Opinie o Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j. w Milew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j. w Milew

Monika Nowy wpis

Hejka. Szukam pracy jako kasjerka u siebie na rejonie. Niby pokazuje, że firma ze 20 lat już działa a ogłoszeń mi nie odszukało. Komentarze tutaj też są jakieś dawne. Nie było rotacji od tego czasu?

kuduaty Nowy wpis

Dodatkowo od pracowników obsługujących dział z napojami bardzo często idzie wyczuć alkohol ale jest to tylko zaleta ponieważ codziennie można się z czegoś pośmiać. Czasami jednak zdarzają sie nieprzyjemności, gdy byłem któregoś dnia na zakupach po zadaniu pytania do jednego z prawników, gdzie znajdę dany towar, otrzymałem odpowiedz "zarobiony jestem, proszę (usunięte przez administratora) uśmiałem się i znalazłem go sam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j.?

Orzeł P.Grudzień

Czy odpowiada panu praca w trybie zmianowym no i oczywiscie co 2 druga sobota pracująca za darmo, ale tylko 4 godziny,

Maria Nowy wpis
@Orzeł P.Grudzień

No cóż, ciekawe pytania. A czemu tylko 4? Zastanawia mnie to, bo do tego dopisałeś że praca za darmo w soboty, to co to są nadgodziny obowiązkowe?

NikoBelić_Legia123 Nowy wpis

Miła atmosfera, szef czasami potrafi zażartować z twojego niechlujnego ubioru i rozpierdolonych jak dziadowski bicz butów. Ogólnie bardzo pozytywnie, chociaż muszę się przyczepić do BHP i(usunięte przez administratora) maszyn na dziesięciu pracowników przypada 2 w połowie sprawne maszyny, jak jedna działa to druga nie, w skrajnych przypadkach zdarzało się że chłopaki ściągali paletę towaru ręcznie na drabinie, którą na dodatek trzeba było przytrzymywać ( też nie jest pierwszej młodości, zgaduje że jest z nimi od samego początku)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j. na stanowisko Pracownik produkcji? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Magazynier

Tam nie szanują nikogo. Każdy kto przychodzi traktowany jest wprost jako osoba niższego szczebla. Praca 9godz dziennie + nadgodziny których odmówić nie można, bo firmie są potrzebni darmowi robole. Soboty 2 w miesiącu darmowe. W piątek nocna zmiana (kończąc o 5:00) przychodzi na 12-13 do 18-19 Zapłata za nadgodziny gotówką w piątek po stawce ustanowionej przez szefa. Bez odprowadzania składek ZUS. Remanenty obowiązkowe: sobota od 5:00 do 22-23, niedziela od 8 do 15-16, aż szef uzna że można kończyć. Za darmo!!! Przed i po remanencie obowiązują pełne 6-dniowe tygodnie pracy. W firmie pracuje praktycznie patologia: alkoholicy i narkomani oraz ludzie nad którymi czuwa komornik. Placą i rejestrują na minimum, reszta wypłaty w kopercie. Żeby jak najmniej komornikowi oddać. Żaden regulamin ani prawo nie jest przestrzegane: ani BHP, uprawnienia na urzadzenia, czas pracy, doba pracownicza, czas między zmianami.

@Magazynier

taka jest kultura pracy w tej organizacji

Alicja
@cichy klient

no ale piszesz to jako klient ? skąd wiesz jak wygląda wiec praca w tej firmie, od znajomych ?

Kierowca

Gdy,ies mają ludzi. Nie liczy się dla nich nic tylko pieniądze i zysk. Jak kierowca wraca za wcześnie bo ma obowiązki i rodzinę to dostaje dodatkową pracę, trza zarabiać, rodzina nie ważna. Pilnują tego panowie kasjerki nazywający siebie kierownikami. Na odpowiedź że muszę odebrać dzieci z przedszkola i nie mogę dłużej robić odpowiadają że godziłem się na pracę na ich warunkach i muszę zapitalac.. a przecież nie wiedzą co szef mówił jak podpisywałem umowę.

dział handlowy
@Kierowca

uważam, że powyższa opinia jest bardzo stronnicza; być może autorem jest kierowca, którego postawa powodowała stały odpływw Klientów

@dział handlowy

zdaje się, że "dział handlowy" to jedna z kasjerek

Unikać tego

Kierowca jeździ od 5 do upadłego. Gdzież maja że jest 18 i jutro znowu na 5 masz być. Przeladowujesz samochód na max a jak się zepsuje to cię opierniczaja bo to przez ciebie

dział handlowy
@Unikać tego

pracuję od kilku miesięcy i jeszcze ani razu nie widziałem kierowcy z porannego rozwozu po 15tej

Weronika
@dział handlowy

Cześć, napiszesz więc jak faktycznie wyglądają godziny pracy w Mas-Pol? Czy zdarzają się nadgodziny? Fajnie by było dowiedzieć się już wcześniej jak to naprawdę wygląda i czy takie warunki będą komuś odpowiadały.

Jadwsz
@Unikać tego

Też mi tak powiedział i że za to 200 zł dniówki czyli na pewno mniej niż 18 zł

@dział handlowy

....chyba, że musi załadować drugą trasę

Xxxxxx

Ja byłem na rozmowie o pracę w poniedziałek i powiedzieli żebym zadzwonił w środę, wiec zadzwoniłem i pużniej mi mówią żebym czekał na telefon w czwartek bo jeszcze muszą uzgodnić to z kierownikiem. I nie zadzwonili do mnie.

Weronika
@Xxxxxx

A mógłbyś napisać jak wyglądała rozmowa o pracę? Odbyła się, tak? Bo tak nie do końca zrozumiałam :) Na jakie stanowisko aplikowałeś do Mas-Polu? Dowiedziałeś się może czegoś więcej odnośnie warunków zatrudnienia?

Justyna
@Xxxxxx

I już dostałeś odpowiedź? W sumie od lipca to powinni już zadzwonić a jak nie to lipa.. ;/ weź daj znać jak to u nich z tym feedbackiem

Hej, jakie jest Wasze zdanie na temat sytuacji pracowniczej w Mas-Polu? Chciałem się czegoś dowiedzieć na temat sytuacji finansowej firmy w czasach pandemii. Jakie są obecne realne zarobki (mogą być widełki)? Czy nie było żadnych obniżek wynagrodzeń ze względu na sytuację z koronawirusem? Wie ktoś?

Unikać tego

Brud i (usunięte przez administratora) Ludzie z magazynu ubierają stare łachmany których nigdy nie piora, śmierdzi z daleka, hurtownia spożywcza dziwne że jeszcze nikogo nie zabili

Z daleka

Praca 5-18 albo8-20 a nawet 5-20 +Soboty Nadgodziny 15 zł gotówką bez odprowadzania składek. Jak nie chcesz to jesteś poniżany. Na początek szef opowiada wszystkim że jesteś hu..m, łysy kierownik ma wielki talent do publicznego ponizania, koledzy są przeciwko, bo nie ma komu za nich robić bo sami tylko pokazują co masz zrobić i do niczego się nie dotykają. Nowi jak się pojawiają to wytrzymują 2 tygodnia i znikają.

Zostaw merytoryczną opinię o Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j. - Milew

• Jak się pracuje w Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• 28
    05-310 Milew