Rules Firma Handlowo-Usługowa Leszek Ruciński

Środa śląska

Opinie o Rules Firma Handlowo-Usługowa Leszek Ruciński

Nie polecam ...

Nie polecam również tego warsztatu. Nie kompetentni mechanicy, jeden z mechaników mały czarny K.l, to chyba już wszystkie warsztaty obskoczył. Nie polecam drogo i niepewnie. Pozdrawiam

Adaś

Nie polecam, brak kompetencji oraz niemiła obsługa.

elo

Witam, nie polecam tego warsztatu. Po przygodach z tymi panami musze ponieśc dodakowe koszta naprawy auta, oni sie wypieli nawet nieoddzwaniaja na tefony oraz nie daja rachunków za usługi !

klient

Usługa w tym zakładzie naprawy pojazdów to totalna porazka - bezczelni naciągacze,NIEPOLECAM

coco

Jak dla mnie mało kompetentni, olej , filtry wymienia, ale jeżeli chodzi o coś więcej, to odsyłają gdzie indziej. Spróbujcie zareklamować coś, co źle zrobili- nie ma szans, nawet jak racja będzie po waszej stronie.i

rafal

Naprawialem auto u tego mechanika, musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony. Zlokalizowali usterke, czesci posiadali na sklepie, wiec odrazu przystapili do naprawy. Ja w tym czasie zaproszony zostalem na poczekalnie gdzie pilem pyszna kawe i ogladalem telewizje, rarytas bo w zadnym serwisie Srodze nie ma takich wygod. W ciagu godziny autko bylo gotowe. Pelen profesionalizm. Polecam kazdemu naprawiac tu swoje auto. Ja bede juz ich stalym klientem.

adam

Parę lat temu dałem tam auto , i może zrobił ma 3+ to jeszcze skasował za coś co nie zrobił i to skasował mnie z 2 razy więcej za robote !! Zdierca

Podobno

Podobno Ruciński bierze wszystkie auta...do oporu i się nie wyrabia z naprawami. Ja twierdzę, że Panowie Rucińsy z Sokolej 15 Środa śląska potrafią wymienić opony. To chyba zaleta. Poza tym nie warto ryzykować.

Zostaw opinię o Rules Firma Handlowo-Usługowa Leszek Ruciński - Środa śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rules Firma Handlowo-Usługowa Leszek Ruciński