Opinie o Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta w Kraków

Rozgoryczony

(usunięte przez administratora) w pensjach(które i tak są śmieszne, najniższa krajowa)a trzeba się nawdychać proszków lakierniczych, i kilogramy innego (usunięte przez administratora) który tam zalega. Maseczki za 1zl i tak nic nie pomagają. Są bezczelni i chamscy. Mobbing na porządku dziennym. Kierowniczka wyżywa się na pracownikach gdy ma zły dzień. Firma przed likwidacją, szukają na każdym kroku i prowokują żeby tylko zwolnić pracownika by nie płacić odpraw. Poszła skarga do PIP.

rozgoryczony

rola BHP się skończyła,równo z tym jak przestała być pełnomocnikiem zarządu. Obecni pracownicy lakierni pracują, czekają na odprawy związku z wypowiedzeniem pracy. Zakład już nie pracuje u siebie, został sprzedany. Płaci za to.że jeszcze tam jest. Nowemu nabywcy za prawo użytkowania wieczystego terenu. Dlaczego jeszcze jest pracują lakiernicy, Bo komuś to pasuje. Komu?

Rozgoryczony

(usunięte przez administratora) Minęło 41 lat jak zaczął tam działalność, długo się budował, modernizował, remonty były robione na bieżąco, Robiliśmy usługi, przeważnie lakierowanie w ostatnich latach lakierując każde (usunięte przez administratora) jakie nam podsyłała, (usunięte przez administratora) Dawniej, lakierowaliśmy tylko to- co sami u nas wyprodukowaliśmy. Duże elementy. nogi, półki. (usunięte przez administratora) Ekonomi i zainteresowania co i kto doprowadza do strat- brakło. (usunięte przez administratora) Przykro będzie się patrzyło na gruzy a później na hotel. (usunięte przez administratora) Taki zakład już nigdy nie powstanie. Jak ktoś tutaj napisał "jedni budują ,drudzy (usunięte przez administratora)"

byLy pracownik
@pracownik

to prawda, ta pani wredna była szefową swojego przełożonego szefa produkcji tańczył jak mu zagrała,Chodził jak (usunięte przez administratora) W ostatnich latach nie było kompetentnych osób, kierownik kierownika kierownikiem poganiał, Pobierali pensje upominając się o co raz wyższą. I tak doszło do upadku ESI

Lolo Nowy wpis

Przede wszystkim zostal zniszczony rezerwat przyrody ptaki, jeze mialy tam swoje zycie. Glupota ludzi budowa hotelu, dramat.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Lakiernik umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 13 lutego na Praca.gov.pl.

QWERTY

Pamiętaj że na takie działania musiał ktoś pozwolić Co zrobiła Rada przez ostatnie lata ? Niewiele … Klepała wszystkie decyzje na tak

@QWERTY

Rada ! och wielkie słowo ,niby najwyższy organ władzy w ESI dzisiaj już nie istnieje, czeka na podział majątku po ,tym czego się dopracowały osoby niepełnosprawne okropne

@były pracownik

Rada ? Pewnie że wielkie słowo ale istota w tym czego nie zrobiła dla osób niepełnosprawnych wtedy gdy jeszcze istniała. Rada ma obowiązek - tak obowiązek - dbania o interes firmy i ludzi przez których to właśnie została wybrana A tak teraz to sobie możecie tylko popisać ….

QWERTY

Smutne jest to co piszesz i nieprawdopodobne jak głęboko może upaść najzwyklejsza ludzka uczciwość Jeżeli spółdzielnia „ciągnęła” ostatnie lata na stratach to dlaczego wcześniej nie ogłoszono likwidacji ? Bo nie było w tym interesu odkąd pojawił się na horyzoncie deweloper Potem to już klapki na oczach i równia pochyla Ale podobno karma wraca do człowieka ….

niepełnosprawny pracownik
@QWERTY

Nikt -wcześniej nie chciał tego robić, starano się zakład ratować, deweloperów chętnych nie brakowało. Takie miejsce-rarytas. A tak- to jeszcze dla garstki ludzi coś zostanie do podziału. Garstki -dosłownie- około 20 osób .Przed zmianą statutu spółdzielni tuż przed likwidacją byłoby pewnie 40 osób do podziału, celowo zmieniono zapis im mniej tym więcej dla nas. Za odstąpienie prawa do dzierżawy terenu od gminy Kraków. Budynku nikt nie kupił. Nikt z nich nie budował tego zakładu, niektórzy pracują krótko, W tym miejscu spółdzielnia stoi od 1982r. Rozwijała się, pensje były niezłe, szczególnie w systemie akordowym. Od trzech lat praca za minimalną pensję. Z wyjątkiem decydentów, w większości na emeryturach lub tuż przed. Setki osób przewinęło się przez lata w tym zakładzie w większości niepełnosprawnych. Pracowali na wybudowanie zakładu, przecież nie powstał z darowizny. Zostanie zrównany z ziemią. Smutne. Smutne

