Opinie o Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. w Białystok-fasty

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. w Białystok-fasty

Pracownik Nowy wpis

Same gbury tam pracują,nie polecam

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista ds. Marketingu w firmie Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.?

Justyna Nowy wpis

W firmie Avisa pracowałam 1.5 roku i będę bardzo pozytywnie wspominać ten czas. Atmosfera pomiędzy pracownikami była naprawdę świetna. Pracownicy starsi stażem chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają w razie potrzeby. Miałam okazję dwukrotnie brać udział w targach (krajowych i zagranicznych), co było dla mnie rozwijającym doświadczeniem. Takie wyjazdy są intensywne, ale atmosfera na wyjazdach jest super. Moją przełożoną była Pani Magda, z którą współpraca układała się bardzo dobrze. Nigdy nie miałam problemu z wyjściami prywatnymi, we wszystkim można było się dogadać. Pozdrawiam serdecznie Panią Magdę, pozostałe szefostwo firmy i pracowników. Kto wie.. może jeszcze kiedyś do zobaczenia! ;-)

P Nowy wpis
@Justyna

Hehe dobre. Czyżby ktoś próbował podbić wizerunek firmy. Widać że nie miała Pani styczności z pracą na produkcji w tej firmie atmosfera tam już jie jest taka milutka, a ztego co mi wiadomo to w biurze też nie jest za ciekawie jakiś czas temu sporo osób odeszło. Pytanie dlaczego?

Czy w Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Specjalista ds. Marketingu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 24 marca na Pracuj.pl.

Praca- spec. ds Marketingu

Dzień dobry, Oferta dotyczy pracy stacjonarnej w godzinach 8-16. Pozdrawiamy i zapraszamy do naszego Teamu :-) Avisa

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. na stanowisko Specjalista ds. rozwoju sprzedaży krajowej i zagranicznej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Aaa

Hej...;) Ja dodam swoją opinię;) Zacznę od kierownika. Szefostwo powinno nim się zainteresować. Krzyczy na nowych ludzi,(i nie tylko)zniechęca do pracy ,wkurzy a później się przymila.Chodzi nic nie robi,a jak już zobaczy szefa to mało co mu w dupę nie wejdzie;)Nic nie załatwi na plus dla pracownika;) Ma wahania nastrojowe na minus. Poleciłambym mu psychologa;) Po drugie: Praca ciężka, do ogarnięcia. Trzeba dużo myśleć,pilnować modeli i kolejności wykonywanych czynności. Przeliczać czasu roboty w procentach i wyrabiać się w tym.Na jednym modelu do przodu godzina na drugim do tyłu. Ale to jest do ogarnięcia.Tylko że na początku bardzo ciężko! Ludzie: Nawet fajni. Sympatyczni;) Oprócz kierownika haha. Trochę boją się mówić ,prosić coś szefów. Brak dogadania się w kwestii godzin pracy. Cała załoga chce na 7,jedna osoba niechce/nie może i już stracone pomimo że można by było to ogarnąć ponieważ działy są nie zależne od siebie i da się to zrobić! Płaca; Taka jak wszędzie. Trochę zróżnicowana ,zależna od premii która dają jak chcą! Niema określonych warunków co do premii. Zatrudnienie: Nie mają problemu przyjąć a później zwolnić człowieka.Rozumiem że zależy od zamówień ale czasami niech przemyślą swoją decyzję bo szanujmy się wzajemnie. Ponoć niemaja problemu zatrudnić i mimo że człowiek się sprawdza itp.go zwolnić po krótkim czasie bo przyszedł jako ostatni i spadły zamówienia. Mam nadzieję że komuś to się przyda;) Pozdrawiam.

P

Szczerze nie polecam tam pracować. Kierownik wrzeszczy na ludzi traktuje ich jak (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o urlopy to często jest to narzucane z góry, często wysyłają ludzi na urlop kiedy im pasuje a jak Ty potrzebujesz dnia wolnego to możesz już nie mieć z czego wziąć. Płacą marnie obcinają na czym się da, a praca do lekkich nie należy. Jeśli coś im nie pasują potrafią od tak Cie zwolnić

@P

Słabo, że nie próbują pogadać w takim razie o problemie, skoro piszesz, że wolą się pozbyć kogoś. Chociaż jeśli ktoś niepoprawnie wykonuje swoją pracę to trudno się dziwić, że tak jest. A zdradzisz może na ile jeśli chodzi o zarobki można tutaj liczyć tak właściwie?

P
@Kamila

To nie chodzi o to że źle wykonujesz pracę. Możesz wykonywać ja bardzo dobrze le jeśli pojawi się coś co im w Tobie nie pasuje to Cie zwolnią. A jeśli się okaże że masz problemy ze zdrowiem to nawet Cie nie przyjmą albo wyrzuca po jednym dniu pracy. Zarobi? Oczywiście najniższa krajowa plus jakaś tam premia jeśli szefostwo tak zdecyduje. Stawkę masz tam godzinową więc jeśli mało godzin przepracujesz w miesiącu to i wypłata jest marna.

@P

Eh. A ta jakaś tam premia to jak konkretnie się prezentuje i na jakich warunkach jest przyznawana? Tak po prostu mówią dam lub nie dam?

