Opinie o Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. w Zawadka Brzostecka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. w Zawadka Brzostecka

Mmmm

Niestety ale muszę wystawić opinię tak jak obiecałam :) mieliśmy kilka imprez, które były organizowane w tym lokalu , zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik i zawsze byliśmy zadowoleni , niestety po ostatnim przyjęciu ( chyba piątym ) rozczarowaliśmy się. Po poproszeniu o kilka normalnych rzeczy jak czyste talerzyki zostaliśmy potraktowani tragicznie, nie mogliśmy dojść do porozumienia z nikim bo niestety rozmawiając z właścicielką więcej do powiedzenia miała kelnerka, która nie dała dojść do słowa, a właścielka nie reagowała w żaden sposób na słowa wypowiedziane przez pracownice co było niestety ale nie na miejscu. Stoliki przez półtorej godziny nie były sprawdzane, a po zwróceniu uwagi i poproszeniu żeby właścielka sprawdziła, że na stolikach jest (usunięte przez administratora) i nikogo na sali przez tak długi okres czasu nie było dostaliśmy odpowiedź, że " nic nie będę sprawdzać", po czym nagle 4 kelnerki biegały po sali ... Rzeczy mogłabym wymieniać mnóstwo .. niestety nie będę tu wszystkich wypisywać bo miejsca by zabrakło żeby to opisać . Jako klienci powinniśmy być potraktowani godnie i z szacunkiem, a nie z wyzwiskami . Lokal ma oczywiście swoje plusy takie jak pyszne jedzenie oraz menegera, który naprawdę stara się o wszystko a przede wszystkim o to, żeby klienci byli zadowoleni :)

Serdecznie polecam lokal "Nad strumykiem " jako Panna młoda nie mogłam sobie wymarzyć lepszego lokalu na wesele menadżerka Magdalena jest bardzo miłą i pomocną osoba można było na nią liczyć na każdym kroku, kelnerki bardzo miłe, uśmiechnięte, pomocne, stoliki były w tempie ekspresowym sprzątane i obsługiwane. Szczególne podziękowania dla kelnerki Elżbiety za pomoc w trudnej sytuacji. Jedzenie jest tam przepyszne, wszyscy goście chwalili i byli zadowoleni. Z całego serca polecamy napewno jeszcze wrócimy ♥️♥️

Kamil

Z tego co się zorientowałem to organizują tu wesela i inne imprezy okolicznościowe. Czy w związku z tym potrzeba do pracy osób na kuchnie albo do obsługi sali? Byłbym zainteresowany pracą dorywczą w weekendy albo popołudniami w tygodniu. Jeszcze się uczę w gastronomiku i chciałbym to zgrać. Ktoś z pracowników może się wypowiedzieć czy warto zagadać o pracę?

Ala
@@agyyy

A regularnie pracowałaś przy weselach? W sumie dziwne zasady, nawet jakieś zlecenie powinno być. A co nie tak z ilością, za mało płacili, czy nie tyle, ile ustaliliście?

Truskaweczka

Niestety, ale osoby które wystawiają opinie podszywają się pod byłych pracowników. Nie jest to prawdą! Pracuje tu od ponad 2lat i nie jest to prawda o kwocie jaką ktoś wypisuje, a atmosfera która jest aktualnie jest dużo lepsza od poprzedniej ( po zmianie managera).

Czarek
@Truskaweczka

Powinnaś napisać bo informacje od pracownika z pierwszej reki są bardzo istotne bo realnie przedstawiają warunki. Mnie tylko interesuje czy to co obiecują na rekrutacji ma pokrycie w rzeczywistości? Ty jak uważasz?

hejo, jest szansa u nich zatrudnić się jako kelnerka na weselach lub innych eventach? piszecie, że umowy nie dają, ja bym chciała dorywczo, tylko pytanie czy nie ma później problemu z płatnością za pracę? czy jakieś napiwki personel dostaje na tych imprezach i ile godzin trzeba pracować na takim wydarzeniu?

Były pracownik Nowy wpis

O jakim my mówimy zatrudnieniu bez umowy pieniądze wypłacane kiedy im się podoba, czasami nawet do miesiąca czasu. A pracujesz po 20 godzin czasami więcej za marne 17 złoty. A jesteś traktowany przez osoby pracujące tam jako,, (usunięte przez administratora)". Więc wolałabym pracować w innym lokalu niż tam.

Pracowałeś/ pracowałaś bez umowy? Nie chcieli jej dać czy to było wspólne ustalenie? Bo ja bym jednak wolała mieć umowę. Nawet gdyby na początku miała być to zleceniowka. Jak z resztą pracowników? Na jakich umowach są ? Jako kelner zmywak tez obsługujecie czy jest do tego osobny pracownik zatrudniony?

Były pracownik Nowy wpis

Napewno nie dostaniesz na początku umowy robisz na czarno więc wydaje mi się że nie był byś zadowolony z tej pracy.

Klient

Byłem na organizowanej imprezie,, Andrzejkach,, jeden z gorszych lokali na jakie mogłem trafić. Owszem jedzenie bardzo dobre muzyka też nawet okej ale niby wódka darmowa a wogóle nie chodzili z tą wódka. Nie polecam osoba które wybierają się na najbliższą imprezę sylwestrowa. Nie wspominając o obsłudze która no pod koniec imprezy od godziny 2 w nocy jak to mówiąc robili to na,, odpierdziel,,. Nie polecam.

Hrabia
@Klient

Nie wiem jak bardzo się nawaliłeś i do jakiego lokalu trafiłeś, ale na pewno nie w Zawadce Brzosteckiej. Może czas się zastosować do zasady.... Chlałeś- siedź w domu. Bo ewidentnie nadmiar wódy ci zaszkodził. Byłem na tej samej imprezie i wszystko było tip top, a wódzie mógłbym cię tam utopić, więc twoja opinia jest specjalnie negatywna, tymczasem prawda wygląda tak, że wszystko co tylko mogło być na plus, to było na plus, a kelnerki zapieprzały do końca na tych samych obrotach co na początku.

Klientka Nowy wpis
@Hrabia

Co Pan odpowiada też byłam na imprezie i było tak jak ta osoba pisze i wcale nie byłam,, nachlana" tak jak Pan uważa. W tym lokalu po prostu jest brak kultury i powiązania klientów którzy przychodzą na imprezy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Kamil

Kalina

Z jakiego powodu tragedia? Jakiś brak organizacji pracy masz na myśli? Czy coś z warunkami zatrudnienia nie tak?

KARMA
@Kalina

O jakim zatrudnieniu tu mówimy , nie ma się ani umowy ani nic . Brakuje już pracowników to biorą kogo popadnie bo kto w dzisiejszych czasach będzie pracował jak (usunięte przez administratora) za 15 złotych. A potem dziwić się że goście są obsługiwani fatalnie . Ogólnie nie polecam tego lokalu chyba że chcecie zepsuć sobie najlepszy dzień w życiu ????

Willy
@KARMA

To chyba taki pierwszy komentarz, który o tym mówi, rozumiem, że w ogóle nie oferują umowy czy może dostaje się ją dopiero po czasie? Zastanawia mnie czy w związku z pracą na czarno nie ma problemu z wypłatą wynagrodzenia?

@agyyy
@Willy

W ogóle nie dostaje się umowy wiem to bo pracowałam tam 5 lat. Pieniądze wypłacane są miesiąc po imprezie raczej nie ma z tym problemu, większy problem jest z ilością wypłacanych pieniędzy

Ala
@@agyyy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Agnieszka
@Truskaweczka

No to w takim razie ile płacą? Bo ktoś pisze, że 12 zł, jeszcze ktoś inny że 9 zł, już się pogubiłam i nie wiem, którą opinię mam wziąć pod uwagę...

@Agnieszka

Chociaz bym napisala ze mniej czy wiecej to bedzie dyskusja. Proszę udać się do lokalu i porozmawiać z menagerem albo właścicelem. Jestem pewna że odpowiedza na kazde pytanie, a nie wypisywać tutaj jakieś brednie. Ile płacą bo tyle czy tyle , jaka atmosfera bo zła bo taka. Trochę to takie robienie afery w około lokalu by zepsuć opinie.

Czarek
@Truskaweczka

Byłem na weselu jako gość obsługa wogóle nie obsługiwała od północy naszego stolika. Wystrój lokalu nawet ładny ale gdy wyszedłem zapalić papierosa nie było nawet gdzie usiąść.

Anoninowa

Obsługa bardzo nie miła. Menadżer okej,ale kelnerki to zmieńcie bo raczej dużo osób będzie odmawiało wesel, a szczególnie młoda dziewczyna blondynka która jest bardzo pyskata.

Luzak

Coś mi nie pasuje ta opinia. Wygląda nieco jak wpis konkurencji albo kogoś, komu zależy na popsuciu opini o lokalu. Byłem w tym roku na dwóch weselach organizowanych "nad strumykiem" i było idealnie pod każdym względem. Czysto, stoły pilnowane przez kelnerki na bieżąco. Niczego na nich nie brakowało bo gdy tylko coś się kończyło, to natychmiast przynoszona była dokładka. Szybkość obsługi jakiej nie widziałem wcześniej w żadnym lokalu, kelnerki bardzo uprzejme, reagujące na każdą prośbę natychmiastowo.

@Luzak

Ależ oczywiście zgadzam się z tym, że zawsze wszystko było dobrze i według mnie był to jeden z najlepszych lokali do ostatniego przyjęcia . Niestety teraz moja opinia się zmieniła i dlatego wyraziłam swoje zdanie . Jestem osobą nie z konkurencji i nie zależy mi na zepsuciu opinii lokalu , gdyż prawdopodobnie gdybym była inaczej potraktowana, a rozmowa byłaby normalna i rozwiązalibyśmy wszystko tak jak ma być to tej opinii by nie było, ależ gdy rozmową się nie dało stwierdziłam, że napiszę .

Zainteresowana

Witam. Czy zatrudnienie w lokalu mogą znaleźć osoby które ukończyły 16 lat czy przyjmują państwo dopiero powyżej 18 roku życia?

Jaka jest kultura pracy w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Weronika

Nadal 12 zł płaci tak jak w komentarzu ktoś pisał? Czy coś poszło do góry jednak? No i fajnie byłoby wiedzieć, czy nadal taka atmosfera, jak niektórzy tu opisywali, że wyzwiska i w ogóle.

Lepiej anonimowo
@Weronika

Tak. Nadal jest 12zl na godzinę. Każdy chwali a nikt nie wie jak jest. Zawsze tu był jest i będzie wyzysk, kto bogatemu zabroni???? Liczą się do nich tylko pieniądze, nie widzą człowieka, pracownika, tylko w oczach mają zło-towki.

Nini

Pani manager nie ma pojęcia o swojej pracy.pracownice traktuje jak (usunięte przez administratora),wyzwiska u Pani Agaty są na porządku dziennym.uwaza że 12 zł za godzinę pracy to kwota ogromną.

Magda
@Nini

Witam w odpowiedzi na dodaną opinię pisze jako pracownica tego lokalu iż nigdy takie rzeczy nie miały miejsca. A pracuje tam od poczatku powstania lokalu. A jeśli chodzi o jej pracę to akurat ma pojecie i to bardzo duże. Jeśli Pani Manager wyzywała Cię to proponuje przedstawić sie imieniem i nazwiskiem oraz wyjaśnić to z Panią manager a nie pisac anonimowo! Zero prawdy w tym poście! Nie pozdrawiam

Majka
@Nini

Tak się składa że pracuję Nad Strumykiem i z chęcią idę do pracy A co do menagerki;żeby wszyscy znali się na swojej pracy jak ona to by było super.Swojska babka.Jak można pisać takie bzdury,zresztą jeśli by mi nie pasowało to nie pracowałabym tam.Proste jak drut ale zawsze znajdzie jakaś osoba żeby drugiemu krwi napsuć.

Tom

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć kto miał tam organizowane wesele czy Wam tez powiedzieli ze za pokrycia na krzesła trzeba zapłacić 9 zł od każdego krzesła ?

@Tom

Witam, w naszej ofercie jak i w innych lokalach "pokrowce na krzesła" są dodatkowo płatne, ale też Organizatorzy imprezy mają możliwość zamówienia "pokrowców na krzesła " z firmy zewnętrznej, krzesła mogą być bez "pokrowców" lub z to rzecz gustu. Pozdrawiamy

My imi

Czy jest hotel w tej restauracji?

@My imi

Witam, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Magda

A jak można się szybko z firmą skontaktować ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Witam zapraszamy do kontaktu

Witek

@"Nad Strumykiem" jak można się skontaktować?

@Witek

Zapraszam do kontaktu telefonicznego połączenie/sms. Oddzwonimy

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Zapraszamy do kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. - Zawadka Brzostecka

• Jak się pracuje w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.?

Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.
4.4/5 Na podstawie 59 ocen.
  • 50
    39-230 Zawadka Brzostecka
  • NIP: 8722413253 REGON: 364121948 KRS: 0000611371

Nad Strumykiem MWM Wojnar sp.j.