Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna

Białystok

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna
2 8 6 1

Opinie o Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna

Weronika

@byyylyyy, co według Ciebie 'wyprawia się' z nowymi pracownikami? Jakie konkretnie sytuacje masz na myśli?

damian

anonim' a z czym moga kombinowac, ja sobie zdaje z tego sprawe ,że branża poligraficzna dobrze płatan nie jest, jest duż konkurencja, w Białymstoku jest kilkanasice drukarni, ktore jakos musza dizlaa ci sobie radzic, jednka nie rozumiem dlaczego ta piszesz.

były pracownik

W zupełności się zgadzam z poprzednią opinią.Powiedziałbym nawet ,że jest dość delikatna.(usunięte przez administratora).Rozmawiałem z kilkoma osobami które tam pracowały i nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii o tych pracodawcach.Jeżeli chodzi o zatrudnienie w tej firmie-odradzam !!!Z

ano3

to zmień pracę

anonim2

małe zarobki; atmosfera pracy, itd. bez komentarza (nie chcę używać niecenzuralnych słów); nie polecam, wręcz odradzam !!!

anonim

ta opinia jest grubo i to bardzo grubo naciągana

Zostaw opinię o Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna - Białystok

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna