Opinie o Międzynarodowy Instytut Outsourcingu w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Międzynarodowy Instytut Outsourcingu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Międzynarodowy Instytut Outsourcingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzynarodowy Instytut Outsourcingu w Elbląg

Weronika Nowy wpis

Tak tutaj widzę, że nie każdy jest zadowolony z atmosfery, ale też napisaliście, że na brak pracy nie można narzekać. W takim wypadku chciałam spytać, czy to jest praca na cały etat i na umowę o pracę? Czy jest np. tak, że jednego dnia praca jest a drugiego nie ma? To chciałam wiedzieć, bo szukam czegoś stałego.

DK Nowy wpis
@Weronika

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Jasny

To czemu były pracownik? Mam wrażenie, że piszę to ktoś z Zarządu. Wszyscy szybko uciekają stąd tyle ogłoszeń o pracę. Roboty duuuuzo, rzeczywiście o nudzie nie ma mowy. Tak jak o szkoleniu wstępnym czy odpowiedniej płacy. Miła atmosfera ? Każdy każdego obgaduje. Szef wydaje się ok ale często go nie ma. Faktycznie rządzi tam dyrektorka, w sumie spoko, wywyższa się np. przez stwierdzenia że każdego może zwolnić albo kogo już zwolniła, ale na koniec pracy widziała sama że nie było do końca ok i sama podpowiedziała gdzie to zgłosić. Za wszelkie negatywne opinie od razu straszą prawem, co tu też widać.

Hanna
@Jasny

Czemu były? Można chyba mieć dobrą opinię na temat firmy a już w niej nie pracować, różnie ludziom w życiu przecież się układa. ;p Ale to może Tobie nie udało się z innymi tutaj po prostu dogadać jeśli chodzi o atmosferę? Bo to obgadywanie mnie zastanawia, może to zależy od tego na kogo się tu natrafi? Czyli ostatecznie jednak serdecznie nie polecasz?

Jasny Nowy wpis
@Hanna

Nie wiem czy mi się nie udało dogadać, bo mi chodzi o to, że niby jest super i milutko, ale drwiny i obgadywanie poprzednich pracowników to chyba nie powinno mieć miejsca. Gadanie typu, bo skończysz jak ta czy tamten, niby żartem ale to nie jest moje niedogadanie. Co do zadań to zakresu obowiązków nie ma i jednego dnia robisz coś drugiego wymagane są inne rzeczy, robisz te drugie bo pilne, a na trzeci dzień dostajesz uwagę za nie zrobienie tego pierwszego. Siedzisz w pokoju w kilka osób a nikt nie ma czasu ci chociaż wytłumaczyć pracy choć z tobą siedzi niby kierowniczka A. Wprowadza taki zamęt że szkoda gadać, zapatrzona w siebie i uważa że wszystko lepiej robi. Tak jak w poprzednim moim komentarzu na plus zachowanie dyrektor S., chociaż ona zachowała się jak trzeba i dała nr do PIP itp.

Ciemny Nowy wpis
@Jasny

Takie głupoty tu są wypisywane, że czytać się nie da. Informacje niezgodne z prawdą, a ktoś tu sobie nie poradził z obowiązkami, które do niego należały i wylewa żale, że ktoś coś od niego wymaga. Niestety w każdym miejscu pracy jest inaczej. U jednego pracodawcy masz określone obowiązki, u drugiego trzeba umieć rozplanować sobie pracę tak, aby każdy z nich był wykonany i tyle w temacie. Jak ktoś sobie nie radził to były podejmowane próby zmiany stanowiska i czynności, ale jak i to przerasta to szuka innej pracy, a nie wypisuje opinie na internecie z żalu. Jeśli nie podeszło Ci towarzystwo to już kwestia indywidualna. Każdy ma prawo wspomnieć o kimś w pochlebny lub mniej sposób, nic z tym nie zrobisz, ale raczej do opinii "plotkującego personelu" to im daleko. Jeśli chodzi o te brednie o dyrektorce nasyłającej do PIPu, błagam...wymyśl coś lepszego.

Bardzo polecam, jasno sprecyzowane cele oraz zasady. Praca umożliwiająca rozwój oraz dająca satysfakcję. Dodatkowo na plus brak nudy, to nie jest miejsce, w którym człowiek wykonuje cały czas to samo, patrząc w zegarek i zastanawiając się jak długo trwa jedna minuta. Zgrany, sympatyczny zespół.

Wojciech

Widzę, że w tym instytucie są ściśle określone godziny pracy. Jakie one są?

@Wojciech

PN-CZW - 8.00-16.15; PT - 8,00-15.00

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Międzynarodowy Instytut Outsourcingu spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Pisał ktoś, że firma udostępnia telefon i komputer do pracy zdalnej, czy te przedmioty są jakoś na tę okoliczność ubezpieczone? Na wypadek kradzieży lub chociaż zalania wodą?