@niepełnosprawny pracownik

Wnioskuję na podstawie tego co piszesz, że oprócz rady to jeszcze musiał w tym mocno „siedzieć” zarząd Niedostateczne umiejętności zarządzania firmą ( bo i skąd ich nabrać ) i to nie tylko młodego prezesa ale co gorsza jego zastępcy - wieloletniego pracownika spółdzielni - są w tym najważniejsze Swoją drogą lakiernia jest kierowana podobnie Komuś się wydaje że potrafi … a jak nie potrafi to pokrzyczy na pracownika (oczywiście nie na każdego) O tym też ktoś tu wcześniej napisał

jeszcze pracownik już niedługo
@QWERTY

Pytasz o wi-ce prezesa . Po cichu po cichutku.pomalutku bez emocjonalnego angażowania się,coś tam robił najczęściej ceny za usługę lakierowania i nie tylko wiele czasu spędzał w narzędziowni na druciarce.Nikt nie wymagał zaangażowania się w sprawy zakładu nikt nie krzyczał, nie wrzeszczał nie upokarzał- no żyć i pracować, bez stresu.fajne, dzisiaj już z prawem do emerytury,

były członek spółdzielni
@QWERTY

o uczciwości piszesz? Ostatnie lata,to tylko i wyłącznie działalność zarządu nowego prezesa i w-ce prezesa-od siedmiu boleści i rady głównie dwóch osób, pani kierownik dziś/produkcji,lakierni i pakowalni, po ogólniaku po 40-ce finansowanym z zakładowych pieniędzy. Jedyne co dobrze robiła- to gnoiła i upokarzała ludzi wrednym wrzaskiem, Na takiej osobie pan obecny prezes uczył się jako kierownik kiedyś. Obecnie,oboje pani wredna od dwóch lat na emeryturze i prezes ,w-ce prezes rada,czekają na podział majątku ze sprzedaży Elektrotechnicznej Sp-ni Inwalidów-ludzka uczciwość nie istnieje jak kasa wchodzi w rachubę

były pracownikZA Nowy wpis
@były członek spółdzielni

żal ogromny żal ,że tak łatwo ten wieloletni zakład pracy chronionej zmarnował ostatni Zarząd, a powinien ZARZĄDZAĆ ZA kasę jaką otrzymał wypracowaną przez pracowników. dobre pieniądze. żal

Jakie warunki pracy są w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Lakiernik?

Lakiernik

nie ma rekrutacji

bo jedyny zakład spółdzielnia inwalidów w Krakowie, została sprzedana

rozgoryczony

Nowa firma ma swój zarząd- bardzo dobry - wybudowała nowy zakład , drugi, kupiła. Zresztą spółdzielnie Inwalidów z takim samym budynkiem jak Elektrotechniczna . Co świadczy o dobrym zarządzaniu. Na pewno nie pozwoli na takie panoszenie się jak to ma miejsce w spółdzielni. Ostatni zarząd Elektrotechnicznej Spółdzielni Inwalidów nie budował tego zakładu, w ciągu czterech lat działalności wspólnie z radą, podjęli decyzje o likwidacji i sprzedaży praw do wieczystego użytkowania.Budynek będzie zburzony. Trzeba mieć nie lada tupet ,żeby w ciągu kilku lat Zarządzania zniszczyć dorobek wielu osób niepełnosprawnych bo takich było najwięcej w zakładzie. Żenada. Na koniec życzenia dla wrednej.

@Rozgoryczony

Spółdzielnia o której piszesz może i podobna ale tam był mądry zarząd i rada która potrafiła zadbać o załogę a nie taka „klęska” Dziwię się też księgowej że firmuje swoim nazwiskiem takie (usunięte przez administratora) Swoją drogą system kontroli nad działaniem tak sprytnie zorganizowanej grupy nie jest całkowicie przejrzysty Sami uchwalają (co im pasuje) do tego dorabiają system pseudo akceptacji potem już wystarczy być zadowolonym z siebie Jak włączysz telewizor z odpowiednią stacją to zobaczysz to samo Jesteśmy najlepsi, najmądrzejsi i najuczciwszy To się nam po prostu należy ….