@Kamila

Na premię ma wpływ kilka czynników zawsze..poza opinią przełożonego:-) ... np. ilość dni roboczych w danym miesiącu, ilość dni faktycznie przepracowanych, jakość pracy, wyróżnienie się czymś pozytywnym....itp

@Kamila

Większość ludzi pracuje w Avisie latami i sa zadowoleni, ale zawsze znajdą się jakieś osoby na NIE, prawda? tylko czy obiektywnie piszą tu o swojej pracy i pracodawcy? ... zazwyczaj osoby niezadowolone pisza na forach w sieci, którym zalezy aby naipisać źle... osoby zadowolone nawet tu pewnie nie zaglądają ;-)

@W.

Poważnie myślisz, że nie? To w takim razie, do której grupy Ty należysz? Bo odniosłam wrażenie, że chyba nie narzekasz na pracę tutaj?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

W.

Wynagrodzenie najpóźniej 1 dnia każdego miesiąca jest już na koncie pracownika...jest tak od lat :)

Gosc

Szczerze odradzam branie udziału w rozmowach rekrutacyjnych w tej firmie. Zapraszają na rozmowy, robią jakieś testy na hali,chyba po to żeby więcej sztuk do zamówienia dorobić za darmo a potem nie raczą nawet poinformowac że nie są zainteresowani a człowiek jak glupi czeka na telefon.

@Gosc

A to nie boją się, że ktoś źle te sztuki wykona i materiał zmarnuje? Bo to by się nie opłacało chyba, zwłaszcza jeśli nie biorą kandydata to chyba źle robił?

Gosc
@Kamila

Raczej niekoniecznie źle, jeśli ktoś mówi,że jest wykonane całkiem dobrze i będzie dzwonić. Każdy kto przychodził miał do wykonania kilka sztuk. Nie wiem ilu było kandydatów ale przeliczając że tylko jedna osoba zrobiła to najlepiej a reszta srednio materiał jest zmarnowany

@Gosc

No to jakby nie patrzeć tu jest już ukryta odpowiedź na sugestię, co do dorabiania większej liczby sztuk za darmo. Bo tak przecież widzą, że materiał się marnuje, skoro średnio robią. ;) Czyli Tobie dali w końcu jakiś feedback czy nie

@Kamila

Nie ma żadnej filozofii w tym co było do zrobienia na teście dla kandydatów i nie da się tego zepsuć.

@Kandydat

Tak? To co konretnie kazali zrobić, że to takie proste jak piszesz?

@Kamila

Jesli przyklejenie taśmy do kawałka plastiku jest dla kogoś wiekim wyzwaniem i jeśli ktoś uważa,że to mega trudne to nie mam pytań.

@Kandydat

O no popatrz to faktycznie nie da się tego chyba zepsuć. To taki kandydat nie mógłby się upomnieć o symboliczną zapłatę za parę sztuk? Bo faktycznie trochę to wygląda tak jak zasugerowano

Nie polecam,na kasie kręcą,nie są uczciwi

@.

Jeśli jesteś uczciwy i dajesz z siebie wszystko to będziesz zadowolony, ale jest dużo obiboków którzy wychodzą z założenia czy się stoi czy się leży kasa się należy

@pracownik

no właśnie obiboków czyli te co tylko gadają non stop zamiast pracować:D taka jest prawda:)

@.

dokładnie,za soboty nie płacą tak jak powinni czyli nie są fer wobec pracowników

S.K.
@PRACOWNIK

Przecież firma Avisa nie pracuje w soboty...chyb pomyłkowa ta opinia...albo przez konkurencję wystawiona ...słabe to

@S.K.

Jak niby nie pracuje w soboty to dlatego zmuszacie to przychodzenia w soboty?? Słabe jest to co piszesz bo to można łatwo sprawdzić:)A te baby jak takie naiwne to niech tak dają się oszukiwać:)

Avisa - M.O.
@PRACOWNIK

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę pod budynek firmy w celu weryfikacji :-) Okaże, się czy firma w soboty pracuje, czy nie. Adres ogólnie dostępny jest przecież . Może jedna sobota czy dwie na rok się trafią...WYJĄTKOWO. Ech..to zapewne konkurencja już nie ma co wymyślać, aby poprawić sobie nastrój i porządną firmę oczernić..w sieci sobie można pohulać anonimowo. A może ktoś by zadzwonił do sekretariatu i zapytał, czy pracujemy w soboty? ...łatwo to sprawdzić :-) Można tez do nas wpaść od poniedziałku do piątku i porozmawiać o swoich wątpliwościach. Zapraszamy

@Avisa - M.O.

Jasne tylko ciekawe czemu dopiero teraz tak chętnie chcecie żeby sprawdzic:D:D??? A co wcześniej sobótki były to cichosza siedzieliscie jak myszy pod miotłą:D:D już ten gorący sezon minął to takie cwaniaczki:D:D(usunięte przez administratora)

Matys
@PRACOWNIK

dobre pytanie na które nie chcą odpowiedzieć czyżby nie wygodne? Taki to właśnie pracodawca tylko żeby wykorzystać ludzi i ich nie wiedzę

Krystian

Firma dobra i wymagająca więc wiadomo, że nie każdemu się to podoba. Ja spokojnie polecam.

Patka

Czyżby prawda zabolala:} prawda w oczy kole:}

Antoni

Wysłał ktoś już CV do Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.? Jak ma się sprawa z wynagrodzeniem i szkoleniami dla nowych pracowników? Opinia osób zatrudnionych tutaj będzie bardzo pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. - Białystok-fasty

• Jak się pracuje w Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.?

Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Skrajna 1
    15-694 Białystok-fasty

Avisa A. Kujawa L. Kujawa sp.j.