Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna

Opinie o Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna

damian

anonim' a z czym moga kombinowac, ja sobie zdaje z tego sprawe ,że branża poligraficzna dobrze płatan nie jest, jest duż konkurencja, w Białymstoku jest kilkanasice drukarni, ktore jakos musza dizlaa ci sobie radzic, jednka nie rozumiem dlaczego ta piszesz.

były pracownik

W zupełności się zgadzam z poprzednią opinią.Powiedziałbym nawet ,że jest dość delikatna.(usunięte przez administratora).Rozmawiałem z kilkoma osobami które tam pracowały i nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii o tych pracodawcach.Jeżeli chodzi o zatrudnienie w tej firmie-odradzam !!!Z

ano3

to zmień pracę

Szukasz pracy w Białymstoku?

anonim2

małe zarobki; atmosfera pracy, itd. bez komentarza (nie chcę używać niecenzuralnych słów); nie polecam, wręcz odradzam !!!

ta opinia jest grubo i to bardzo grubo naciągana

Zostaw opinię o Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Biały Kruk Milewscy Spółka Jawna