były członek 42 pracy
@QWERTY

Głównej księgowej/dbającej o finanse zakładu/ od lat w tym zakładzie nie było/,zatrudniono za minimalną pensję młodą osobę bez doświadczenia/,gdzie do bilansu zatrudniano osoby, żeby ten bilans zrobić ,..A osoba po studiach ,nie podjęła się tej funkcji, lepiej było zostać pełnomocnikiem zarządu.Ale ja jestem po studiach. Co te studia przyniosły dobrego dla zakładu nic.Czego się nauczyła po poprzednikach tak zostało. Nie tylko ta pani ale jeszcze pani wredna , Prezes,w-ce prezes A teraz wraz z radą i zarządem czeka ,na to co zostanie po likwidacji elektrotechnicznej spółdzielni inwalidów No i,pani wredna , pracowała zawsze od 7 do 15 .Nigdy więcej ,wystarczyło, żeby gnoić ludzi zarabiających, na jej pensję.I wszystkich innych umysłowych pracowników. Bo ,po ogólniaku w wieki 40+++ miała prawo, Nikt nie powiedział stop, dla tej pani wrednej. No cóż- też czeka na emeryturze na podział majątku po Esi.

@były członek 42 pracy

to prawda, część opinii została skasowana. Widocznie komuś? Nie pasowało. Ale, o pani wrednej ,która w sposób ewidentny przekraczała swoje kompetencje .upokarzając wrzeszcząc,utrudniając prace osobom uczciwie pracującym, tylko dlatego że pracując w akordzie niejednokrotnie po 12 i więcej godzin, zarabiali dwiema rękami więcej od wrednej. Oj bolało. Trzeba było się pastwić!. Wiele osób wartościowych odeszło z zakładu przez tą panią.,życzę pani wrednej zdrowia. Kiedyś, to byli KIEROWNICY produkcji, mieli przede wszystkim wiedze na temat produkcji ,praktyczną i teoretyczną. Akord był płacony tyle ile się należało.Wtedy zakład funkcjonował bez strat. A przy pani wrednej robiącej płace w ramach kierowniczej funkcji ,albo wcale,albo dużo mniej albo dużo więcej. I nikt nie ,powiedział dość, każdy bał się wrednych wrzasków, osoby, która stała się autorytetem dla niedawnego prezesa. Obecny Likwidator, a były prezes tylko 3,5 roku miałby się od kogo uczyć. Byli KIEROWNICY, to osoby z wiedzą i poświęceniem dla zakładu.Nie to ,co obecna kierownik produkcji,lakierni i pakowalni. Nie było mu dane, a szkoda.Wiele by się nauczył. A tak to , jako zatrudniony kiedyś jako student w zakładzie,kończący te studia,finansowanie za sprawą poprzedniego prezesa jako osoba pełnosprawna,od co najmniej 25 lat nie dofinansowywano studiów w tym zakładzie osobom zdrowym,był pan wyjątkiem. A teraz Likwidator od końca września nikt już nie będzie pracował.Dostaną odprawy. Szkoda budynku przede wszystkim ,szkoda ludzi niepełnosprawnych ,którzy stracą pracę.

byLy pracownik
@pracownik

Zakładu już nie ma .Został sprzedany, tylko za odstąpienie wieczystej dzierżawy od Gminy Kraków. Budynek zostanie zburzony.Powstanie hotel. Kupując odstępstwo od dzierżawy płacisz tylko za odstępstwo nie za budynki. Firma- jak to nazwałeś , nie jest już u siebie/była rada/ i Zarząd /też były zarząd/ zniszczyli to co było budowane przez osoby niepełnosprawne i Zarząd ! Prawdziwy Zarząd. Obecnie likwidatorem jest ,ostatni Prezes zarządu,ba tylko był nim od czerwca 2019r. Jedni budują drudzy rujnują

rozgoryczony

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Lakiernik w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta?

Fifarafa

Żadne. Tu i tak zależy czy będziesz pracował w pocie czoła za najniższą krajową. I czy przypodobasz się komu trzeba żeby cię po miesiącu nie zwolnili.

Tu ,nie trzeba doświadczenia tu, trzeba narazić własne zdrowie,ba najlepiej mieć umiarkowany stopień niepełnosprawności

mydelkofa6@wp.pl

szukają (usunięte przez administratora) do ciężkiej pracy wdychanie farb proszkowych ba ,niepełnosprawnych tuż przed likwidacja

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta - Kraków

• Jak się pracuje w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta?

Kandydaci do pracy w Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elektrotechniczna Spółdzielnia Inwalidów Nowa Huta
  • Os. Strusia 20