Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk

Opinie o Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk

Bayer full

Szukają grafika, arbuza z chęcią do pracy, byłem na dniu próbnym, po nim nawet nie oddzwonili. Moje sugestie dla Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk: opinie poznacie niedługo patałachy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć firmę

@Bayer full 12.12.2018 11:29

co to znaczy: "...Szukają grafika, arbuza z chęcią do pracy..." ? Bayer full - możesz być spokojny - NIE SZUKAJĄ ZAROZUMIAŁEGO OSŁA (dlatego nie oddzwonili)

Maria
@Bayer full 12.12.2018 11:29

Koniecznie zapoznaj się proszę z regulaminem portalu GoWork- nie wolno tutaj nikogo obrażać. Podaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Twój komentarz nie jest też zbyt zrozumiały - zechcesz go nam rozbudować? Czy sam próbowałeś skontaktować się z pracodawcą w sprawie wyniku rekrutacji? Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną czasami bywa dość długi.

Były

Właściciel to cwany gość bardzo dużo obiecuje jak jesteś mu potrzebny a jak jest mniej zajęć to cię na kasie przekręci.

oszukany
@Były 19.07.2017 14:24

To prawda mnie przekrècil na kasie za 2 miesáce co innego bylo dogadane a co innrgo zaplacone . A udaje prawie swietego biega do kosciola a oszukuje pracowników.

Leo
@Były 19.07.2017 14:24

Bzdury.Jest uczciwy.Za pracę płaci rzetelnie

Leo
@oszukany 14.09.2018 11:26

Nie zapłacił ? Opowiadaj, to ciekawe...Myślę,że robisz mu krzywdę.To uczciwy a przy tym skromny i wyrozumiały GOŚĆ

Macie doświadczenie w pracz w firmie Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw opinię o Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk