Opinie o Fundacja Sos Życie w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fundacja Sos Życie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Sos Życie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Sos Życie w Mielec

BeciaBella Nowy wpis

Czy w najbliższym czasie planujecie przyjęcie nowych pracowników tj. Techników elektroradiologów ?

Fundacja SOS Życie Nowy wpis
@BeciaBella

W tej chwili prowadzimy rekrutację. Zapraszamy do składania CV, szczegóły na stronie http://www.sos-zycie.pl/index.php/fundacja/kariera

Jaka atmosfera jest między działami w Fundacja Sos Życie?

SOS Życie Nowy wpis

Atmosfera współpracy to znaczy jedni drugim pomagają, jak trzeba to zastępują. Świętujemy urodziny, czasem robimy sobie nawet kawki herbatki. Lubimy się, a jak trzeba to potrafimy się wzajemnie zdyscyplinować. Czasem też bywa stresująco, bo praca jest dynamiczna.

Lidia

Widziałam na FB i w mediach, że SOS Życie robi dobrą robotę na rzecz kobiet. Niestety, ogłoszenie o pracę dla organizatora badań medycznych już się zdeaktualizowało, ale może ktoś z forumowiczów wie, czy wkrótce nie będzie potrzebna znów taka osoba? Interesujące są też stanowiska rejestratorek do badań w cyto- i mammobusie. Proszę o wieści!

Funacja SOS Życie
@Lidia

W tej chwili nie prowadzimy naboru, jednak planujemy realizować nowe projekty i z pewnością do tych nowych wyzwań będą potrzebne osoby, którym podoba się nasza działalność. Bo tylko ktoś, kogo pociąga praca na rzecz kobiet, praca z misją, w rozwijającej się instytucji, znajdzie u nas satysfakcję oraz okazję do samorozwoju. Można kontaktować się telefonicznie lub na e-mail fundacja@sos-zycie.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Sos Życie - Mielec

• Jak się pracuje w Fundacja Sos Życie?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Sos Życie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Sos Życie
  • Wrzosowa 16