Opinie o Gogler Brzeziński Suszko sp.j. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gogler Brzeziński Suszko sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gogler Brzeziński Suszko sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gogler Brzeziński Suszko sp.j. w Białystok

Piotrek Nowy wpis

Nie polecam firmy, kandydowałem z miesiąc temu na ich ogłoszenie, spełniam wszystkie wymogi, zero odpowiedzi, czy się dostałem czy nie, ogłoszenie z olx znikneło a na ich stronie internetowej widnieje nadal... aplikuj na web developera, grafika.. również inne oferty pracy które widziałem już z 3msc temu, dla mnie to jakaś firma krzak zbierające dane osobowe albo szukająca ludzi na staż za 500pln, ale taka informacja powinna widnieć na stronie. Bardzo duży minus, nie polecam tu kandydować bo i tak nie otrzymasz żadnej odpowiedź a za miesiąc te ogłoszenia nadal będą widniały na ich stronie...

Firma Nowy wpis
@Piotrek

Nic nie straciłeś, tam miernoty pracują, nasza firma współpracowała z nimi w kwestii marketingu, uwierz mi chyba każdy kto ma powyżej 100IQ odpada na starcie (wnioskuje po rozmowie z pracownikami), zarząd firmy z lat 90tych, jak bym sam poszedł porozmawiać zamiast wysłać pracownika żeby to załatwił to nigdy byśmy z ta firmą nie podpisali umowy.

Ewa Nowy wpis

Super obsługa! Panie Mateuszu dziękuję za piękne logo i materiały reklamowe.

Firma

Przestrzegam potencjalnych klientów, ta firma nie zna się na pozycjonowaniu, ale do kasowania honorarium są pierwsi. Skuteczność żadna, koszty wielkie.

Sylwia
@Firma

Jesteś jedną z tych osób które wymagają cudownych efektów za marne grosze i to jeszcze w krótkim czasie? Założę się że tak - tacy zawsze narzekają.

Mateo
@Sylwia

Zgadzam się totalnie. Ilekroć było tak, że ktoś oczekuje, że po miesiącu lub dwóch od rozpoczęcia pozycjonowania liczy na jakiekolwiek efekty? Ludzie nie są świadomi, że pozycjonowanie to proces...

Bożena Nowy wpis
@Mateo

A czy w takim razie firma nie powinna wprowadzić jakiegoś skutecznego "szkolenia" dla klientów? Żeby właśnie był świadomy usługi, którą kupuje i żeby nie dochodziło do tego rodzaju nieporozumień?

On

Odradzam wszystkim firmę gogler. (usunięte przez administratora) swoich klentów, manipulują nimi ukrywają pozycjonowanie konkurencji wyżej bo wiecej zapłaciła. Nie maja zadnych zasad oprucz jednej placisz wiecej jestes wyzej. Normalna szanujaca sie i uczciwa firma nie pozycjonuje kilku firm na raz tylko bierze takie ktore nie robia sobie konkurencji zas Gogler ustawia w szeregy firmy w kollejnosci kto zapłaci wiecej .Wiec sam pomyśl jakie masz szanse wygrać z konkurencją jak nie jestes pewny czy gogler nie sprzeda sie konkurencji i zepchnie Cie w dol wynikow pomimo tego ze mu płacisz. Ja Poznalem tych ludzi i wiem ze takich jak oni trzeba unikać,ja dałem sie nabrać. Nie podpisujecie umow dlugoterminowych bo zostaniecie (usunięte przez administratora) i ich praca nie bedzie wykonana żetelnie. Znacie taka firme do pozycjonowania ktora obsługuje prznajmniej 5 firm z jednej branży konkurencyjnej w jednym mieście ? Pytanie jak wybierają im pozycje. Scenariusz jest taki biora Ciebie wrzucaja wysoko bo dobrze placisz pózniej biorą nową firmę z konkurencji chwala sie Twoimi pozycjami a nastepnie obiecuja im ze firma bedzie wypozycjonowana wyzej od Ciebie i tak kolejne firmy mając monopol. Mało tego firma ma pod soba ponad 100 firm dlatego zadaj sobie pytanie czy kazda jest zetelnie pozycjonowana skoro pracuje u nich kilka osób.

Okna Białystok
@On

Tak, to prawda. Lepiej się z nimi nie zadawać. Koszty ogromne, a efektów zero. Wszystkim klientom tej firmy, którzy mają u nich hosting i płacą za pozycjonowanie radzę poprosić o raport lub zrobić audyt z jakiegoś zewnętrznego źródła. Może się okazać, że ich pozycjonowanie polega na tym, że się płaci za pozycję, z którą przychodzi się do nich. Ogólnie w Białymstoku spotkałem wiele osób, które znają ich od tej strony.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gogler Brzeziński Suszko sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Gogler Brzeziński Suszko sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Gogler Brzeziński Suszko sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Gogler Brzeziński Suszko sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gogler Brzeziński Suszko sp.j.
  • Słowackiego 3A lok. 31
    15-229 Białystok
  • NIP: 5423202245 REGON: 200433448 KRS: 0000383282

Gogler Brzeziński Suszko sp.j.