Opinie o World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. w Złocieniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. w Złocieniec

Tutejszy

Na początku było w całkiem nieźle. Kierownictwo wporzadku. Pracownicy z początku także. Po czasie widać że starzy pracownicy to cwaniacy i (usunięte przez administratora) prezesowi wchodzą. Oczywiście nie wszyscy. Większość wporzadku. Pieniążki na czas lecz najmniejsza krajowa a reszta pod stołem. Składki każdy by wolał mieć odprowadzane od całego wynagrodzenia. Miesiąc,dwa pracujesz i przestoje. Na projekty jadą (usunięte przez administratora) chyba że naprawdę potrzeba więcej rąk do pracy. Na prezesów trzeba natomiast uważać. Niby wporzadku lecz potrafią zaskoczyć. (usunięte przez administratora) oferują pomoc a tak naprawdę nie wywiązują się z obietnicy. Najbardziej wporzadku Pan Konrad Kielbasa. Karma wraca .

Tutejszy
@Tutejszy

Administrator kasuje prawdę. Źle opinie o firmie. Prostaki

Księgowość Nowy wpis
@Tutejszy

Szanowny Panie, pieniądze z rozliczenia delegacji nie podlegają opodatkowaniu ani oskładkowaniu, więc proszę o niepomawianie firmy o dawanie pieniędzy "pod stołem", bo takie sytuacje nie miały i nie mają miejsca. Natomiast Panu radzę na przyszłość być bardziej zorientowany w temacie własnego wynagrodzenia, zanim zacznie Pan wypisywać nieprawdę.

Pracownik Nowy wpis

Z chęcią pracował bym dla tej firmy.Pracowalem 3 lata dla firmy MARGIZ.Doswiadczenie mam w tej branży

Karol Nowy wpis

I jak, zdecydowałeś się aplikować do World Technix? Jeśli tak, to opisz proszę jak wyglądał proces rekrutacyjny i jakie warunki oferuje pracodawca, ciekawią mnie te kwestie.

Załogant Nowy wpis

Rowniez pracowalem dla firmy MARGIZ.

Były

Pracowałem w tej firmie w 2017r. I chyba nie chcecie mi powiedzieć że 20zl na godzine i 50euro diety tygodniowo to jest dobra kasa. Umowa polska na najniższa krajową i brak jakiego kolwiek ubezpieczenia na Niemcach.

Obecny
@Były

Widocznie jaka praca taka płaca, ale nie chce mi się wierzyć że za taką kase pracowales. Obecnie nie znam nikogo kto by zarabial mniej niz 7000-8000 miesiecznie. Jak Ci nie pasowalo to sobie odszedles i po co te zale, i firma i my na robocie nie lubimy jak ktos sie (usunięte przez administratora)

Tutejszy.
@Obecny

W życiu nie zarobiłem 6 tysięcy 5000 do 5500 max. 50 euro na tydzień na żywność gdzie powinna być taka dzienna dieta. W Polsce brak diety a mimo wszystko delegacja

Olek

Podpowiedzcie jak można załatwić sobie pracę w firmie, czy pandemia nie jest przeszkodą?

Czy kandydat na stanowisko Monter - Magazynier w firmie World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Dobrypracuś

Moja opinia o tej firmie jest dobra, kasa na czas, robota spoko

Solidna firma, dobrze płacą i dbają o pracownika elastyczni jak chce wolne. Lubię atmosferę w World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. za: DObre traktowanie pracownika, pensja na czas

Zostaw merytoryczną opinię o World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. - Złocieniec

• Jak się pracuje w World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j.?

World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j.
  • Toruńska 6
    78-520 Złocieniec

World Technix Konrad Kiełbasa Robert Janda sp.j.