Opinie o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Szlachetny Gest. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Szlachetny Gest o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Szlachetny Gest w Warszawa

Aleksandra

Hej, ekstra praca i spoko opcja z elastycznym grafikiem Póki co wszystko okay

Gutek
@Aleksandra

Cześć. Jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia? Bo i ja bym chciał się załapać i pomóc ale nie wiem, jak tu jest stąd pytanie. I mnie też właśnie elastyczny grafik interesuje. W jakim przedziale czasowym można rozpoczynać pracę?

Gosia

Dzień dobry, z całego serca dziękujemy za zorganizowanie animacji w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej. Dzieci do dziś dnia wspominają ten wspaniały dzień. Dziękujemy całemu Zespołowi

mama

Pomocna fundacja, wiele dobrego robi dla chorych dzieci i ich rodzin

Kaśka

Jak ja się ciesze że na was trafiłam! Koleżanka poleciła pracę tutaj. Jestem po pierwszym etapie rekrutacji. Trzymajcie kciuki

Konsultant Telefoniczny

Wysłanie cv i czekanie na odpowiedź

Kiedy mogę zacząć, wykształceń, ile chcę zarabiać, czy posiadam doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Mama

Dziękujemy za program pomocowy, bardzo nam pomógł

Eheraal777

Moim zdaniem super profesjonalne ale też z sercem podejście to trudnych sparw

Brygidka

Wooow! superowa fundacja, szkoda, że tak mało jest TAKICH fudnacji

Radosław

Dzień dobry, to jest najlepsza organizacja. Działają i pomagają na terenie całej Polski. Moja bratanica otrzymała ogrom wsparcia. Dziękuję w imieniu całej rodziny.

Karina123

polecam pracę w tym zespole, mega rzeczy dla dzieci

krakkk

Znakomita organizacja i wiele dobrego robią dla dzieci. Super miejsce

Kasia K

Byłam w zespole fundacji, pracowałam i polecam tego pracodawcę pzdr

Kamil
@Kasia K

Jak pracowałaś to może dodasz trochę szczegółów dotyczący warunków. na jakiej umowie byłaś? Miałaś normalny etat? Bo ktoś tu wspominał o elastycznym czasie pracy to zastanawiam się czy można było wybrać sobie godziny pracy albo wziąć część etatu?

Michał G

Dzień dobry, ciesze się, że moja mała cegiełka trafia do najbardziej potzrebujących.Wszystkim dzieciom życzę dużo zdrowia.

rodzic

Polecam współpracę z Fundacją! Pomagają nam już 5 lat

Mama

Dziękujemy za otrzymaną pomoc dla mojego synka Mama

Dorota1111

Pracę oceniam pozytywnie. Elastyczny czas pracy i idea jak dla mnie na ogromny plus Dobrze mi się pracowało. Pracowało bo wyjechałam z mężem do Niemiec. Polecam każdemu, kto szuka pracy w słusznym celu a wszytkim dzieciom z Fundacji życzymy z mężem dużo zdrówka. Pozdrawiam koleżanki Dorota

Gabi

Super pomocny zespół. Wszystko jak należy. Polecam pracę w Fundacji Szlachetny Gest Dzięki za zamieszczone opinie i wskazówki

Natalia H.

Jestem zadowolona z pracy i wsparcia fundacji . Zawsze pomogą i wytłumaczą co trzeba złożyć . Polecam serdecznie

Marta Kaczmarek

Dzień dobry. Znam fundację od kilku miesięcy, ponieważ założone jest w niej konto dla mojej córeczki. Mogę z czystym sumieniem polecić ją potrzebujacym.

rodzic

Na każdym etapie załatwiania formalności kontakt z Fundacją jest bezproblemowy, niemalże natychmiastowy. Cieszę się,że jesteśmy pod opieką Fundacji Szlachetny Gest. Dziękujemy za pomoc ❤

Anna Drozd

Fantastyczne miejsce, które tworzy pozytywna energię.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Szlachetny Gest - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Szlachetny Gest?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Szlachetny Gest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Szlachetny Gest?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 585, z czego 204 to opinie pozytywne, 218 to opinie negatywne, a 163 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Szlachetny Gest?

Kandydaci do pracy w Fundacja Szlachetny Gest napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Szlachetny Gest
4.6/5 Na podstawie 1282 ocen.

Fundacja Szlachetny Gest