Jaki dress code obowiązuje w Międzynarodowy Instytut Outsourcingu?

Casual.

Czy Międzynarodowy Instytut Outsourcingu ma ściśle ustalone godziny pracy?

MIO

Tak.

Czy jest odpowiednie przeszkolenie wstępne nowych pracowników czy rzucają na żywioł?

Wiecie czy Międzynarodowy Instytut Outsourcingu udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Udostępniamy :)

Dawid

Świetny pracodawca, praca w dobrej atmosferze więc polecam dla ambitnych.

Jan

Ten pakiet medyczny sponsoruje firma?

Jak jest z pakietem medycznym w Międzynarodowy Instytut Outsourcingu? Można dołączyć rodzinę?

Można dołączyć rodzinę.

Jak długo czekaliście na odzew z Międzynarodowy Instytut Outsourcingu? Oddzwaniają zawsze?

DK

Odpowiadamy, proszę pytać! ????

Jacek

Jak jest z tymi projektami, naprawdę dają takie których nie da się samemu ogarnąć, żeby nie musieli wypłacać dodatków?

@Jacek

Jacku, zawsze umawiamy się na konkretne rozwiązania i dotrzymujemy swoich zobowiązań. :)

Angelika

Świetna atmosfera, profesjonalni pracownicy (od których mogłam się wiele nauczyć), profesjonalne podejście do wykonywanych zadań. Przez problemy ze zdrowiem, niestety nie było mi dane dłużej tam pracować, a to wielka szkoda. Ludzie zawsze chętni do pomocy (jakiekolwiek), życzliwi, sympatyczni. Nie wiem do czego tutaj ktoś próbuje się przyczepić. Oczywiście to tylko moja prywatna opinia, ale nie zgadzam się z osobą wypowiadającą się źle na panującą w firmie atmosferę czy pracujące tam osoby (poza tym, w każdej, nawet najlepszej pracy ludzie będą na coś narzekać). Szkoda, że nie mają filii w Gdańsku :-)

MIO
@Angelika

Dziękujemy i polecamy się :)

Ynosad

Dziady, atmosfera tragiczna, dyrektorka chamska prostaczka, brak szacunku do pracownika. Śmieszne pieniądze, obiecywanki o dodatku za projekt, którego nie jesteś w stanie ogarnąć. A tak to najniższa krajowa, stres i kosa w powietrzu. Płaca nie adekwatna do pracy i to baaaardzo. Prezes pozornie miły udaje ze nic się nie dzieje. Firma działa na granicy, klientów tez oszukują. Wydaje się ze to rozwojowa firma- ta nazwa i misja- nic bardziej mylnego. Zwykła firma pośrednicząca. dla praciwnika to zwykła tyrka umyslowa i psychiczne wykończenie. Ogólnie śmiech na sali, nie polecam!

Dariusz Klimowski, CEO MIO
@Ynosad

Ustawa z dnia z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. 1993 Nr 47 poz. 211 zpz). Art. 14. 1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody. 2.Wiadomościami, o których mowa w ust. 1, są nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje, w szczególności o: 1) osobach kierujących przedsiębiorstwem; 2) wytwarzanych towarach lub świadczonych usługach; 3) stosowanych cenach; 4) sytuacji gospodarczej lub prawnej. Art. 26.1. Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny. 2. Tej samej karze podlega, kto, w celu przysporzenia korzyści majątkowej lub osobistej sobie, swojemu przedsiębiorstwu lub osobom trzecim, rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o swoim przedsiębiorstwie lub przedsiębiorcy, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorcy lub przedsiębiorstwa. ---------------------------------------------------- Ustawa z dnia z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. 1997 Nr 88 poz. 553 zpz). Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. --------------------------------------------- Informuję, iż oczekuję: 1) odwołania szkalujących informacji oraz przeprosin na tej stronie pod własnym imieniem i nazwiskiem osoby publikującej powyższy paszkwil, a nie pod pseudonimem, do dnia 14 stycznia 2019 r., 2) odwołania szkalujących informacji oraz przeprosin przesłanych listem poleconym na adres Instytutu, do dnia 14 stycznia 2019 r. (liczy się data stempla pocztowego). W razie nie spełnienia powyższych żądań informuję, iż będziemy dochodzić swoich praw zgodnie z zacytowanymi powyżej przepisami.

Dariusz Klimowski, CEO MIO

Zostaw merytoryczną opinię o Międzynarodowy Instytut Outsourcingu - Elbląg

• Jak się pracuje w Międzynarodowy Instytut Outsourcingu?

Zobacz opinie na temat firmy Międzynarodowy Instytut Outsourcingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Międzynarodowy Instytut Outsourcingu
4.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Królewiecka 96A
    82-300 Elbląg