wynosi opóźnienie?

@Magdalena

Co miesiąc jeszcze NIGDY nie było wypłaty na czas.

Cooperfilc

Szanowny panie, proszę nie naruszać dobrego imienia firmy nie posiadając żadnych dowodów na taki stan rzeczy. Pański wpis został zgłoszony na policję i trwają czynności mające na celu ustalić pańska tożsamość. Zobaczymy, co śledztwo wykaże.

Aneta
@Cooperfilc

A jak jest z tymi umowami? :) Faktycznie trudno dostac umowe o pracę?

dryndiasz

Niech to będzie nauczka dla wszystkich ewentualnych naśladowców Kolega @Pracownik za oczernianie w Internecie firmy Bingo s.c. został pozwany, sprawę przegrał i musiał zapłacić nawiązkę na rzecz pana J. F. PRZESTRZEGAM wszystkich przed umieszczaniem fałszywych wpisów, mających na celu wyłącznie oczernianie dobrego imienia firmy Bingo.

@dryndiasz

On się sam ujawnił czy jak udało się go namierzyć?

@dryndiasz

BUHAHAHA dobre sobie nie dosyć, że nie uczciwy pracodawca to jeszcze takie BZDURY wypisuje. Na DOBRE imię to trzeba sobie ciężką i uczciwą pracą zapracować i przede wszystkim SZANOWAĆ pracowników.

Paulina

Zarzucając komuś kradzież, trzeba mieć na to jakieś dowody. Czy ty je masz?

Miejski
@Paulina

Nie ma, i dobrze o tym wie, już go prorok szuka.

@Miejski

Prorok to w kontekście metafory czy ksywka kogoś z firmy? ;p

Elżbieta

A dobra nie skojarzyłam. No to w sumie temat w takim razie skończony jak karę dostał za to?

Czy w Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Alpinistq

Nie, nie ma takiej mozliwosci.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko KUCHARZ.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Karol

A dlaczego mówicie o inspekcji pracy?

@Karol

Bo w necie każdy (usunięte przez administratora) może wylewać swoje żale. Jak się komuś nie chce pracować to później tak jest

Anka94
@Sagan

A ty dawid podwyżkę dostałeś że tak rowa figlowi liżesz?

@Anka94

Skąd wiesz??

Dawid Sagan
@Karol

Chcialbym tylko sprostawac ze komentarze z moim nazwiskiem to nie sa moje komentarze, w firmie nie pracuje od ok 5 lat i nie mam w tym zadnego interesu. Polecam pracodawce. Pozdrawiam. Kazdy kolejny komentarz z moim nazwiskiem nie jest moim komentarzem.

Helena
@Dawid Sagan

Masz jakieś podejrzenia czemu ktoś mógłby się pod Ciebie podszywać?

Hagelhoff
@Dawid Sagan

Ogólnie sprawa była zgłoszona do prokuratury i czekamy na dalsze procedury

@Hagelhoff

A kiedy poszło to całe zgłoszenie, ogólnie to jak zostało ono właściwie ujęte?

Czy firma Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sagan

Tak, są pożyczki firmowe z ujemnym oprocentowanie. - pożyczasz 5000 zł oddajesz 4000 zł. Pan Figiel to świetny szef, życzę każdemu by takiego miał

Była pracownica

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY ZA ŻADNE SKARBY. Mam nadzieję, że się w końcu za Pana weźmie Państwowa Inspekcja Pracy oraz Urząd Skarbowy.

@Była pracownica

Figiel zawsze taki był, koleżanko, albo przywykniesz albo szukaj sobie pracy gdzie indziej. To nic nowego

@Była pracownica

Nie wiem czy zdaje sobie pani sprawę, czy nie, ale narusza pani dobra osobiste firmy Bingo, dlatego możliwe jest zgłoszenie sprawy na policję.

@Marek

Przy okazji proszę jeszcze zgłosić się do urzędu skarbowego i zapłacić zaległe podatki za wszystkie lata Wstecz za pensję minimalne na papierze a RESZTA POD STOŁEM.

Szanowny Panie, nie mając żadnych dowodów oczernia pan firmę Bingo. Jest to karalne przez polskie prawo.

Zostaw merytoryczną opinię o Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j.?

Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Niepodległości 29
    70-412 Szczecin
  • NIP: 8512638684 REGON: 811962760 KRS: 0000299372

Bingo Jarosław Figiel & Wspólnicy sp.j.