Adres: Ludowa 89, 18-200 Wysokie Mazowieckie

NIP: 7220001985 KRS: 0000650432

Opinie o Mazowieckie Zakłady Graficzne Jarosław Zaczek Andrzej Fiłończuk Bogusław Kozakiewicz sp.j.

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy Mazowieckie Zakłady Graficzne S.C. Jarosław Zaczek Andrzej Fiłończuk Bogusław Kozakiewicz. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Mazowieckie Zakłady Graficzne Jarosław Zaczek Andrzej Fiłończuk Bogusław Kozakiewicz sp.j. - Wysokie Mazowieckie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowieckie Zakłady Graficzne Jarosław Zaczek Andrzej Fiłończuk Bogusław Kozakiewicz sp.j.