Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk

Białystok

Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk

Opinie o Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk

Były

Właściciel to cwany gość bardzo dużo obiecuje jak jesteś mu potrzebny a jak jest mniej zajęć to cię na kasie przekręci.

oszukany
@Były 19.07.2017 14:24

To prawda mnie przekrècil na kasie za 2 miesáce co innego bylo dogadane a co innrgo zaplacone . A udaje prawie swietego biega do kosciola a oszukuje pracowników.

Macie doświadczenie w pracz w firmie Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw opinię o Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panorama S.C. Leszek i Maria Staleńczyk