Opinie o Giax Gajdamowicz sp.j. w Bartąg

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Giax Gajdamowicz sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Giax Gajdamowicz sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giax Gajdamowicz sp.j. w Bartąg

Eva Nowy wpis

Nie polecam pracy, zła atmosfera, ludzie sami odchodzą bo nie wytrzymują presji albo atmosfery, która tam panuje. Nowi pracownicy nie są szkoleni i wprowadzani w politykę firmy. Sami muszą się uczyć. A co do wynagrodzeń - śmieszne pieniądze, jeśli mówimy o nadgodzinach

Maro

Pracowałem tam przez trzy dni. Zostałem wrzucony na stanowisko gdzie na niczym się nie znałem, mało tego poprzednia pracownica zostawiła po sobie (usunięte przez administratora) Od razu bez żadnego wprowadzenia, były mi stawiane nie wiadomo jakie wymagania. To co mnie zdziwiło to że nie było dnia w którym pracownicy nie robili by nadgodzin i to nie pojedyncza osoba, wszyscy pracownicy.

@Maro

A na jakim stanowisku pracowałeś ?

Alicja

Chciałeś dopowiedzieć coś do tego czy po prostu dość wulgarnie skomentować? Bo ciekawa jestem czy są jeszcze jakieś mankamenty tutaj. Możesz bardziej konstruktywnie to ująć? Zastanawiam się czy z tymi nadgodzinami to tak serio, bo to przesada. by była :(

ms

Nawet nie zdążyłem przeczytać co napisałeś. Admin usunął.

Marek Nowy wpis
@ms

Poprzednia pracownica zostawiła po sobie nieporządek przy czym użyłem tam innego słowa :)

Maro Nowy wpis
@Alicja

Poprzednia pracownica zostawiła po sobie nieporządek przy czym użyłem innego słowa :)

Maro Nowy wpis
@ms

Wolała bym się nie wypowiadać na ten temat bo podpisywałem klauzulę poufności. Tym bardziej, że pracodawca czyta opinie tutaj i je usuwa, kiedyś tych negatywnych opinii było więcej

Czy Giax Gajdamowicz sp.j. zapewnia kartę multisportu?

ms

za nadgodziny nic nie dostaniesz , a Ty tu o jakichś multisportach.... .

Mirosław
@ms

Serio? To co jest za nadgodziny? Można odebrać wolne czy całkiem robisz za free? Słabo, że nie ma socjalu. To tylko przysługuje goła pensja??

Ewelina

No to nie za ciekawie jest. Z tymi nadgodzinami za darmo to naprawde juz pregiecie ... A co sie dzieje w firmie jak pracownik zastrajkuje i powie ze nie bedzie robil darmowych nadgodzin, jest od razu zwalniany czy co ?

@Ewelina

I w sumie bardzo dobrze.. po co pracownik ma jechać w miejscu na stacjonarnym rowerze lub biegać na bieżni jak może popracować za darmo... A jak śniegu napada to i siłka za darmo....

pic
@Ewelina

tam się nie zwalnia pracowników ... większość ludzi sama odchodzi...

Renata
@pic

sami odchodzą ze względu głównie na co? Na zarobki ?

helloł

jak zarobki??

@helloł

Nie jest to najniższa krajowa. Więcej nie napisze bo nie wiem czy mogę.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Giax Gajdamowicz sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

...

Najniższa? Przecież w ogłoszeniach jest podana stawka.

• Jak się pracuje w Giax Gajdamowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Giax Gajdamowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Giax Gajdamowicz sp.j.